Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

124 , 79
126 , 18
127 , 7
130 , 36
131 , 21
500 , 654
500C , 106
500L , 65
500X , 34
500 Abarth , 47
Barchetta , 12
Brava , 252
Bravo , 1912
Coupe , 35
Croma , 583
Dino , 1
Doblo , 900
Ducato , 360
Fiorino , 101
Freemont , 26
Grande Punto , 2024
Idea , 266
Linea , 30
Marea , 190
Marengo , 3
Multipla , 252
New Panda , 7
Palio , 78
Panda , 873
Punto , 6345
Punto Evo , 338
Qubo , 56
Ritmo , 1
Scudo , 169
Sedici , 80
Seicento , 282
Stilo , 790
Strada , 19
Tempra , 6
Tipo , 41
Ulysse , 150
Uno , 19
X 1/9 , 6

Njoftimet per Fiat ne shitje me ofertat me te mira. Gjej oferta per Fiat te ri apo të përdorur në shitje. Blej Fiat nga modelet e ndryshme si: FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider dhe shumë të tjerë nëshitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve02 Tet 10:24
Linku:
Makina , Tiranë

Fiat ulisse

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:18
Linku:
Makina , Tiranë

Fiat Panda 2012

3 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:36
Linku:
Makina , Vlorë

Fiat Panda

8 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 13:23
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Okazion -Fiat Bravo -1.6 nafte-Automatike

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
02 Tet 10:24
Linku:
Makina , Tiranë

FIAT BRAVO SHITET

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 05:27 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DOBLO 1.4 BENZIN VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:27 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:26 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:42 Makina , Durrës

FIAT PUNTO 1.4 BENZINE/GAZ 2006

2 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:56 Makina , Tiranë

Fiat Idea 1.4 benzine

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49 Makina , Tiranë

Okazion Fiat Panda

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:59 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Grande Punto 1.3 Nafte 2006

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 Makina , Tiranë

Fiat bravo 1.9

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:36 Makina , Tiranë

Fiat 500 2010 Manual 1.2 Benzine

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:20 Makina , Tiranë

SHITET FITAT 500X 2018

13 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:16 Makina , Tiranë

⚠️Fiat Punto Evo 2011 1.4 benzine⚠️

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:04 Makina , Tiranë

Okazion 1900 €

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:02 Makina , Tiranë

FIAT DOBLO-MAX VITI 2009. 1.3 NAFT MULTI JET 89-MI KM ORIGJI

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:02 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO VITI 2009-MANUAL 1.3 BENZIN ME KONDICIONER N GJEN

2 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:46 Makina , Fier

Fiat bravo sport

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:37 Makina , Tiranë

OKAZION FIAT LINEA 1.3 NAFTE 2008 AUTOMAT ����

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:08 Makina , Tiranë

OKAZION FIAT 500L BENZINE GAZ VITI 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:06 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Bravo

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:46 Makina , Durrës

fiat bravo 1.6 naft me letra per 1 vit...viti 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:42 Makina , Elbasan

Iveco daily 2010

10 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:28 Makina , Fier

OKAZION

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:22 Makina , Durrës

Fiat500

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:18
Linku:
Makina , Tiranë

Fiat Panda 2012

3 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:16 Makina , Fier

Fiat punto

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 19:07 Makina , Vlorë

Fiat Idea Automat 1.4Benzine

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:07 Makina , Tiranë

Fiat 500X

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 18:49 Dyqani Makina , Fier

Fiat Bravo 2012

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:48 Dyqani Makina , Fier

Fiat Doblo 1.9 diesel

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:44 Makina , Fier

FIAT 1.3 NAFT 2008 UPER GJENDJE

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:26 Makina , Fier

FIAT 1.3 NAFT AUTOMAT 2009 SUPER GJENDJE

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:13 Makina , Durrës

Fiat Panda 2009 1.2 Benzine Me letra deri ne korrik 2024

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:09 Makina , Tiranë

Fiat 2012 naft 1.3 Manual 3900 euro okazion okazion

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:49 Makina , Vlorë

Fiat grande punto

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:42 Makina , Durrës

FIAT 500 SPORT 2012

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:38 Makina , Durrës

Fiat Panda 4x4 1.3 Naft

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:34 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT FREEMONT, VITI 11/2011, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE, 4X4

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:31 Makina , Tiranë

SHITET FIAT PANDA

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:17 Makina , Durrës

Fiat panda 1.2 benzine

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:17 Makina , Durrës

Fiat panda 1.1 benzin

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:56 Makina , Tiranë

Okazion Fiat Punto Evo

4 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:50 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet fiat punto 1.3 naft manual viti fund 2009.

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:26 Makina , Shkodër

Fiat Doblo 1.2 Benzin-Gaz

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:23 Makina , Tiranë

FIAT 500X 4X4 2016 FULL PANORAMIK

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:14 Makina , Durrës

Shitet fiat Grande punto, 1.3 nafte

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:10 Makina , Shkodër

Fiat Doblo 1.3 multijet

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:08 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Grand Punto

380 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:56 Makina , Tiranë

������SHES 3000€MAKIN������OKAZION������

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:14 Makina , Tiranë

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET NAFTE

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:23 Dyqani Makina , Durrës

Okazion -Fiat Bravo -1.6 nafte-Automatike

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:04 Makina , Pukë

Fiat panda 4 • 4 2008 1.2 manual

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Njoftimet per Fiat në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Fiat të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra oferta për Fiat nga modelet e ndryshme si FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Fiat ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine ne MerrJep.al.


Shit Fiat ne MerrJep.al


Keni Fiat që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Fiat ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione