Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pixel - Celular dhe Telefona Të gjitha në Shqipëria

Google , 139
Samsung , 74
HTC , 25
LG , 20
Sony , 17
Huawei , 12
Nokia , 12
Lenovo , 8
Alcatel , 3
Samsung , 3
Acer , 2
Mobile , 2
ZTE , 2
Asus , 1
Motorola , 1
Vodafone , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pixel,kategori Celular dhe Telefona,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pixel Të gjitha | Celular dhe Telefona | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:19 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Google Pixel 7 8GB/128GB

25 000 LEK

Sot 18:45 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Google Pixel 6a 128 Gb si i ri

19 000 LEK

Sot 15:14 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Google Pixel 6a 128GB

189 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 14:34 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Pixel 7 Pro  ·  Tiranë

Google Pixel 7 Pro 128GB

399 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 14:28 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Pixel 7 Pro  ·  Tiranë

Google Pixel 7 Pro

600 EUR

Sot 10:09 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Pixel 6  ·  Shkodër

shitet google pixel 6

250 EUR Çmimi me zbritje

Sot 05:45 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Google Pixel 8 128GB

539 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:45 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Google Pixel 8 Pro 128GB

679 EUR

Shitësit të Besuar
18 Korr 19:55 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Pixel 3

99 EUR Çmimi me zbritje

18 Korr 19:54 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Pixel  ·  Tiranë

Pixel 8 Pro 12/128GB

630 EUR

18 Korr 19:54 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Pixel 7 Pro  ·  Tiranë

Pixel 7 Pro 12/128GB

29 000 LEK

18 Korr 18:32 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GOOGLE PIXEL 8 PRO

Shitësit të Besuar
18 Korr 08:53 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Google pixel 8 pro

18 Korr 03:35 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Pixel 7 Pro  ·  Tiranë

Google Pixel 7 Pro 12/256GB

450 EUR

15 Korr 13:20 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Pixel  ·  Tiranë

GOOGLE PIXEL 8

Shitësit të Besuar
13 Korr 14:54 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Tiranë

GOOGLE PIXEL 6 PRO

240 EUR Çmimi me zbritje

08 Korr 16:09 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

google pixel fold

750 LEK

07 Korr 20:28 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Pixel 6  ·  Tiranë

GOOGLE PIXEL 6

Shitësit të Besuar
07 Korr 20:19 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Pixel  ·  Tiranë

GOOGLE PIXEL

Shitësit të Besuar
06 Korr 14:58 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Pixel 4  ·  Tiranë

Google Pixel 4

Shitësit të Besuar
06 Korr 00:18 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Pixel 6  ·  Tiranë

Google Pixel 6 + GrapheneOS fully encrypted

280 EUR Çmimi me zbritje

30 Qer 18:51 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Pixel  ·  Tiranë

Shitet Google Pixel

250 LEK

26 Qer 12:56 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S9  ·  Tiranë

Samsung galaxy s9

21 Qer 06:35 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Pixel  ·  Durrës

Google Pixel 128 GB i pa perdorur

165 EUR

31 Maj 14:38 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Tiranë

Shitet pixel 6 pro

240 EUR

31 Maj 14:20 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Pixel  ·  Tiranë

Google pixel 4a

120 EUR

29 Maj 16:53 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Pixel watch 2 okazion

130 EUR

24 Maj 11:29 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KERKOJ GOOGLE PIXEL 5A

20 Maj 15:08 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Honor  ·  Tiranë

Honor Magic 6 Pro 12/512GB

9 EUR

13 Maj 17:54 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Redmi Note 10 Pro

10 000 LEK

12 Maj 00:05 Celular dhe Telefona  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Huawei watch gt 4

250 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Celular dhe Telefona në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pixel | Të gjitha | Celular dhe Telefona | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione