Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Celular dhe Telefona Të gjitha në Korçë

Acer , 1
Alcatel , 6
Apple , 1
Apple , 3
ASUS , 1
Dell , 1
Asus , 3
AT&T , 1
Samsung , 4
Google , 2
HP , 1
HTC , 33
Huawei , 32
i-mobile , 1
Lenovo , 10
LG , 32
Mobile , 1
Motorola , 5
Nokia , 45
Samsung , 516
Sony , 13
Vertu , 1
Vodafone , 7
ZTE , 6

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Celular dhe Telefona,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Celular dhe Telefona | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:22 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A04s  ·  Korçë

Samsung Galaxy A04 e

6 000 LEK

Online
Dje 14:06 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Korçë

Iphone 12 Pro Max 256 gb

48 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Korr 15:20 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S7 Edge  ·  Korçë

Samsung Galaxy S7

60 EUR

11 Korr 14:50 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Korçë

Iphone 7 plus (100��) okazion

8 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Korr 14:49 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XR  ·  Korçë

Iphone xr red

14 000 LEK

11 Korr 14:49 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Korçë

Iphone 11 pro okazion

250 EUR Çmimi me zbritje

10 Korr 09:09 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Korçë

iPhone 8 - 64gb 90 euro

90 EUR

08 Korr 20:48 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Korçë

Iphone 8 plus

140 000 LEK

08 Korr 14:32 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S21 Ultra  ·  Korçë

Samsung s21 ultra

380 EUR

06 Korr 11:32 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A20e  ·  Korçë

Samsung A20e

70 LEK

06 Korr 11:32 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Korçë

Iphone X

170 LEK

06 Korr 11:32 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Korçë

Iphone 6+ 64 gb

8 000 LEK

06 Korr 11:32 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Korçë

Iphone 8+

140 LEK Çmimi me zbritje

06 Korr 11:32 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Korçë

Iphone 5s

50 LEK

06 Korr 11:32 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Korçë

Iphone 6S

7 000 LEK

06 Korr 11:32 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Korçë

Iphone 8

12 000 LEK Çmimi me zbritje

06 Korr 11:31 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Korçë

Iphone 6

60 LEK Çmimi me zbritje

06 Korr 11:26 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Xiaomi mi A2 Lite

600 LEK Çmimi me zbritje

06 Korr 09:19 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Korçë

iPhone 11 pro max okazion

24 000 LEK

30 Qer 14:18 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Korçë

Samsung note 10+

23 000 LEK

28 Qer 21:38 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Korçë

Shitet Telfoni

50 EUR

07 Qer 13:36 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Korçë

Samsung a51 dhe A21s

110 EUR

05 Qer 22:09 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15 pro max  ·  Korçë

U shit!!!!!!

900 EUR

31 Maj 17:17 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 mini  ·  Korçë

Iphone 12 mini 128gb

280 LEK

30 Maj 10:11 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  OnePlus  ·  Korçë

Shes celular

70 LEK

29 Maj 16:53 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Pixel watch 2 okazion

130 EUR

25 Maj 00:49 Celular dhe Telefona  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

SHITET XR

130 LEK

24 Maj 09:32 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone SE  ·  Korçë

Iphone SE

60 LEK

21 Maj 18:20 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Oppo Reno 2z

130 LEK

21 Maj 11:46 Celular dhe Telefona  ·  LG  ·  G Stylo  ·  Korçë

LG stylo

50 LEK

14 Maj 23:10 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Korçë

Iphone 13 pro max 256GB

600 LEK

10 Maj 14:33 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5c  ·  Korçë

Iphone 5C

4 000 LEK

07 Maj 11:03 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Korçë

Shitet iphone 8 plus gjendje fantastike

100 EUR

02 Maj 22:07 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Pixel 7 Pro  ·  Korçë

Kerkoj ekran Google pixel 7 pro

1 111 111 LEK

29 Pri 23:53 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Korçë

Iphone13

420 EUR

28 Pri 19:10 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 FE  ·  Korçë

Samsung Galaxy 20 FE 5G

1 LEK

27 Pri 18:15 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Korçë

Ore NeW

35 EUR

22 Pri 18:12 Celular dhe Telefona  ·  Sony  ·  Xperia XZ2  ·  Korçë

SONY XPERIA XZ2

170 LEK

22 Pri 15:11 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Korçë

iphone 7 jet black

7 000 LEK

22 Pri 15:11 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10 Lite  ·  Korçë

samsung note 10 okazion

200 EUR

19 Pri 00:07 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J6  ·  Korçë

Samsung Galaxy J6

50 EUR

18 Pri 22:04 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  OnePlus  ·  Korçë

Shes oneplus

70 LEK

17 Pri 16:43 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XR  ·  Korçë

iPhone Xr

23 000 LEK

01 Pri 09:26 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Korçë

S24 ultra okazion

900 EUR

29 Mar 09:12 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Korçë

Shitet Xiaomi 14 512-16 ram

600 EUR

26 Mar 23:14 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  Ipad pro  ·  Korçë

Ipad pro (2017)

38 000 LEK

25 Mar 11:22 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  OnePlus  ·  Korçë

Shitet oneplus nord n30

90 EUR

24 Mar 21:00 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Korçë

Samsung watch 5 pro

150 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Celular dhe Telefona në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Celular dhe Telefona | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione