Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Suzuki ne Shitje | Ofertat ne GJithe Shqiperine

Alto , 45
Baleno , 37
Cappucino , 1
Carry , 8
Celerio , 2
Grand Vitara , 310
Ignis , 104
iK-2 , 1
Jimny , 46
Kizashi , 5
Liana , 59
LJ , 1
Maruti , 1
SJ Samurai , 53
Splash , 21
Swift , 335
SX4 , 81
Vitara , 285
Wagon R+ , 80

Gjej mijera njoftime per Suzuki ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Suzuki me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Suzuki nga modelet e ndryshme si Suzuki Alto, Baleno, Capuccino, Grand Vitara, SX4, Vitara, Sj Samurai, Splash, X-90, Ignis dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 21:17 Makina  ·  Suzuki  ·  Kizashi  ·  Tiranë

Suzuki Kizashi 2.4.Benzin-Gaz.Automat.2011 ����

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 21:10 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

Suzuki Grand Vitara 2.7 Gaz- Benzin Automat 4x4

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:16 Makina  ·  Suzuki  ·  Splash  ·  Tiranë

Suzuki 2013 Okazion

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online
Sot 17:58 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  Wagon R+  ·  Tiranë

U shit✅Suzuki Wagon R+ ����

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:44 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Durrës

Shitet Suzuki Grand Vitara 2011 2.4 benzine

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:42 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

Suzuki Swift 2008 (Mesazh WhatsApp jo telefonate)

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:55 Makina  ·  Suzuki  ·  Liana  ·  Tiranë

Suzuki 2004 naft 1.4 Manual 2800 euro okazion

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:09 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  SX4 S-Cross  ·  Fier

Suzuki Sx4 S Cross viti 2014 1.6 d 120cv

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:09 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Elbasan

PER CMONTIM SUZUKI GRAND VITARA 1.9 NAFT

111 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:09 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Elbasan

PER CMONTIM SUZUKI GRAND VITARA 2.0 BENZIN

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:06 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Elbasan

SUZUKI GRAND VITARA 2.7 BENZIN AUTOMAT (zvicra)

6 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:22 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  Ignis  ·  Elbasan

Suzuki

1 490 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:56 Makina  ·  Suzuki  ·  Ignis  ·  Lezhë

Shitet Syzuki 4X4 Ose Ndrrohet Me Toyota Auto.Cel:0697872772

4 300 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Maj 16:47 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Durrës

SHITET Suzuki Grand Vitara Limited 2.4 Benzine/Gaz

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 14:10 Makina  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Elbasan

Suzuki Vitara

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 11:06 Makina  ·  Suzuki  ·  Liana  ·  Tiranë

Suzuki 2004 naft 1.4 Manual 2800 euro okazion

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 09:33 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Durrës

����SUZUKI SWIFT AUTOMAT����

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Maj 09:31 Makina  ·  Suzuki  ·  Ignis  ·  Durrës

SUZUKI IGNIS 1.3naft 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Maj 20:57 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Elbasan

Suzuki swift 1.3 benzin gas

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 10:59 Makina  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Tiranë

Shitet suzuki vitara 1997 v6 benzine gaz

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
18 Maj 14:22 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Elbasan

Suzuki grand vitara 2010 2.0 gaz automatike 4x4

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 19:55 Makina  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Gjirokastër

SUZUKI VITARA

8 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 11:40 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Fier

Suzuki SX4-4X4 diesel

3 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
16 Maj 15:11 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

Suzuki swift 1.3 benzin gas automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Maj 03:28 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Kavajë

Okazion

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Maj 20:08 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Mallakastër

Suzuki grand vitara 1.9 naft viti 2008 me letra te paguara

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 19:15 Makina  ·  Suzuki  ·  Jimny  ·  Fier

Suzuki Off Road

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
13 Maj 20:28 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

SUZUKI SWIFT, VITI 2008, MANUALE, MOTORR 1.3 BENZINE+GAZ

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
13 Maj 13:48 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

Shes Navi Android Suzuki Grand Vitara

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 17:47 Makina  ·  Suzuki  ·  Wagon R+  ·  Tiranë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Maj 23:59 Makina  ·  Suzuki  ·  Ignis  ·  Tiranë

Shitet Suzuki Ignis Cilindrate 1300 Benzin

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 17:23 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

Suzuki grand vitara 4×4 per pjese kembimi

1 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Maj 04:36 Makina  ·  Suzuki  ·  Liana  ·  Tiranë

Shitet okazin

1 700 LEK

06 Maj 04:34 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Durrës

Okazjon 2300€ shitet Suzuki Suif 1.3 nafte vitit 2006

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 09:13 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Elbasan

Suzuki Grand Vitara 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 08:10 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Sarandë

Shitet Suzuki Swift

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Maj 21:28 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Krujë

Suzuki swift

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Maj 17:42 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Berat

Suzuki grand vitara

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 18:11 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Fier

Suzuki

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 16:42 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Kukës

��Suzuki grand vitara Automat��

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Pri 17:56 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

Suzuki swift 1.3

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 15:49 Makina  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Elbasan

Suzuki vitara

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Pri 15:48 Makina  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Elbasan

Suzuki Grand Vitara 2.0 Benzin+Gas

7 000 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 15:46 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Elbasan

Suzuki Grand Vitara 1.6 benzine

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Pri 12:16 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

Suzuki Grand Vitara 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 06:53 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

Shitet/nderrohet Suzuki Swift, 4x4, 1,3 benzin 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 23:06 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Shkodër

Shitet per arsye mosperdorimi.

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 16:36 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

Suzuki grand vitara

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 16:34 Makina  ·  Suzuki  ·  Wagon R+  ·  Gjirokastër

Okazion suzuki

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Pri 16:33 Makina  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Elbasan

OKAZION

6 700 EUR


Nese jeni duke kerkuar per Suzuki ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Njoftimet per Suzuki ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Suzuki me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Suzuki nga modelet e ndryshme si: Suzuki Alto, Baleno, Capuccino, Grand Vita ra, SX4, Vitara, Sj Samurai, Splash, X-90, Ignis, dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Suzuki ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Suzuki ne MerrJep.al


Nese keni Suzuki qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione