Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

VW Volkswagen , 10950
Mercedes-Benz , 1016
Audi , 331
BMW , 219
Ford , 163
Volvo , 137
Toyota , 95
Opel , 80
Land Rover , 61
Fiat , 57
Peugeot , 35
Renault , 30
Smart , 26
Nissan , 25
Citroën , 22
Seat , 21
Porsche , 20
Škoda , 15
Mitsubishi , 15
Mazda , 13
Honda , 10
Hyundai , 7
Jaguar , 7
Jeep , 7
Chevrolet , 7
Chrysler , 6
MINI , 6
Kia , 5
Ssangyong , 5
Dodge , 5
Lancia , 5
Saab , 4
Cadillac , 3
Acura , 3
Daihatsu , 3
Subaru , 3
BAIC , 2
Hummer , 2
Aixam , 2
Bentley , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Suzuki , 1
Maserati , 1
Proton , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Yugo , 1
Infiniti , 1
GMC , 1
Piaggio , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Gjej njoftime për Passat në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Volkswagen Passat në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Passat ne shitje me ofertat me te mira.21 Mar 13:14
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2013 - VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI 4MOTION

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:17
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 3.0 nafte 2014 !! 3x sline

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 13:14
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2014 - VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI - FULL

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:54
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport 3.0 HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:17
Linku:
Makina , Fier

Shitet Volkswagen Jetta 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:39 Makina , Tiranë

mercedez Benz sport b 200 cdi 140cv

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:37 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 AMG Packet Gaz/Benzine

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 Makina , Tiranë

Audi A6 Full Option Sapo Ardhur ������������

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:36 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:36 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:36 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 Makina , Durrës

Audi Q5 Sline 2.0 tdi

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:33 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.2 Benzin OKAZION !!!

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:33 Makina , Durrës

Mercedes Benz E250 4Matic

23 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:33 Makina , Durrës

Golf 6 2.5 Benzi Gaz

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:33 Makina , Durrës

Mercedes Benz E350 Bluetec

22 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

Audi A7

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Durrës

Mercedes Benz E Class 2018 Sapoardhur me dogane

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Makina , Tiranë

C class (W204) Avantgarde 220 Nafte Automat

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga 2017 ��

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Mercedes S450 ��

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Bmw 530xd ��

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 Makina , Durrës

BMW X5 3.5xD TwinTurbo

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!PASSAT CC 2.0 T BENZINE VITI FUNDI 2013”AUTOMAT”

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 Makina , Tiranë

Shitet VW Passat Automat 2008 Zvicra

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 Makina , Vlorë

����Volvo Xc90����

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:24 Makina , Durrës

VW PASSAT CC 2.0 benzin+Gas

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

FIAT DOBLO MAXI 1.3 MULTIJET

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!VW PASSAT JETTA 1.9 TDI VITI 2007 HIGHLINE

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!PASSAT 2.0 TDI MANUAL 6+1 MARSHE VITI 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!PASSAT SEL 2.0 TDI “AUTOMAT”VITI 2012

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

Shitet Passat Jetta

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Makina , Shkodër

Shitet passat 1.9 naft

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:16 Makina , Fier

Volkswagen Pasat Automat

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

Range Rover EVOQUE PRESTIGE VERSION

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

Glk PANORAMA FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

BMW X3 X-DRiVE 2.O NAFTE VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

Golf 7 2.0(Nafte) 2015 INDIVIDUAL

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML 350d (NAFTE) Sapo ardhur

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:11 Makina , Shkodër

VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 AUTOMATIK

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 Makina , Tiranë

2015 VW Passat TDI DSG SEL

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Makina , Tiranë

VW Passat 2.0 Nafte 2008 ✅️ AUTOMAT ✅️

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

6 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:03 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Avandgarde Automat 2007 Look Amg

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 220 Cdi Elegance Automat 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Makina , Durrës

Shitet VW Passat CC 2.0 Nafte 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:03 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 3.0

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 250 Cdi Automat 2009

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:59 Makina , Shkodër

Bmw 730

6 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

Shitet,Porsche Cayenne 4.8 GTS,Benxin Gaz nderrohet

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Jeni duke kërkuar për Passat në shitje? Shiko njoftimet për Passat nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Passat në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Passat në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Oferta për Passat në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Passat në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Passat, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Passat që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Passat ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per Passat ne Shitje


Keni Passat që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Passat shpejt dhe lehte.

  • Passat në kategorinë Makina
  • Passat në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML 280 | ML-Class
  • Passat në kategorinë Makina | Opel | Corsa
  • passat në kategorinë Makina | VW Volkswagen | T5
  • passat në kategorinë Makina | Honda | FR-V
  • Passat në kategorinë Pjesë këmbimi
  • passat në kategorinë Makina | Jeep | Wrangler
  • passat në kategorinë Automjete
  • passat në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | S-Class
  • Passat në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione