Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 21004
Mercedes-Benz , 1197
Audi , 368
Ford , 188
Volvo , 137
Land Rover , 107
Toyota , 92
Opel , 84
Fiat , 61
MINI , 60
Renault , 49
Nissan , 43
Peugeot , 37
Citroën , 34
Smart , 31
Porsche , 30
Seat , 27
Alfa Romeo , 21
Jeep , 16
Škoda , 15
Jaguar , 15
Mitsubishi , 13
Hyundai , 12
Mazda , 11
Dodge , 11
Chrysler , 10
Honda , 10
Rover , 9
Lancia , 9
Cadillac , 8
Chevrolet , 8
Acura , 6
Ssangyong , 6
Saab , 6
Suzuki , 5
Hummer , 5
MG , 5
Isuzu , 4
Lincoln , 4
Subaru , 4
BAIC , 3
Kia , 3
Alpina , 3
Aixam , 3
Daihatsu , 3
Bentley , 3
Ferrari , 2
Maserati , 1
GMC , 1
Tata , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:40
Linku:
Makina , Fier

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:40
Linku:
Makina , Fier

Mercedes benz C200

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 18:33
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Range Rover sport 3.0 naft super full ����

63 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Tet 17:01
Linku:
Dyqani Makina , Korçë

SHITET BMW X5 3.5d

12 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 18:33
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Gle 350 naft super full ����

88 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

Sot 03:24 Makina , Tiranë

BMW X5 BENZIN 3.0 VITI 2007 PANORAM MUNDESI NDRRIMI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 03:16 Makina , Fier

Bmw X6

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 03:16 Makina , Fier

Bmw

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:04 Makina , Tiranë

❗️Okazion❗️Audi a6 2013 Look Rs Nafte 13.999€ I pa disk

13 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:31 Makina , Fier

Bmw X5 3.0 Diesel Panorama Version me full

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:31 Makina , Fier

Bmw X5 300 Benzin Panorama Sallon Kaf Full

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:13 Makina , Tiranë

SHITET BMW X6 4.0D X-Drive Full option.

21 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:13 Makina , Korçë

Bmw X6 4.0D X-Drive

21 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:52 Makina , Berat

Shitet&Nderrohet Bmw X5 Viti 2009 3.0 Nafte Automatike

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:52 Makina , Shkodër

Bmw 730d 3.0 Nafte Automatike "Nuk Ka Taks Luksi" Viti 2004

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:52 Makina , Tiranë

Bmw 535i GT 2011 Benzine TwinTurbo "Nuk Ka Taks Luksi"

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:34 Makina , Tiranë

Shitet Volkswagen Caddy

6 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:32 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 300 4matic Okazionn!

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:25 Makina , Tiranë

SUPER BMW X5 LOK M

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:25 Makina , Sarandë

BMW x5

12 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:22 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d 2015

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:52 Makina , Tiranë

Bmw Seria 3

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:52 Makina , Tiranë

Bmw seria 3

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:50 Makina , Durrës

BMW M330XD Okazion

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:49 Makina , Tiranë

Bmw X5 3.0 Nafte Kambio Automatike 8 Marshe Goma Sportive

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:49 Makina , Durrës

Bmw

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:39 Makina , Tiranë

BMW Seria 3 Coupe 320Ci

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:39 Makina , Tiranë

���� Bmw X3 3.0d M-PACKET FULL OPTION ����

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:37 Makina , Tiranë

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins.

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:13 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C200 CDI ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:13 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C180 SPORT EDITION ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:06 Makina , Elbasan

Mercedes Benz S class 500L benzin gaz 2006

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 Makina , Durrës

⚜️AUDI A8 -3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

8 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:03 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE 350d

46 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:03 Makina , Tiranë

Disqe 18 seria 7 viti 2011

40 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 Makina , Tiranë

BMW Seria 7 ( Super Okazion )

12 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 Makina , Tiranë

Bmw 750 LI (Okazion 2011)

12 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 Makina , Tiranë

BMW X5 2009 ( Super Okazion )

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:01 Makina , Tiranë

Shitet&nderrohet me Apartament BMW 730 LD INDIVIDUAL

40 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 22:54 Makina , Tiranë

Shitet BMW X3

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:54 Makina , Tiranë

Bmw look M����Sport

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:49 Makina , Tiranë

SKODA FABIA 1,6 diesel SW

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:47 Makina , Tiranë

�� SHITET �� BMW GT 330d M-Performance Full Option 2014

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

VW PASSAT MANUALE 6+1

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 Makina , Sarandë

Bmw 320D Shitet.

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

A-CLASS LIMITED EDITION

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

VW Touran 2008 Automat 7G

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

Mini Cooper ONE

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

Audi A3 S-Line 2014

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

Audi A4 Automat 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:32 Makina , Tiranë

BMW X5.X.Drive.2997.D.Automat.10

12 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:29 Makina , Shkodër

Bmw 530 D manual e60

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:29 Dyqani Makina , Durrës

Benzin Gaz

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:29 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X5-3.0 Diesel-2003-AUTOMATIK-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

bmw Bmw Bmw Bmw Bmw x5 Bmw x5 Bmw bmw Bmw bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione