Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Korr 16:18
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Shkodër

Shitet ose nderrohet BMW 535i 2013.

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:05
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Shkodër

Shitet 2+1 kati 5 Stacioni Trenit

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar

Sot 07:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf6��

68 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:21 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkodër

CITROEN 1.6 NAFT 2011 AUTOMAT OKAZION

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:19 Makina  ·  Mazda  ·  Mazda5  ·  Shkodër

MAZDA 5 OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Shkodër

B CLASS AUTOMAT 2007 OKAZION

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:12 Apartamente  ·  Shkodër

�� Shitet Apartament 1+1 në "Rus", Shkodër! ��

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

AUDI A6 3.0TDI 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

VW GOLF 6 2.0TDI 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Apartamente  ·  Shkodër

�� Shitet Apartament 2+1 në "Qafë Hardhi", Shkodër! ��

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private në "rr. nr.13 Velipojë", ��

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Apartamente  ·  Shkodër

�� Jepet me Qira Apartament 2+1 te "Isa Boletini"��

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Apartamente  ·  Shkodër

�� Jepet me Qira Apartament 1+1 pranë kopshtit

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Apartamente  ·  Shkodër

�� Shitet Apartament 2+1 pranë Shkollës "Miqësia",��

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private pranë "Kolegjit Turk", Shkodër! ��

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet ose Jepet me Qira Shtëpi Private në "Gjuhadol", Sh

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Apartamente  ·  Shkodër

�� ULJE ÇMIMI nga 180.000€ në 165.000€ ��

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 07:12
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Shkodër

Jepet me Qira 2+1 prane Kinemase

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Apartamente  ·  Shkodër

�� Jepet me Qira Apartament 1+1 në "Rr. Gjanë", Shkodër! ��

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Apartamente  ·  Shkodër

�� Shitet Apartament 2+1 në "Dërgut", Shkodër! ��

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Apartamente  ·  Shkodër

�� Shiten Apartamente në "Velipojë", Shkodër! ��

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Apartamente  ·  Shkodër

�� Shitet Apartament 1+1 në "Velipojë", Shkodër! ��

1 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Apartamente  ·  Shkodër

�� Shitet Apartament 2+1 te "Jumbo", Shkodër! ��

108 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Apartamente  ·  Shkodër

�� Jepet me Qira Apartament 1+1 në "Rus", Shkodër!

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Apartamente  ·  Shkodër

�� Shitet Apartament 2+1 te "Rr. Gjanë", Shkodër! ��

5 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Apartamente  ·  Shkodër

�� Shitet Apartament 1+1 në "Rus", Shkodër! ��

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Apartamente  ·  Shkodër

�� Jepet me Qira Apartament 2+1 pranë "Sahatit", Shkodër! ��

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Apartamente  ·  Shkodër

�� Kërkesë për Apartament 1+1 për blerje Shkodër! ��

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Apartamente  ·  Shkodër

�� Shitet Apartament 2+1 tek "Ish Dega", Shkodër! ��

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private pranë "Katedralja", Shkodër! ��

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Apartamente  ·  Shkodër

�� KERKESE PER APARTAMENT ��

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Apartamente  ·  Shkodër

�� Shitet Apartament 2+1+Post Parkimi në "Kune", Shëngjin!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:11 Apartamente  ·  Shkodër

�� Jepet me Qira Apartament 2+1 në "Parrucë", Shkodër! ��

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 07:11 Apartamente  ·  Shkodër

�� Jepet me Qira Apartament 2+1 në "Rus", Shkodër! ��

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 07:11 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkodër

VW JETTA 1.6TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:11 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

VW GOLF 1.6TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:11 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkodër

AUDI A4 2.0TFSI 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:11 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Shkodër

VW PASSAT CC 2.0TDI

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione