Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Galaxy J5 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Celular dhe Telefona,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Celular dhe Telefona | Samsung Galaxy J5 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:45 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung Galaxy J5 2017 Gold Model Europian

35 EUR

10 Korr 18:59 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

SAMSUNG J5 (2016)

50 EUR

18 Maj 20:28 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Durrës

Telefon samsung j5 2016

25 LEK

27 Mar 19:37 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Elbasan

Shitet Samsung J5 2017 i zi

5 500 LEK

08 Mar 14:01 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Durrës

samsung j530 OKAZION

6 000 LEK

22 Nën 10:53 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Durrës

samsung j5 (2017)

6 500 LEK

19 Nën 12:55 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Durrës

J5 (2017) super SHITUR****

6 500 LEK

14 Tet 13:39 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Gjirokastër

Samsung J5 2017 +J6 2018

70 EUR

07 Sht 17:09 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

OKAZION SAMSUNG J5 40€

40 EUR

14 Maj 23:30 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung j5 2016 duos

55 EUR

07 Shk 10:19 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung j530

55 EUR

23 Tet 10:46 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung j5 2016

65 LEK

23 Tet 10:43 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung j5 2016

65 LEK

23 Tet 10:43 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung j5 2016

65 LEK

19 Sht 19:42 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Fier

Samsung J5 2017

16 Sht 20:57 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung J5 shitet

70 LEK

05 Gush 12:13 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Berat

Shitet samsung j5 2017

50 LEK

09 Maj 13:46 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Elbasan

samsung j5 2017

63 EUR Çmimi me zbritje

30 Pri 10:41 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Lezhë

Shitet Galaxy J5 2017

40 LEK

20 Pri 13:14 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung galaxy

80 LEK

31 Mar 22:28 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung galaxy j5 2017

100 LEK

10 Mar 13:23 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Shkodër

Shitet

70 LEK

17 Shk 13:24 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Durrës

Shitet J5

110 LEK

04 Shk 20:23 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Fier

shitet

3 500 LEK Çmimi me zbritje

28 Jan 20:35 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Elbasan

Shitet

150 EUR

10 Jan 20:33 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Shitet samsung

70 LEK

03 Jan 19:42 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Fier

shiten ose nderrohen

60 LEK

12 Nën 15:40 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Durrës

OKAZION J5 2017 Gold & P8 Lite 2017 i ri

23 Tet 13:16 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung j5

70 LEK

16 Tet 14:34 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Durrës

Samsung ne shitje

120 LEK

16 Tet 11:05 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Shkodër

Samsung galaxy j5 2017

95 EUR

14 Tet 12:12 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Shkodër

Samsung Galaxy J5

90 EUR

10 Tet 11:43 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Vlorë

Samsung Galaxy j5 2017

50 LEK

30 Sht 15:58 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung J5 2017

80 EUR

15 Sht 17:48 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung J5 2017

60 LEK

08 Sht 12:37 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Berat

Shitet Samsung Galaxy J5 2017

7 000 LEK

07 Sht 01:13 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Berat

Shitet Samsung Galaxy J5 2017

1 LEK

06 Sht 23:18 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Berat

Shitet Samsung Galaxy J5 2017

1 LEK

06 Sht 12:59 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Berat

Shitet Samsung Galaxy J5 2017

1 LEK

30 Gush 22:26 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tepelenë

Samsung J5

55 EUR

26 Qer 23:51 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Kukës

Shitet samsung

100 LEK

26 Qer 17:28 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung J5 2017

80 LEK

04 Qer 14:03 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung J5 2016

7 500 LEK

21 Maj 13:35 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Vlorë

SAMSUNG GALAXY J5

60 000 LEK

17 Maj 10:40 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung

80 LEK

05 Maj 10:40 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Kavajë

Galaxy J5

60 EUR Çmimi me zbritje

05 Maj 09:20 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung Galaxy J5 Pro 32 Gb

110 LEK

02 Maj 17:20 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung galaxy j5 2017

100 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Celular dhe Telefona në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Celular dhe Telefona | Samsung Galaxy J5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione