AUTO-TRAK

Ju zgjidhni cilësinë, në ju ofrojmë mundësitë

Auto - Trak 93 sh.p.k. është një kompani e regjistruar në Shqipëri dhe merret me tregëtinë e mjeteve dhe makinerive bujqesore dhe industriale.

AUTO - TRAK tregëton makina bujqësore, traktorë, zetorë si dhe shume produkte të tjera bujqesore si pompa sperkatëse, shkundës ulliri, etj.

Te ne do të gjeni makina mbjellëse të reja edhe të përdorura për fara të ndryshme, freza me sensor pë punimin midis rrenjeve, freza me sensor me thika vertikale, rimorkio dhe çdo gjë tjetër që ju nevojitet për punimin e tokave bujqësore.

Misioni ynë është ofrimi i një game të gjerë pajisje edhe makina bujqesore me cilësi të lartë. Kompania jonë është e dedikuar të ofrojë prej vitesh cilësi me çmimet më ekonomike.

Traktorë në shitje në MerrJep.
Zetora në shitje, kudo që të jeni. Zetore dhe traktore ne shitje ne Lushnje, Fier, Tiranë dhe gjithe Shqiperine. Ju mund të na vizitoni në pikat tona të shitjes në Lushnje, Fier dhe Durrës, ose mund të na vizitoni në profilin tonë në MerrJep.

Makineri bujqësore në shitje.

Mulli bluarje për drithra, pompa sperkatese, plug, rimorkio me 1 aks, rimorkio me 2 akse, makina mbjellese, makina korrëse, disk NARDI origjinal, të gjitha me cilësi maksimale edhe çmime të leverdisshme.

Pllugje ne shitje.

Plug me 3 veshë me skrapello permasa nga 8 deri në 16. Plug me 4 veshë me shasi dhe me rregjister.
Shkriftues toke me 5 elementë punues, me material special, ku çdo element është i pajisur me dalta dhe me thika anesore si dhe me bullon sigurese.

Ne ofrojmë gjithashtu dhe makineri dhe aksesorë të makinerive bujqësore nga market prestigjoze Amerikane dhe Italiane si: John Deere, Lamborghini, NARDI, BICCHI, Annovi & Reveberi, Peruzzo, Cifarelli, Rinieri etj.

Në Auto –Trak 93, shesim makineri teknologjike, makineri transporti, lubrifikante te te gjitha llojeve, pjese kembimi, pajisje per ofiçina, servis mjetesh, linja prodhimi, pajisje elektrike dhe elektronike, plehra kimike.
Aksesorë dhe paisje të vreshtarisë në shitje.

Ofrojmë montim të aksesoreve dhe paisjeve te vreshtarise, pemtarise, serave, hortikultures fabrikave agroperpunuese, etj.

Ju zgjidhni cilësinë, në ju ofrojmë mundësitë.

Autostrada TR-DR, Maminas, KM 16

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 163
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione