Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen CC Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | VW Volkswagen CC | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkodër

VW PASSAT CC 2.0TDI 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
25 Maj 13:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

������������������ℕ ℙ���������� ℂℂ 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:25
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC (dokumenta 1 vit)

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Elbasan

Passat Cc 2.0 nafte 2010 - 8400€ i diskutushem

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 23:25
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC (dokumenta 1 vit)

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Elbasan

Passat Cc 2.0 nafte 2010 - 8400€ i diskutushem

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkodër

VW PASSAT CC 2.0TDI 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

vw passat cc fulll 2011

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Durrës

Pasat cc R Line 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

VW PASSAT CC 2.0 naft VITI 2013 MUNDESI NDERRIMI

11 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Pasat R.Lin 2013 naft 2.0 Automat 9800 euro

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:38 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

VW PASSAT CC 2.0 NAFTE 2015 AUTOMATIK KLIMA

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:28 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

VW PASSAT CC 2.0 NAFTE AUTOMATIK KLIMA

9 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:28 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

VW PASSAT CC 2.0 NAFTE 2013 AUTOMATIK KLIMA

9 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Krujë

CC - 2.0 TDI Automat Super Gjendje

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Volkswagen cc 2.0 nafte okazion

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:10 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

VW Passat cc viti 2013 2.0 nafte kambio automatike

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkodër

•VW PASSAT CC 2.0 TSI•

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:08 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

VW Passat cc viti 2013 2.0 NAFT AUTOMAT E SHITUR FLM

9 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

VW PASSAT CC 2.0 TDI INDIVIDUAL HIGHLINE PANORAMA LED FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkodër

VOLKSWAGEN CC 2.0 CR TDI BMT 4Motion DSG(Okazion)

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Fier

Shitet passat cc super gjendje

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:14 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

❌OKAZION PASSAT CC 2014❌

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

SHITET PASSAT CC NAFTE

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC te gjitha dokumentat te paguara 1 vit

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Durrës

Pasat cc

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:50 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC VITI 2011 2.0 TDI AUTOMATIKE

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Shitet CC 2010 Benzin Gas

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Shitet VW Passat CC, viti 2013 ,2.0 TDI

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

vw Passat cc 2.0 tsi Gaz-Benzin okazion 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC 2.0(nafte) Full Opsion

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

VW CC 2.0 NAFTE AUTOMAT 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:09 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:03 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

PASSAT CC

11 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC (me targa shqiptare)

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

PASSAT CC 2.0 TDI

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Durrës

OKAZION—shitet ose ndrrohet Pasat cc naft

5 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

PASSAT CC 2.0 TDI 10/2013 4x4

9 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Shitet pasat cc2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Gjirokastër

Passat CC AUTOMAT benzin+gas

7 700 EUR

Dje 17:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Lezhë

Past cc

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Volkswagen Passat CC

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat cc

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 19:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

��OKAZION �� VOLKSWAGEN CC 4MOTION.(4X4) 2014 NAFTE

8 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Maj 15:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Berat

Passat Cc 2010 2.0 TDI

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 20:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Shitet pasat cc

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 19:06 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

VW PASSAT CC 2.0 NAFTE AUTOMATIK KLIMA

9 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
27 Maj 19:00 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

VW PASSAT CC 2013 2.0 NAFTE AUTOMATIK KLIMA

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
27 Maj 18:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 12:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Fier

Passat CC 2.0 TDI viti 2013 7600 euro

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 11:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Berat

Pasat cc

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 09:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Durrës

Passat CC Me targa dokumenta te sapopaguara

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 02:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

shitet pasat cc 2.0 tsi 2014

7 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | VW Volkswagen CC | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione