Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A3 ne Shitje | Njoftime per Makina ne Shitje

Audi , 8166
Mercedes-Benz , 1261
BMW , 280
Ford , 230
Volvo , 177
Toyota , 154
Land Rover , 109
Opel , 96
Fiat , 94
Nissan , 43
Porsche , 39
Peugeot , 38
Renault , 36
Citroën , 35
Seat , 32
Smart , 29
Hyundai , 25
Mazda , 20
Mitsubishi , 16
Jeep , 16
Škoda , 15
Jaguar , 14
Honda , 13
MINI , 10
Chevrolet , 10
Lancia , 8
Suzuki , 7
Kia , 7
Acura , 7
Chrysler , 6
Ssangyong , 6
Hummer , 5
Cadillac , 4
Dodge , 4
Saab , 4
BAIC , 2
Dacia , 2
Infiniti , 2
Subaru , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
Buick , 1
Lincoln , 1
Aixam , 1
UAZ , 1
Daihatsu , 1
Tata , 1
Lexus , 1

Gjej Audi A3 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Audi A3 ne shitje të ndryshëm si, Audi A3, Audi A5, Audi Q7, Audi Q5, Audi A8, Audi RS 5, Audi Q8, Audi RS 4, Audi A1, Audi Rs 3 dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Audi A3 ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Audi A3 ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. - Audi A3.01 Mar 23:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

✅️ Range Rover Evoque ✅️

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

Bmw 520d ��

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 250  ·  Elbasan

✅️ Mercedes B250 ✅️

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
01 Mar 23:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

✅️ Porsche Cayenne ✅️

23 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
01 Mar 11:48
Linku:
Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

JEEP Grand Cherokee Overland 2012

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online

Sot 05:13 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine Automat -16

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:12 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 1.8 Turbo FSI Automat Zvicra -07 ����

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:03 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

2012 AUDI A3 2.0 TDI ��S-Line��

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:01 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Shitet

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Shitet A3 Sport Line 35TDI

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

�� 2017 - Jaguar F-Pace 20d R-Sport

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:47 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:27 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Shitet A3 Dinamic 25TDI

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:51 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 2.0 nafta Automat

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:30 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:01 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Pogradec

Toyota Land Cruiser Prado 60th Anniversary 2011 Automat

34 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:01 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Pogradec

Jeep Wrangler 3.6 benzine OFFROAD 2015 Automat/ Nderrohet

47 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 02:01 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Pogradec

E vecante ne treg Toyota Land Cruiser200 4.5nafte V8 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:50
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:33 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:32 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 3.0 supercharger 2010 okazion

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:32 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:59 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne 2997cc nafte OKAZION

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:59 Makina  ·  Peugeot  ·  508  ·  Tiranë

Peugeot 508 nafte vitit 2011 okazion

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:59 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 3.0 TDI 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

B class Automat

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

⚫️ Audi A4 3.0 TDI QUATRO ⚫️

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:37 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Audi A3 Manual Nafte 2007

4 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 00:30 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford fiesta 1.2 benzin&gaz

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:02 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Elbasan

Mitsubish Pajero 3.2 Nafte ( Pa Taks Lluksi)

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:00 Makina  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Tiranë

Toyota B/Gaz Automatik Avensis Executive 2.0

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:51 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Lushnjë

‼️OKAZION‼️ 5000€ FORD MONDEO SUPER GJENDJE

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 250  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ GLC 250 NAFTe

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ EVO FULL 320 NAFTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 35d F15 2015 M Package

28 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:40 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

BMW 730D - 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Vw Tiguan Okazion

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET GOLF 7 2015 benzin 1.8 9,8€

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:57 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3.Sportbac.2.0.Tdi.Automat

4 595 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

‼️E-550 AMG LINE FULL PANORAM ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:52 Makina  ·  Citroën  ·  C5  ·  Fier

‼️Citroen C5 1.6 Nafte Full ‼️

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet okazion a3

694 504 481 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

‼️ML 350 GRAND EDITION FULL ‼️

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazion | Shitet Golf 6 | Tiranë

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:29 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Fier

Audi A3 2.0 Diesel 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 22:29 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

Porsche Cayenne 2013 3.0 Nafte

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Fier

M. BENZ GLK 250 BlueTech 2015 SUPER I PASTER!!

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C220 Cdi W204

6 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Tiranë

Renault Megane Full Panorama Gt

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C250 2012 ���� 8.700€ OKAZION

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C300 2012 ���� 9.500€ OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C class 220

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:06 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8L

13 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Audi A3 ne shitje? Shiko njoftimet për Audi ne shitje dhe gjej Audi A3me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Audi A3 ne Shitje


Eksploro njoftimet për Audi A3 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Audi A3 ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Audi a3, Audi A6, Audi A5, Audi Q7, Audi Q5, Audi A8, Audi RS 5, Audi Q8, Audi RS 4, Audi A1, Audi Rs 3, dhe shumë Audi A3 ne shitje të tjerë Kërko Audi A3 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Audi A3


Keni Audi A3 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Audi A3 ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për Audi të ndryshme. Shpërndaj njoftime Audi A3 ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione