X5 ne Shitje | Njoftime per Makina ne shitje

BMW , 3696
Audi , 262
Ford , 169
Opel , 82
Toyota , 76
Fiat , 69
Nissan , 38
Renault , 36
Land Rover , 34
Peugeot , 32
Citroën , 30
Porsche , 22
Volvo , 21
Smart , 20
Hyundai , 16
Jeep , 16
Mitsubishi , 14
Mazda , 12
MINI , 11
Jaguar , 11
Honda , 11
Lancia , 11
Seat , 10
Chrysler , 8
Škoda , 8
Ssangyong , 7
Suzuki , 6
Chevrolet , 6
Saab , 5
Hummer , 3
Dodge , 3
Isuzu , 2
Kia , 2
Acura , 2
Lincoln , 2
Tata , 2
Lexus , 2
Dacia , 1
Cadillac , 1
Rover , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Piaggio , 1
Ferrari , 1

Gjej X5 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko X5 ne shitje të ndryshëm si, BMW X3, BMW X6, BMW Serie 3, BMW M3, BMW M4, BMW Serie 4, BMW serie 5, M 240i, M 340i, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. X5 ne shitje në GJithë Shqipërinë. Gjej X5 ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. - X5.Sot 17:50
Linku:
,

VW Sharan 2.0 Blue tech automatik DSG 2011 6+1 vende

Historiku i makinës

9 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 20:36
Linku:
,

SHITET 2010 BMW X5 XDRIVE 35di DIESEL PANORAMA

Historiku i makinës

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:00
Linku:
,

Mercedes Benz E-Class 550

Historiku i makinës

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:24
Linku:
,

VOLVO XC60 2010 ‼️Panoramik Full ‼️

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:07
Linku:
,

VW Touran 2.0 nafte 2011

Historiku i makinës

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 19:41 ,

Mercedes Benz A170 benzin gaz

Historiku i makinës

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 ,

Okazion Passat CC 2015

Historiku i makinës

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 19:40 ,

Okazion Passat CC 2015

Historiku i makinës

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 19:40
Linku:
,

Okazion Vw Pasat CC benzin 2015

Historiku i makinës

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 19:40 ,

Bmw x5 2009 M Sport

Historiku i makinës

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:40 ,

Okazion VW Touareg R-Line 2012

Historiku i makinës

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:40 ,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4

Historiku i makinës

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:40 ,

Okazion Passat CC 2015

Historiku i makinës

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 19:40
Linku:
,

Okazion VW Touareg R-Line Full

Historiku i makinës

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:40 ,

Okazion VW Tiguan 2012 2.0 TSI 4*4 Automat Full

Historiku i makinës

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:36 ,

Citroen C3 viti 2007

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:35 ,

⚠️ Okazion Merceses C220 Automat ⚠️

Historiku i makinës

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:27 ,

Fiat 500L 2014 ‼️Full Automatike 148 Km ‼️

Historiku i makinës

7 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:25 ,

↪ Shitet Super Bmw X5 ↩

Historiku i makinës

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:24 ,

VOLVO XC60 2010 ‼️Panoramik Full ‼️

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:24
Linku:
,

Mercedes Benz C300 4Matic ‼️

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:21 ,

SHITET & NDERROHET VWPASSAT

Historiku i makinës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:19 ,

Audi A6 3.0TFSI Supercharger

Historiku i makinës

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:18 ,

BMW X5 M Package fabrike,35d xDrive,2015,98.000KM,FULL

Historiku i makinës

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 19:17
Linku:
,

Mercedes - Benz E200 Kompressor Benzin+Gaz ⛽️

Historiku i makinës

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:14 ,

Honda ���� Jazz

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:14 ,

Honda ���� Jazz

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:14 ,

Suzuki ���� 4×4

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:14 ,

Opel ���� Meriava

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:14 ,

Hyundai ���� i 10

Historiku i makinës

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:14 ,

VW Caddy ����

Historiku i makinës

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:14 ,

Jaguar xf ����

Historiku i makinës

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:14 ,

FIAT ����

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:14 ,

Smart ���� Automatike

Historiku i makinës

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:12 ,

VOLKSWAGEN PASSAT

Historiku i makinës

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 ,

Mercedez Benz c klas automat nafte perfekte

Historiku i makinës

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:10 ,

Mercedez Benz automat 220 nafte perfekte

Historiku i makinës

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:07
Linku:
,

VW Touran 2.0 nafte 2011

Historiku i makinës

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:07 ,

BMW 525 Xi drive ‼️ Full ‼️

Historiku i makinës

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:07 ,

Nisan Sentra 2014 ‼️ Automat 7G ‼️Okazion

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:05 ,

Mercedes-Benz C220/Avantgarde

Historiku i makinës

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:05 ,

Opel-Astra/2013

Historiku i makinës

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:59 ,

Shitet & Ndrrohet C class 2014 look Amg

Historiku i makinës

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:55 ,

SUPER BMW X5 M-PACKET 10000��

Historiku i makinës

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:53 ,

Volswagen Golf 7-Automatike-2016

Historiku i makinës

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:53 ,

Audi Q3 EXSLUSIVE 4x4

Historiku i makinës

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:53 ,

ML-Class 320 Blue-Tech

Historiku i makinës

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48 ,

Mercedes E320 EVO

Historiku i makinës

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për bmw ne shitje? Shiko njoftimet për X5 ne shitje dhe gjej X5 me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej X5 ne Shitje


Eksploro njoftimet për X5 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Bmw x5 ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Bmw M5, BMW X3, BMW X6, BMW Serie 3, BMW M3, BMW M4, BMW Serie 4, BMW serie 5, M 240i, M 340i, dhe shumë X5 ne shitje të tjerë Kërko Bmw x5 ne shitje dhe gjej atë që të duhet.


Krijo Njoftime për X5


Keni X5 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për bmw ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për bmw të ndryshme. Shpërndaj njoftime X5 ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

Kërkime të ngjashme

X5 X5 X5 X5 x5 X5 x5 X5 x5 X5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione