Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lenovo Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

G50 , 27
IdeaPad , 156
Model Tjeter , 310
Thinkpad , 370
Ultrabook , 3
Yoga , 41

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | Lenovo | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:14 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo Thinkpad T430 okazionnn

100 LEK

Dje 15:11 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo thinkpad L460 okazionnnnn

150 EUR

Dje 13:44 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo Legion Gaming

700 EUR

Dje 12:03 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo Thikpad 16gb RAM, 256gb ROM, 14”

150 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:17 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo Thinkpad T490s 4G LTE

270 EUR Çmimi me zbritje

Dje 08:22 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Laptop lenovo ne super gjendje

170 LEK

Shitësit të Besuar
22 Korr 22:27 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo Legion 5 RTX 3070, 17inch

1 100 EUR

22 Korr 18:33 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop Lenovo Z50-70 i bardhe

13 500 LEK

Online
22 Korr 16:46 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

ThinkPad i7 i5 & RYZEN 5

22 Korr 08:23 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Tiranë

GAMING LAPTOP LENOVO SUPER OKAZION

290 EUR

20 Korr 15:40 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo Thinkpad l380 shitet nderrohet

150 EUR Çmimi me zbritje

20 Korr 14:03 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo Legion 5 RTX 3060

80 000 LEK

20 Korr 09:23 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo 80ES

100 EUR

19 Korr 11:25 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo Chromebook

50 EUR

18 Korr 18:23 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

LENOVO V15 G2 ITL

Online Shitësit të Besuar
16 Korr 15:20 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo Legion 5, AMD Ryzen 4600h, RTX 2060, 32 RAM, 512 SSD

600 LEK

15 Korr 20:48 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo Thinkpad T520

120 EUR

10 Korr 18:11 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Fier

laptop

100 LEK

10 Korr 18:07 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Fier

laptop

100 LEK

10 Korr 18:00 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Fier

laptop

10 Korr 07:43 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo x1 tablet

9 000 LEK Çmimi me zbritje

07 Korr 23:39 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

SHITET LENOVO T14 GEN4 16GB RAM 512 SSD

690 EUR

06 Korr 22:24 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Lushnjë

Laptop gaming

100 LEK

06 Korr 22:15 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Lushnjë

laptop gaming

100 LEK

06 Korr 21:46 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gaming Laptop Lenovo Y720

45 000 LEK

06 Korr 21:36 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Laptop Gaming Lenovo Y720

45 000 LEK

06 Korr 14:36 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop Lenovo Legion 5

1 200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | Lenovo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione