polo ne Shitje | Oferta per Makina ne Shitje

VW Volkswagen , 4984
Audi , 253
BMW , 183
Ford , 179
Toyota , 81
Fiat , 69
Opel , 60
Nissan , 37
Renault , 37
Peugeot , 31
Citroën , 27
Land Rover , 25
Mitsubishi , 21
Volvo , 20
Seat , 16
Smart , 15
Porsche , 14
Škoda , 13
Jeep , 13
Lancia , 12
MINI , 11
Mazda , 10
Jaguar , 8
Chevrolet , 8
Chrysler , 7
Hyundai , 7
Honda , 7
Ssangyong , 6
Saab , 5
Suzuki , 4
Acura , 3
Dodge , 3
Kia , 2
Proton , 2
Lincoln , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Artega , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Tata , 1
Maybach , 1

Gjej njoftime për polo në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për polo në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej polo, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej polo ne shitje me ofertat me te mira.Dje 20:32
Linku:
,

����AUDI A6 2.4 BENZIN AUTOMAT����

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33
Linku:
,

C-Class 300 AMG Benzin/gaz

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:32
Linku:
,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:16
Linku:
,

Mercedes C200 SPORT Benzine+Gaz Viti 2005

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:46
Linku:
,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 15:35 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:33 ,

Bmw x3 2.0 benzin/gaz

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:32 ,

Shitet Mercedes Benz Ml 350 Bluetec

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:31 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:31 ,

Mercedes benz c class 220

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:31 ,

POLO 1.2 TDI VITI 2011 MANUAL I ARDHUR NGA ����

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:31 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:31 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:29 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:28 ,

Shitet fiat panda 1.2 automat super ekonomic

3 050 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:21 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:19 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:17 ,

E class 220cdi Avangard 2010 nga Franca//nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 ,

Mercedes Benc C230 Benzine Automat

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:16 ,

Mercedes Benz C Klas 204 220 Cdi Avantgard

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:15 ,

Mercedes Benz E220 blueficient Automat 2010-11/nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 Dyqani ,

Okazion!Volkswagen Polo 1.4 Gaz-Benzine 10

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:11 ,

Volkswagen Pasat automat 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:11 ,

1.4 nafte.. Me dogane. Viti 2007. 2750 euro

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:11 ,

Mercedez Benz automat 220 nafte perfekte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 ,

Audi a7 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:10 ,

Mercedez Benz c klas 220 perfekte 2009 automat

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 ,

Volkswagen Pasat Automat dsg 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 ,

Audi a7 3.0 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:09 ,

Mercedez Benz c klas automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:09 ,

Renault Scenic Automat

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:08 ,

Shitet Volkswagen Sharan

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:07 Dyqani ,

Vw polo 1.4 benzin motorr i thjesht

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:06 ,

Shitet vw polo

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:04 Dyqani ,

Vw polo 1.6 benzin motorr i thjesht

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:04 ,

Vw polo 1.6 TDI 2011 // Privat //super gjendjee okazion

5 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:04 Dyqani ,

����Bmw 730LD full full option����

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:01 ,

Mercedes benz C220

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:01 ,

Mercedes benz C220

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 ,

OKAZION Audi A4 3.0 Sline Benzin/Gaz

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:00 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:00 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:00 ,

VOLVO XC60 D5 AWD GEARTRONIC GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:59 ,

Mercedes benz GLA200

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:59 ,

Super polo 1,4 nafte. viti 2008. 2800 EURO

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:58 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për polo në shitje? Shiko njoftimet për polo nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej polo në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Golf 4 në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Oferta për polo në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej polo në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për polo, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej polo që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej polo ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per polo ne Shitje


Keni polo që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit polo shpejt dhe lehte.

Kërkime të ngjashme

polo polo polo Polo Polo polo polo Polo polo Polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione