Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Galaxy S8 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Celular dhe Telefona,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Celular dhe Telefona | Samsung Galaxy S8 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Korr 18:53 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Shes tablet Samsung S8

550 EUR

14 Qer 17:46 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

samsung s8 64 gb

30 LEK Çmimi me zbritje

13 Qer 12:14 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S8

5 000 LEK

27 Maj 20:07 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Samsung galaxy s8

35 LEK Çmimi me zbritje

25 Maj 12:15 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Samsung s8

08 Maj 12:44 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Samsung s8

09 Mar 16:38 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S8

8 000 LEK

21 Shk 22:23 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

ORA ULTRA8 OKAZION

6 000 LEK

01 Nën 13:50 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Samsung s8 ne shitje

90 EUR

10 Tet 14:55 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Okazion Samsung s8

100 EUR

05 Tet 21:29 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Samsung s8 64 gb super gjendje

140 EUR

08 Korr 16:17 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Fier

Samsung s8

02 Qer 19:41 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Samsung S8

100 LEK

19 Shk 13:13 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Okazion samsu

120 EUR

07 Jan 21:22 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

samsung S8

90 EUR

14 Sht 14:24 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

samsung galaxy s8

80 LEK

15 Gush 17:35 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S8

10 000 LEK

12 Gush 20:04 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Elbasan

Shitet

110 EUR

04 Gush 09:11 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Telefon celular

13 000 LEK

02 Gush 19:43 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Korçë

Samsung galaxy s8

130 LEK

08 Korr 11:43 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Durrës

Shes telefon s8 samsung

100 LEK

17 Pri 12:57 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Samsung galaxy s8

115 LEK

16 Pri 13:29 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Samsung galaxy s8

135 LEK

03 Pri 17:13 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Elbasan

Samsung s8

90 EUR

24 Mar 08:35 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Elbasan

Shitet Samsung Galaxy S8

110 LEK

20 Mar 10:06 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Elbasan

Samsung s8

90 EUR

12 Shk 14:36 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

shes celular

130 LEK

10 Shk 22:31 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

shes galaxy s8

130 LEK

10 Shk 22:31 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

shes galaxy s8

130 LEK

28 Dhj 19:21 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Shes s8

12 600 LEK Çmimi me zbritje

21 Dhj 19:35 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Durrës

samsug s8

100 EUR

15 Dhj 22:25 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Samsung S8 ekrani i thyer

50 EUR

07 Dhj 11:57 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

shes samsung s9 per qark

50 LEK

26 Nën 01:13 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S8

150 LEK

23 Nën 20:55 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Durrës

Shitet

90 LEK

10 Nën 10:06 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Samsung S8 i pa diskutueshem

18 000 LEK

02 Tet 00:17 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Elbasan

samsung s8

80 EUR Çmimi me zbritje

25 Sht 11:07 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet

200 LEK

22 Sht 19:42 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Shitet telefoni Samsung S8 ne gjendje 9/10

20 000 LEK

12 Sht 17:48 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Shkodër

Samsung s8

18 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Sht 12:38 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Elbasan

Samsung S8

110 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Celular dhe Telefona në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Celular dhe Telefona | Samsung Galaxy S8 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione