Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benz - Makina Të gjitha në Shkodër

Mercedes-Benz , 4309
Audi , 8
Toyota , 5
BMW , 4
Fiat , 4
Jeep , 4
Chrysler , 3
Acura , 3
Ssangyong , 3
Renault , 3
Opel , 2
Ford , 2
Nissan , 1
Seat , 1
Cadillac , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Peugeot , 1
Smart , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Morgan , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benz,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj benz Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Korr 13:02
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Shkodër

Mercedes Benz CLS GRAND EDITION

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 23:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Shkodër

Shitet Mercedes Benz W221 S Class 550 Lungo

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz C220

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:52 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

����2015-Audi A6 S-line (235HP)����

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes C220 Cdi

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Mercedes benz c class

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Shkodër

Mercedes benz s class

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

vw turan

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Merzedes Benz E 220 CDI

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Dje 09:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Shkodër

ML 350 Full Opsion

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 09:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 280  ·  Shkodër

Mercedes Benz S280 Automat

Viti: 60-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 01:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Shkodër

Mercedes -Benz EVO

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 01:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Shkodër

Mercedes -Benz E350 CDI

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 01:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Shkodër

Mercedes -Benz W211

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
11 Korr 21:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Shkodër

Mercedes Benz C Class Sportedition 200 Kompressor

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 21:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Shkodër

Mercedes Benz E 320 Cdi Full Panoram ����

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Korr 18:41 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Shkodër

BMW X6 M50d nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
11 Korr 18:39 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  650  ·  Shkodër

BMW 650i Grand Coupe Full Option

26 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
11 Korr 16:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Shkodër

E clas full opsion

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 12:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Shkodër

Mercedes-Benz B 180 CDI Automat -2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 12:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Shkodër

Mercedes-Benz B-200 CDI Automat - 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 11:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Shkodër

Shitet Mercedes benz w124 200D

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Korr 10:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

mercedes-benz

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Korr 10:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz E Class Avangarde 220 Cdi

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 10:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Shkodër

Mercedes Benz E 280 CdI

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 10:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Shkodër

Shitet Mercedes Benz S550 Lungo

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 02:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Shkodër

EVO 2006 automatike

5 600 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Korr 20:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes benz C220 ne shitje Shkoder.

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Korr 16:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Shkodër

Mercedes Benz GL350/ AMG LINE/FULL OPTION/PANO

16 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 13:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Shkodër

Shitet Mercedez benz viti 2014 super gjendje

18 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Korr 13:02
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Shkodër

Mercedes Benz CLS GRAND EDITION

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 09:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Shkodër

Mercedes Benz CLS 350 4matic 2013

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 07:48 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Audi A3 1.6 nafte Automat 2010

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
09 Korr 23:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Shkodër

Okazion Mercedes-Benz C230 Sport Paket Avantgarde ����

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Korr 21:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Okazion E220 Nafte Me Dogan 2004 ��������

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 20:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Shkodër

Mercedes Benz E350

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 17:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 300  ·  Shkodër

Mercedes-Benz ML-300

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 13:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz c220 Sport coupe

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Korr 22:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Shkodër

C clas

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 12:53 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Shkodër

Toyota Rav4 2010 - Automat

9 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 11:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Shkodër

Mercedes ML 350 Bluetec 2010 Me Dogan ����✅

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 11:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Sapo Ardhur C220 Evo 2004 Automat ��������

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 11:37 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Shkodër

����Range 4.4 Nafte Okazion 33.999€ ‼️

33 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Korr 11:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Shkodër

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 07:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 320  ·  Shkodër

Mercedes-Benz GLK 320 cdi

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 15:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Shkodër

190

2 700 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 12:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Shkodër

Mercedes Benz B Class

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Korr 11:56 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkodër

Audi Q5 2.0 tdi Sline

11 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 13:48 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkodër

Mitsubishi L200 Automat mundesi ndrrimi

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
05 Korr 18:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Shkodër

Shitet a klasse 150cdi

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 17:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

MERCEDES E220 AMG LINE

26 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benz | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione