Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Škoda ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

105 , 3
Citigo , 22
Fabia , 925
Favorit , 1
Felicia , 41
Forman , 3
Octavia , 823
Pick-up , 11
Praktik , 13
Rapid , 39
Roomster , 197
Superb , 161
Yeti , 147

Blej Škoda ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Škoda te modeleve te ndryshme si Škoda Fabia, Octavia, Favorit, Praktik, Rapid, Roomster, Superb, Yeti dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej apo shit Škoda te perdorur apo te re ne MerrJep.al.Sot 23:03 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Skoda Octavia 2.0 tdi viti 2006

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:03 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Skoda Romster 1.4 tdi viti 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:59 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Skoda Fabia 1.2 HTP 5P. EURO4

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:54 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Skoda Octavia sw 1.9 tdi viti 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:53 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Skoda Roomster 1.4i viti 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:50 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Skoda Octavia 1.9 tdi, viti 2002

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:50 Dyqani Makina , Fier

U shit Skoda Roomster 1.4 Sport GPLine

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:20 Dyqani Makina , Fier

Skoda Octavia 1.9 TDI

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:20 Makina , Tiranë

Skoda Octavia 1.6 8V Benzin + Gaz

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:03 Makina , Kukës

Skoda Octavia 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:20 Makina , Tiranë

Skoda Octavia 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:10 Dyqani Makina , Tiranë

SKODA ROOMSTER, VITI 2006, MANUALE, MOTORR 1.4 NAFTE

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:09 Dyqani Makina , Kukës

Skoda octavia 1.9 manual 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:08 Makina , Tiranë

Automat Benzin Gaz

4 500 EUR

Sot 18:38 Makina , Tiranë

Automat Benzin Gaz

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:38 Dyqani Makina , Kukës

Skoda octavia automat

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:36 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Skodo Octavia viti 2008 1.9 tdi

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:34 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Skoda Octavia viti 2009 1.9 tdi 105cv

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:33 Makina , Tiranë

Skoda octavia 2013 1.8 benzin automat 4x4 nga zvicra 7900€

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:31 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Skoda Fabia 1.2 12V cat Wagon Comfort -02

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:14 Makina , Tiranë

SKODA OKTAVIA--AUTOMAT DSG

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:10 Makina , Tiranë

SKODA OCTAVIA 1.9 TDI NAFTE MANUAL VITI 2007… OKAZION

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 Makina , Fier

SHITET SKODA FABIA

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:01 Makina , Tiranë

SKODA FABIA

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:59 Makina , Vlorë

SKODA FABIA

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:58 Makina , Tiranë

SKODA FABIA OKAZION

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:58 Makina , Lushnjë

OKAZION SKODA FABIA

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:57 Makina , Durrës

SKODA FABIA OKAZION

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:55 Makina , Elbasan

SHITET SKODA FABIA

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:53 Makina , Tiranë

OKAZION SKODA FABIA

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:13 Dyqani Makina , Tiranë

Skoda oktavia

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 Makina , Tiranë

SKODA OCTAVIA AUTOMATIC 2016

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:51 Makina , Durrës

Skoda Fabia

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:08 Makina , Tiranë

SKODA OCTAVIA 2016 MANUAL

7 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 Dyqani Makina , Durrës

Skoda Octavia 1.6 Tdi,automat-2014

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:54 Makina , Tiranë

Shitet Skoda Oktavia

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:40 Makina , Tiranë

SKODA FABIA 2010 BENZIN GAZ 2000 EURO

2 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 Makina , Tiranë

☑️Skoda Fabia 1.4 benzin gaz ☑️

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:03 Makina , Kavajë

Skoda fabia 1,4 nafte 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Tiranë

Skoda Citigo Viti 2016 Kambio Automatike 1.1 Benzine 7500 €

7 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 01:17 Makina , Tiranë

Skoda rapid

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:44 Makina , Tiranë

**OKAZION**Skoda Octavia 2.0 Nafte Automat 2012 Full Option

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:14 Makina , Tiranë

Skoda 1.4 naft ���� 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:58 Makina , Tiranë

Skoda Octavia 1.8 Tsi benzine, automatike.

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:06 Makina , Durrës

SKODA YETI 1.2 BENZINE 2010 AUTOMAT PANORAM

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:48 Makina , Tiranë

Shitet

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:38 Makina , Durrës

Skoda fabia

4 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:27 Makina , Lushnjë

SKODA NAFTE MANUAL OSE NDERRIM

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:26 Makina , Lushnjë

skoda 1.4 naft sapo targuar

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 23:01 Dyqani Makina , Durrës

SKODA FABIA 1.4 NAFTE MANUALE VITI 2009 ME DOGANE NE SUPER

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Kerkoni per Škoda ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Jeep ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Škoda ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Škoda ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Škoda nga modelet e ndryshme si, Škoda Fabia, Octavia, Favorit, Praktik, Rapid, Roomster, Superb, Yeti dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Škoda me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Škoda ne shitje


Keni Škoda te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione