Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Samsung Telefon ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine

Archos , 1
Galaxy A01 , 25
Galaxy A02 , 19
Galaxy A03 , 15
Galaxy A10 , 105
Galaxy A11 , 27
Galaxy A12 , 52
Galaxy A13 , 28
Galaxy A14 , 20
Galaxy A20 , 49
Galaxy A22 , 18
Galaxy A3 , 245
Galaxy A30 , 33
Galaxy A31 , 20
Galaxy A32 , 26
Galaxy A40 , 45
Galaxy A41 , 15
Galaxy A5 , 426
Galaxy A50 , 174
Galaxy A51 , 121
Galaxy A52 , 27
Galaxy A53 , 19
Galaxy A54 , 16
Galaxy A6 , 80
Galaxy A7 , 152
Galaxy A70 , 66
Galaxy A71 , 42
Galaxy A72 , 21
Galaxy A8 , 72
Galaxy A80 , 34
Galaxy A9 , 36
Galaxy C5 , 18
Galaxy C7 , 11
Galaxy E7 , 14
Galaxy J1 , 162
Galaxy J2 , 72
Galaxy J3 , 381
Galaxy J4 , 45
Galaxy J4+ , 20
Galaxy J5 , 819
Galaxy J6 , 117
Galaxy J6+ , 99
Galaxy J7 , 287
Galaxy J8 , 28
Galaxy M10 , 23
Galaxy M20 , 25
Galaxy M21 , 11
Galaxy M30 , 12
Galaxy M32 , 14
Galaxy S10 , 180
Galaxy S10+ , 225
Galaxy S2 , 37
Galaxy S20 , 42
Galaxy S21 , 54
Galaxy S22 , 25
Galaxy s23 , 31
Galaxy S3 , 391
Galaxy S4 , 1005
Galaxy S5 , 908
Galaxy S6 , 758
Galaxy S7 , 404
Galaxy S8 , 660
Galaxy S9 , 271
Galaxy S9+ , 291
Model tjeter , 636
S10plus , 2
S20 , 3
Z Flip 4 , 4





Gjej mijëra njoftime për Samsung ne Shitje me oferta të ndryshme. Shiko njoftimet per Samsung apo modele tjera si: Samsung Galaxy S 10, Galaxy A10, Galaxy A20, A60, A70, Galaxy J1, J2, J3, J4, Galaxy Note 10, Galaxy Note 10+, Galaxy S20, Galaxy S20+ dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne MerJep.al.


Blej apo shit Samsung ne MerrJep.al. Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve.



Dje 23:46 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold 3  ·  Tiranë

shitet samsung

649 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:22 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A04s  ·  Korçë

Samsung Galaxy A04 e

6 000 LEK

Online
Dje 22:12 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

I ri ne kuti

10 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 21:48 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

SHITEN GALAXY BUDS 2

3 500 LEK Çmimi me zbritje

Online
Dje 21:40 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet Samsung A05 4/64

7 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 21:16 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A8  ·  Tiranë

Tab A8 LTE

250 EUR

Dje 21:14 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S20+  ·  Durrës

Samsung s20+

120 LEK

Dje 21:12 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy M21  ·  Tiranë

Samsung Galaxy M21

9 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 21:12 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A13  ·  Tiranë

Samsung Galaxy A13

9 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 21:12 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A04e  ·  Tiranë

Samsung Galaxy A04e

7 500 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 21:12 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Tiranë

Samsung Galaxy A21s

8 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 21:11 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Samsung Galaxy A50

8 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 21:11 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Tiranë

Samsung Galaxy A51 128gb

10 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 19:26 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Shkodër

S22 ULTRA 12/256GB

400 LEK Çmimi me zbritje

Dje 17:32 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Tiranë

SAMSUNG A51 128/4 ��EDI PHONES ��

12 900 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 17:32 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A04s  ·  Tiranë

SAMSUNG A04S 32/3 (NEW)��EDI PHONES ��

12 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 17:32 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Tiranë

SAMSUNG A14 64 /4 ��EDI PHONES ��

14 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 17:32 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

SAMSUNG A05S 128/6 ��EDI PHONES ��

16 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 16:50 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S10  ·  Elbasan

Samsung galaxy s10

1 EUR

Dje 11:37 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S10  ·  Tiranë

Samsung s10 128 gb okazioooooonnnnnnnnnnn

85 EUR

Dje 11:05 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Vlorë

Galaxy Note 10plus

170 EUR

Dje 10:37 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Qark samsung A05 128 gb

5 000 LEK

Dje 10:35 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A10s  ·  Tiranë

Samsung A10s

5 000 LEK

Dje 10:35 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10 Lite  ·  Tiranë

Samsung Note 10 Lite 8/128

8 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 09:42 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Shitet deri me dat 13.07.2024

400 LEK

Dje 09:41 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A01  ·  Tiranë

samsung note 20 ultra 256 gb

320 EUR

Dje 08:04 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Samsung A55 8/128

260 EUR

Dje 07:42 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy M32  ·  Tiranë

Okazionn!! SAMSUNG M32 64/4GB NE KUTI

120 EUR

Dje 07:41 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung Galaxy J5 2017 Gold Model Europian

35 EUR

Dje 05:18 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Flip4  ·  Tiranë

Samsung Z Flip4

349 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 05:08 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Samsung S24 Plus 256GB

789 EUR

Shitësit të Besuar





Jeni duke kërkuar për Samsung ne Shitje? Shiko njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira për Samsung ne Shitje nga modelet e ndryshme. Blej apo shit Samsung ne MerrJep.al.


Blej Samsung Smartphone ne Shitje


E ksploro njoftimet ne Merrjep.al dhe gjej oferta per Samsung ne Shitje. Shiko njoftimet per Samsung apo modele tjera si: Samsung Galaxy S 10, Galaxy A10, Galaxy A20, A60, A70, Galaxy J1, J2, J3, J4, Galaxy Note 10, Galaxy Note 10+, Galaxy S20, Galaxy S20+ dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet per Samsung apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferta ne GJithe Shqiperine.


Shit Samsung ne MerrJep.al


Keni Samsung qe deshironi te shisni? Krijoni njoftime shpejt dhe lehte ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve.






Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione