Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Celular dhe Telefona Të gjitha në Shkodër

Alcatel , 20
Apple , 2
Microsoft , 2
ASUS , 1
Asus , 5
AT&T , 4
BlackBerry , 56
Samsung , 5
Google , 3
HTC , 22
Huawei , 47
Lenovo , 13
LG , 63
Motorola , 1
Nokia , 149
Pantech , 3
Samsung , 816
Sony , 33
T-Mobile , 1
Toshiba , 1
Vertu , 2
VK Mobile , 1
Vodafone , 3
ZTE , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Celular dhe Telefona,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Celular dhe Telefona | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:19 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Shkodër

iPhone 12 128gb

230 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 14:21 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Shkodër

IPHONE 11 PRO

22 000 LEK

Sot 10:09 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Pixel 6  ·  Shkodër

shitet google pixel 6

250 EUR Çmimi me zbritje

16 Korr 13:26 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Shkodër

Italian

800 EUR

08 Korr 18:09 Celular dhe Telefona  ·  AT&T  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Tablet Ecotech i ri ne pako porosit online

65 EUR

08 Korr 16:09 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

google pixel fold

750 LEK

08 Korr 12:03 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15 pro max  ·  Shkodër

iPhone 15 Pro Max 256gb Natural Titanium

1 000 EUR

03 Korr 14:05 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  General Mobile  ·  Shkodër

Celular

2 000 LEK

01 Korr 17:53 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Shkodër

iPhone 6s

3 600 LEK

01 Korr 17:36 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Shkodër

Iphone 6s

3 600 LEK

20 Qer 22:23 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone SE  ·  Shkodër

Iphone SE 32 gb

70 EUR

18 Qer 13:35 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Shkodër

Iphone 6s

4 500 LEK

16 Qer 22:25 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Shkodër

Iphone6s

4 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Qer 10:31 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Redmi note 13 pro 4g

220 LEK

10 Qer 12:56 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Xiomi13

450 LEK

09 Qer 20:01 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Shkodër

Iphone 6s

5 500 LEK

09 Qer 19:34 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A6  ·  Shkodër

Samsung Galaxy A6

6 000 LEK

08 Qer 12:45 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A6  ·  Shkodër

Samsung Galaxy A6

6 000 LEK

06 Qer 15:03 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Shkodër

S23 Ultra 12/512 Gb Shitet

800 EUR Çmimi me zbritje

05 Qer 19:44 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A03s  ·  Shkodër

Samsung A03s

7 000 LEK

02 Qer 21:59 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Shkodër

iPhone 12 pro

340 EUR

02 Qer 13:20 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Shkodër

Iphone 6s

4 000 LEK Çmimi me zbritje

17 Maj 21:46 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  Ipad mini  ·  Shkodër

Shitet Ipad mini Gen 1 / 16 gb

100 EUR Çmimi me zbritje

15 Maj 11:59 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A03s  ·  Shkodër

Samsung

6 000 LEK

09 Maj 13:16 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet iPad Pro 9.7-iinc (2016)

220 EUR

04 Maj 11:57 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Shkodër

Iphone 6s

5 000 LEK

03 Maj 10:38 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Celulare

1 500 LEK

03 Maj 00:20 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Shkodër

Iphone 6s

5 400 LEK Çmimi me zbritje

02 Maj 16:53 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Pixel 7 Pro  ·  Shkodër

Google pixel 7-Pro

400 EUR Çmimi me zbritje

02 Maj 13:58 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Shkodër

iPhone Italian

1 000 EUR

29 Pri 07:45 Celular dhe Telefona  ·  Nokia  ·  3310  ·  Shkodër

Nokia 3310

30 EUR

26 Pri 23:08 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone SE  ·  Shkodër

Iphone se 2020

250 EUR

22 Pri 14:17 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Shkodër

Iphone

6 000 LEK

17 Pri 13:58 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Shkodër

Iphone 6s

6 500 LEK

17 Pri 08:59 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Shkodër

Iphone 11 pro

240 EUR

14 Pri 13:10 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Shkodër

Iphone 6s

7 000 LEK

11 Pri 22:24 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15 pro max  ·  Shkodër

15 pro max 256Gb

1 000 EUR

10 Pri 23:56 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Shkodër

Ps4

400 EUR

09 Pri 00:01 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

I ri

1 200 EUR

05 Pri 18:42 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Shkodër

Iphone 12 ProMax

460 EUR Çmimi me zbritje

05 Pri 10:02 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Shkodër

Iphone 11

220 EUR

04 Pri 11:04 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Shkodër

Iphone 6s

13 000 LEK

04 Pri 04:19 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Shkodër

Iphone 12 Pro 128 Gb

350 EUR

04 Pri 04:19 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Shkodër

Iphone 12 Pro 128 Gb

350 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Celular dhe Telefona në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Celular dhe Telefona | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione