Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Celular dhe Telefona Të gjitha në Tiranë

Acer , 31
Acer , 2
Alcatel , 118
Apple , 5
Apple , 64
Microsoft , 1
Amoi , 1
ASUS , 1
Apple (Iphone) , 17581
Dell , 1
Asus , 66
Ducati , 1
AT&T , 7
Lenovo , 2
LG , 3
BenQ , 1
Bird , 1
BlackBerry , 581
Samsung , 54
Ericsson , 3
Google , 108
HP , 16
HTC , 547
Huawei , 499
i-mobile , 14
Lenovo , 192
LG , 705
Mobile , 30
Motorola , 100
Nokia , 596
O2 , 3
Samsung , 10297
Sharp , 4
Siemens , 2
Sony , 364
T-Mobile , 2
Telit , 1
Toshiba , 3
Vertu , 20
VK Mobile , 5
Vodafone , 85
XCute , 1
ZTE , 26

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Celular dhe Telefona,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Celular dhe Telefona | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:14 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Huawei P60 Pro 512GB

699 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 01:50 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  OnePlus  ·  Tiranë

OnePlus 11 256GB/16

449 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:46 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold 3  ·  Tiranë

shitet samsung

649 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:12 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

I ri ne kuti

10 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:02 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Tiranë

Shitet ne gjendje pune

80 EUR

Dje 21:57 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

xiaomi redmi 12c 64 gb

70 LEK

Dje 21:53 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

xiaomi redmi 12c 64 gb

70 LEK

Dje 21:49 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Blackview A95  ·  Tiranë

Shitet Telefon Blackview A95

10 000 LEK

Dje 21:48 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

SHITEN GALAXY BUDS 2

3 500 LEK Çmimi me zbritje

Online
Dje 21:42 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  OnePlus  ·  Tiranë

OnePlus Open 512GB/16

1 150 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 21:40 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet Samsung A05 4/64

7 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 21:33 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Tiranë

iPhone 8

7 000 LEK

Dje 21:16 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A8  ·  Tiranë

Tab A8 LTE

250 EUR

Dje 21:12 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy M21  ·  Tiranë

Samsung Galaxy M21

9 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 21:12 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Huawei  ·  P smart  ·  Tiranë

Huawei P Smart 2019

7 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 21:12 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A13  ·  Tiranë

Samsung Galaxy A13

9 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 21:12 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A04e  ·  Tiranë

Samsung Galaxy A04e

7 500 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 21:12 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Tiranë

Samsung Galaxy A21s

8 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 21:11 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Samsung Galaxy A50

8 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 21:11 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Tiranë

Samsung Galaxy A51 128gb

10 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 18:35 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Tiranë

iphone 8 plus 64 gb

80 LEK

Dje 17:56 Celular dhe Telefona  ·  Motorola  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

shitet motorola edge 30 pro.

270 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:46 Celular dhe Telefona  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Tiranë

Shiten telefonat n gjendje pune t testuar

123 LEK

Dje 17:40 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

❌ Port Karimimi iPhone 11 ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 17:40 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

❌ Ekran iPhone 11 Origjinal ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 17:37 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Tiranë

❌ Port Karimimi 13 Pro ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 17:36 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Tiranë

❌ Kase iPhone 12 ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Celular dhe Telefona në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Celular dhe Telefona | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione