Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Škoda ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

105 , 3
Citigo , 22
Fabia , 998
Favorit , 1
Felicia , 69
Forman , 3
Octavia , 949
Pick-up , 11
Praktik , 13
Rapid , 51
Roomster , 207
Superb , 200
Yeti , 169

Blej Škoda ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Škoda te modeleve te ndryshme si Škoda Fabia, Octavia, Favorit, Praktik, Rapid, Roomster, Superb, Yeti dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej apo shit Škoda te perdorur apo te re ne MerrJep.al.

Sot 05:23 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Tiranë

Shes Skoda Octavia 1.6 bezin + gaz

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:33 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Tiranë

Skoda Fabia

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:31 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Peqin

✅Skoda Fabia 1.4 Gaz+Benzine 2008 Super Gjendje

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:25
Linku:
Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Vlorë

Shitet Skoda Fabia 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:53 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Vlorë

Skoda Fabia

5 500 EUR

Dje 22:52 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Vlorë

Skoda fabia

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:48 Auto sallon Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Tiranë

Skoda octavia 4x4

11 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:46 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Durrës

SKODA Oktavia Automat DSG 2.0 TDI (Kontaktin tek pershkrimi)

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Tiranë

Skoda Octavia 4x4 Automatti

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:41 Makina  ·  Škoda  ·  Roomster  ·  Fier

SKODA ROMSTER����

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:56 Makina  ·  Škoda  ·  Roomster  ·  Tiranë

Skoda Romster 2007 Benzine / Gaz

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:52 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Fier

Skoda Fabia

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:19 Makina  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Tiranë

Skoda Superb 1.8Turbo

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:09 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Tiranë

Skoda fabia

9 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:28 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Tiranë

Skoda Fabia Automat 2017

Dje 10:40 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Has

Skoda octavia 2.0 tdi automat DSG

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:55 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Tiranë

SKODA FABIA AUTOMAT 2011 NE SUPER GJENDJE

5 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:36 Auto sallon Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Tiranë

Skoda

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:07 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Tiranë

Skoda Fabia , Automat, 1.6 Gaz+Benzine

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Korr 22:21 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Tiranë

OKAZION SHITET

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Korr 21:08 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Tiranë

Skoda fabia 1.4 nafte

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 20:48 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkodër

Ddddi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Korr 13:46 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Korçë

Makine per perdorim vetjak

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Korr 12:17 Auto sallon Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Durrës

Skoda Octavia

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 22:48 Makina  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Tiranë

Skoda superb

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 20:34 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Tiranë

Skoda Fabia

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 19:17 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Tiranë

Skoda Fabia

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 19:01 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Fier

Skoda Octavia

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 13:11 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkodër

Skoda Fabia 1.2 TDI

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 22:56 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Tiranë

SKODA OCTAVIA AUTOMATIK 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Korr 20:03 Auto sallon Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Skoda Yeti 1.2 TSI Automat DSG

5 980 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
16 Korr 17:18 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Durrës

Skoda oktavia 2.0 automat super gjendje

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 17:01 Makina  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Fier

����Skoda Superb Gjermane����

18 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Korr 20:12 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Tiranë

AUDI

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 18:49 Makina  ·  Škoda  ·  Roomster  ·  Vlorë

Skoda Roomster

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 13:52 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Tiranë

Skoda fabia

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 10:54 Makina  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Tiranë

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 09:37 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkodër

Okazion shitet ose nrrohet me 6+1Skoda Octavia 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 17:59 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Lushnjë

Shitet Skoda Octavia 75k km

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Korr 22:41 Makina  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Kukës

Skoda superb 2012 automat

6 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 17:56 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Lushnjë

Skoda Fabia

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Korr 12:52 Makina  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Durrës

‼️OKAZION SKODA SUPERB

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 09:24 Makina  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Fier

��������skoda SuperB 2.0 TDI��������

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Korr 21:59 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Tiranë

Shitet Skoda Fabia

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 21:54 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Tiranë

Shes Skoda Octavia 1.6 bezin + gaz

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 09:11 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Skoda yeti 1.2 benzine

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Korr 08:21 Makina  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Durrës

‼️SKODA SUPERB OKAZION

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 13:49 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Elbasan

SHITET SKODA YETI 2014. 1.6 NAFTE AUTOMATIKE

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Korr 12:15 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Tiranë

SKODA OCTAVIA 2500€

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
11 Korr 10:15 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Tiranë

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Kerkoni per Škoda ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Jeep ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Škoda ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Škoda ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Škoda nga modelet e ndryshme si, Škoda Fabia, Octavia, Favorit, Praktik, Rapid, Roomster, Superb, Yeti dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Škoda me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Škoda ne shitje


Keni Škoda te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione