Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Daewoo Të gjitha në Shqipëria

Espero , 8
Evanda , 5
Kalos , 28
Korando , 10
Lacetti , 7
Lanos , 84
Leganza , 2
Matiz , 296
Musso , 12
Nexia , 4
Nubira , 20
Racer , 1
Rezzo , 1
Tacuma , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Daewoo | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:20 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Vlorë

Hyndai atos1.0 bezine

1 100 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
11 Korr 08:19 Makina  ·  Daewoo  ·  Lacetti  ·  Tiranë

1.8 benzine+gaz, automatike, me kondicioner, me letra

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Qer 17:24 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Tepelenë

Shitet Daewoo Matiz Okazion

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Qer 11:16 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Durrës

Shitet DAEWOO MATIZ

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Qer 18:38 Makina  ·  Daewoo  ·  Korando  ·  Korçë

Shes xhip

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 17:40 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Shkodër

Daewoo matiz

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Qer 23:55 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Shkodër

Daewoo matiz

1 200 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 00:57 Makina  ·  Daewoo  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

��DR2 1.3 benzin-gaz ��

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Qer 05:54 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Peqin

Kerkoj te blej daewoo matiz okazion

600 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 05:22 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Elbasan

Kerkoj daewoo matiz me çmim okazion

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Maj 12:38 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Vlorë

SHITET DAEWOO

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Pri 19:38 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Durrës

Shitet

20 000 LEK

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Pri 11:38 Makina  ·  Daewoo  ·  Lacetti  ·  Tiranë

Daewoo Lacetti,1.8Benzine/Gas,Automat,2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 13:10 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Shkodër

Daewoo matiz

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Shk 15:09 Makina  ·  Daewoo  ·  Lanos  ·  Tiranë

Shitet Daewoo

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 18:22 Makina  ·  Daewoo  ·  Lanos  ·  Korçë

Shitet pa dokumenta

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Jan 16:46 Makina  ·  Daewoo  ·  Korando  ·  Korçë

Shitet makina okazion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 21:59 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Gjirokastër

Daewoo matiz 800cc

600 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 19:13 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Devoll

OKAZION

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 12:16 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Kurbin

OKAZION

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Dhj 08:59 Makina  ·  Daewoo  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 18:49 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Shkodër

Daewoo

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Dhj 11:55 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Gjirokastër

Daewoo matiz 800cc

750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 11:14 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Durrës

Shitet okazion

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 13:36 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Korçë

Autoveture

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Nën 18:44 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Shkodër

OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 01:04 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Gjirokastër

shitet

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Nën 01:04 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Gjirokastër

shitet

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 16:06 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Korçë

Shitet per arsye mosperdorimi

140 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Sht 19:45 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Korçë

Daewoo Matiz

140 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Sht 08:59 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Tiranë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 14:29 Makina  ·  Daewoo  ·  Kalos  ·  Durrës

Daivoo

500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Gush 18:08 Makina  ·  Daewoo  ·  Racer  ·  Fier

Dajvu

1 700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 14:32 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Tiranë

Shitet Daewoo Matiz nga Geni

550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 20:45 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Kurbin

OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Korr 12:16 Makina  ·  Daewoo  ·  Nexia  ·  Krujë

Okazion 600 euro

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 19:15 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Elbasan

Me letra te prera

1 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Qer 09:42 Makina  ·  Daewoo  ·  Espero  ·  Korçë

Daewoo

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Qer 07:08 Makina  ·  Daewoo  ·  Lanos  ·  Berat

Daewo.

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 15:48 Makina  ·  Daewoo  ·  Nubira  ·  Korçë

Shitet dawvoo nubira viti 200 benzin+gaz

150 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 21:06 Makina  ·  Daewoo  ·  Lanos  ·  Fier

Darwoo Lanos 2002 benzine

600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 10:26 Makina  ·  Daewoo  ·  Lanos  ·  Korçë

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 11:47 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Tepelenë

shitet daewoo matiz

12 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 11:47 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Tepelenë

shitet daewoo matiz

120 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 13:48 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Tepelenë

Shitet daewoo matiz

120 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Shk 21:33 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Kavajë

Daewoo Matiz

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 17:48 Makina  ·  Daewoo  ·  Nubira  ·  Tiranë

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 12:53 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Korçë

Daewoo matiz 800 cc gaz-benzine 1500 € viti 2001

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Dhj 08:08 Makina  ·  Daewoo  ·  Nubira  ·  Korçë

Okazjon

200 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 19:54 Makina  ·  Daewoo  ·  Espero  ·  Korçë

Shitet daewo

1 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Daewoo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione