Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

laptop hp - Laptop/Notebook Të gjitha në Shqipëria

Compaq , 21
Dell , 14
Lenovo , 9
Toshiba , 7
Acer , 7
Apple , 4
Samsung , 3
Asus , 2
LG , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe laptop hp,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj laptop hp Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:58 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  8570p  ·  Elbasan

Laptop core i7 Hp 8570p

140 EUR

Dje 18:05 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

MacBook Air 2017

300 EUR Çmimi me zbritje

Dje 15:50 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Tiranë

HP 1040 X360 G7

500 EUR

Dje 15:48 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Pavilion  ·  Tiranë

HP Pavilion

350 EUR Çmimi me zbritje

17 Korr 20:33 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

ZBook 15 G5 i7 8th-Gen

580 EUR

17 Korr 16:06 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop HP ZBook 15 G3 x64

380 LEK Çmimi me zbritje

16 Korr 17:36 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

ZBook

980 EUR

16 Korr 17:36 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

HP Zbook X360 G5

550 EUR Çmimi me zbritje

16 Korr 02:47 Laptop/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

laptop HP

400 LEK

13 Korr 10:10 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

❌ LAPTOP ACER SUPER OKAZION 150 MIJE ❌

150 LEK Çmimi me zbritje

11 Korr 16:22 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  HP  ·  Korçë

Shitet laptop hp touchscreen

150 EUR

10 Korr 10:44 Laptop/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Lushnjë

Laptop Hp Compaq (80 MIJ LEK TE VJETRA)

8 000 LEK

10 Korr 07:41 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Tiranë

HP ProBook 650 G5

25 000 LEK Çmimi me zbritje

07 Korr 20:19 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  HP  ·  Tiranë

HP 250 G8 LAPTOP

Shitësit të Besuar
24 Qer 08:59 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

DELL G7 7790

800 EUR

23 Qer 18:01 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop HP dual core 90 eur

90 EUR

23 Qer 13:27 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  HP  ·  Tiranë

SHITET LAPTOP HP

20 000 LEK

17 Qer 16:11 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Shiten 6 Laptop, Printer, Bokse - Likuidim Malli

1 500 EUR

14 Qer 23:53 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Macbook pro 15 inch 2017 Okazion 450 EURO

450 EUR

14 Qer 14:42 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  HP  ·  Tiranë

LAPTOP HP 250 G8

Shitësit të Besuar
13 Qer 15:50 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Tiranë

Laptop HP Elitebook 735 G6

250 EUR

07 Qer 10:24 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Tiranë

LAPTOP HP ELITEBOOK 840

240 EUR Çmimi me zbritje

31 Maj 09:17 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Hp Probook 440 G5

24 000 LEK Çmimi me zbritje

28 Maj 22:54 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

Hp zbook okazjon

550 EUR Çmimi me zbritje

23 Maj 09:10 Laptop/Notebook  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop hp

140 EUR

15 Maj 23:51 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop Hp 635 15.6"

7 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj laptop hp | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione