Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Piaggio Të gjitha në Shqipëria

APE , 29
APE TM , 13
Porter , 74

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Piaggio | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Korr 10:36 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Tiranë

Kamioncine Piaggio Porter dopio gome-Vetshkarkuese

7 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 21:24 Auto sallon Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Tiranë

Transport me (dumdum) Kamioncin

Shitësit të Besuar
01 Shk 07:17 Makina  ·  Piaggio  ·  APE TM  ·  Korçë

shitet piaggio ape tm

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Jan 12:38 Makina  ·  Piaggio  ·  APE  ·  Shkodër

Ne shitje

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Jan 16:27 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Pogradec

Piaggio porter

6 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Nën 15:52 Makina  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Fugon per transport

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Nën 18:08 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Tiranë

Piaggio porter 1.3 benzin gaz

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 16:35 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Durrës

Piaggio porter

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Tet 14:29 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Berat

Piaggio Quargo

2 600 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
21 Sht 21:29 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Elbasan

shitet motokarro

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 21:35 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Pogradec

piaggio porter

7 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Gush 23:15 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Tiranë

Shitet makina Piaggio

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Gush 00:34 Makina  ·  Piaggio  ·  APE TM  ·  Korçë

shitet piaggio tm

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Gush 00:34 Makina  ·  Piaggio  ·  APE TM  ·  Korçë

shitet piaggio tm

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Gush 00:34 Makina  ·  Piaggio  ·  APE TM  ·  Korçë

shitet piaggio tm

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Gush 00:34 Makina  ·  Piaggio  ·  APE TM  ·  Korçë

shitet piaggio tm

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Gush 00:34 Makina  ·  Piaggio  ·  APE TM  ·  Korçë

shitet piaggio tm

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Korr 21:22 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Elbasan

Piaggio porter 1.4 diesel

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Qer 17:40 Makina  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet kamioncin e vogel ATP

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Qer 10:36 Makina  ·  Piaggio  ·  APE  ·  Durrës

Ape poker

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Qer 17:14 Makina  ·  Piaggio  ·  APE  ·  Korçë

SHITET PIAGGIO

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Maj 21:32 Makina  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Shitet Piagio Free

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 20:01 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Lushnjë

Shiten Piaggio Okazion

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: > 500 000
23 Mar 19:03 Makina  ·  Piaggio  ·  APE TM  ·  Korçë

Piaggio Ape tm

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Shk 18:29 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Vlorë

Okazion

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
31 Jan 23:16 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Lushnjë

Shitet piaggio 2012 benzin gaz vetshkarkues

8 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
25 Jan 17:48 Makina  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet & nderrohet

300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Jan 14:36 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Durrës

Shitet piaggio Porter 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Jan 10:23 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Durrës

Shitet Piaggo Porter 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
20 Dhj 15:01 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Lezhë

Shitet

18 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Dhj 05:59 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Pogradec

Shitet piaggio porter 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Nën 10:52 Makina  ·  Piaggio  ·  APE  ·  Durrës

Shitet Tricikel

1 300 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 20:51 Makina  ·  Piaggio  ·  APE  ·  Tiranë

Shitet Pezho 307 Gaz-enzin.

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Nën 20:53 Makina  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet

250 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 02:56 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Durrës

Shitet per arsye emigrimi

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Nën 13:39 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Durrës

Shitet piaggio porter 2007, 42’000km e ardhur nga Gjermania

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Tet 19:06 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Durrës

Shitet !

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 19:39 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Tiranë

Piaggio

2 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Gush 08:49 Makina  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet PiaggioFrau 2009

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
02 Gush 20:37 Makina  ·  Piaggio  ·  APE  ·  Tiranë

piaggio 250 cc, 1000 euro.

1 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Korr 09:11 Makina  ·  Piaggio  ·  APE  ·  Vlorë

APE 50 bar levizes

5 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Qer 05:23 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Elbasan

Pjaxho

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Qer 20:27 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Elbasan

Piaggio

1 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Qer 17:05 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Durrës

Shitet Piaggio Porter

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Qer 10:37 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Fier

4 goma piago

150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 18:08 Makina  ·  Piaggio  ·  APE TM  ·  Tiranë

Okazionnnn !!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Mar 22:47 Makina  ·  Piaggio  ·  APE  ·  Korçë

Okazion !!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Shk 13:02 Makina  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet Piaggio mini fugon

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Shk 20:23 Makina  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 21:25 Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Durrës

Shitet Piaggo Porter 2007

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Piaggio | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione