Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota Corolla ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Toyota Corolla në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Toyota Corolla në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Corolla ne shitje me ofertat me te mira.


Blej apo shit makina shpejt dhe leht ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne MerrJep.al.Sot 15:58 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

okazion toyota corolla automat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Fier

Toyota Corrolla 1.4 Nafte Kambio Automatike

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:40 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Korçë

Toyota Corolla. 1.4 Nafte. Atomatike

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:20 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corola 1.4Naft Automatike me letra per 2 vjet okazjon

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:49 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota corolla 1.4 tdi automat

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:49 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

TOYOTA COROLLA-2007-Automatike

4 390 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:48 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota corolla 1.4tdi automatike

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

toyota corolla 1.4 naft 2004-2006 manuale

4 290 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:33 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

Corrolla 1.4 nafte Automatik 2006

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:28 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

Corolla 1.4 nafte automatike 137.000 km

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:18 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corola SHITET

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:44 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

❌️OKAZION❌TOYOTA COROLLA 1.4 ♻️AUTOMAT ♻️2006 ☎️0685213511☎️

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:26 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

TOYOTA COROLLA 1.4 DIESEL. AUTOMATIKE.

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:19 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

TOYOTA COROLA AUTOMAT!!! NAFTE 1.4 VITI 2006 SUPERGJENDJE

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 12:18 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Gjirokastër

Shitet Toyota Robotike

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

SHITET TOYOTA COROLLA

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Elbasan

Tojjota kurolla ne super gjendje

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

SHITET TOYOTA COROLA 1.4 NAFTE 2006 MANUAL FULL

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 09:29 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

Toyota corolla

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:23 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

TOYOTA COROLLA 1.4 NAFT AUTOMAT

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:49 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Corolla 1.4NAFT

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 07:04 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:44 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Shitet Corolla

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:16 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

U shit✅Toyota Corolla ����

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:42 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

1.4 nafte automat

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:17 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Okazion

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:17 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkodër

Okazion Toyota Corolla

9 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 23:16 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Okazion

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 22:23 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Kavajë

Makina eshte me targa greke olazjon 600

650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 19:24 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota corolla Automat 1.4 Naft

530 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 18:42 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Shitet Toyota Corolla

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 12:32 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 11:20 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 1.4 naft AUTOMATIKE ������������

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 09:01 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Okazion

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 09:01 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Berat

Toyota Corolla 1.4 nafte Auromatike

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 08:48 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

1.4 nafte automat

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 17:46 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota corolla

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 14:00 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Makina 9 te Ndrryshme ekonomike

9 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 08:33 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

1.4 nafte automat

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 00:40 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

shite ne gjendej shum te mir okazion 2000 lek

2 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 18:55 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Okazion!!

2 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 17:34 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

TOYOTA COROLLA 1.4 NAFT AUTOMAT

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 13:11 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

1.4 nafte automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 11:09 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

Toyota Corolla

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 11:09 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

Toyota corolla 1.4 naft automat

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 07:58 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Shitett Toyota

3 330 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 06:50 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

Toyota Corolla 1.4Nafte Automatike

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Maj 08:16 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 1.8 hybrid ��

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 00:17 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Fier

Toyota corolla 1.4 naft 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 14:53 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Berat

TOYOTA COROLA

3 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për Toyota Corolla në shitje? Shiko njoftimet për Toyota Corolla në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Toyota Corolla ne Shitje ne Merrjep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Corolla në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Corolla që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Toyota ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Toyota Corolla ne Shitje


Keni Toyota që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Toyota Corolla shpejt dhe lehte.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione