Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 615
Aixam , 166
Alfa Romeo , 3729
Alpina , 88
Artega , 53
Audi , 40322
BAIC , 52
Bentley , 74
BMW , 28799
Brilliance , 14
Bugatti , 43
Buick , 41
Cadillac , 239
Chevrolet , 1535
Chrysler , 1134
Citroën , 6780
Corvette , 34
Dacia , 239
Daewoo , 484
Daihatsu , 394
DeTomaso , 4
Dodge , 390
Ferrari , 54
Fiat , 17674
Ford , 41450
GMC , 94
Great Wall , 67
Grecav , 15
Honda , 1251
Hummer , 151
Hyundai , 3888
Infiniti , 92
Isuzu , 176
Jaguar , 1270
Jeep , 1920
Kia , 1620
Koenigsegg , 19
KTM , 38
Lada , 31
Lancia , 2193
Land Rover , 6928
Landwind , 7
Lexus , 123
Lifan , 20
Ligier , 8
Lincoln , 140
Lotus , 7
Maserati , 91
Maybach , 13
Mazda , 1709
Mercedes-Benz , 157045
MG , 112
MINI , 1734
Mitsubishi , 3923
Morgan , 8
Nissan , 6962
NSU , 8
Opel , 23012
Peugeot , 9664
Piaggio , 143
Plymouth , 3
Pontiac , 17
Porsche , 1938
Proton , 7
Renault , 13130
Rover , 666
Saab , 376
Seat , 4360
Škoda , 2414
Smart , 6626
Spyker , 3
Ssangyong , 486
Subaru , 172
Suzuki , 1454
Talbot , 3
Tata , 135
Tesla , 27
Toyota , 15570
Trabant , 7
Triumph , 4
TVR , 31
UAZ , 24
VW Volkswagen , 82480
Volvo , 4085
Wartburg , 10
Wiesmann , 15
Yugo , 44
Zastava , 54

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 09:23
Linku:
Makina , Durrës

Shitet-nderrohet

Dje 21:44
Linku:
Makina , Tiranë

Ford Fiesta 2018 Automatik

9 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 11:30
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Audi A3 super Okazion

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:47
Linku:
Makina , Tiranë

Opel Astra 1.4 benzin Automat

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
01 Tet 15:34
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Dje 22:23 Dyqani Makina , Tiranë

�� Pjese_Kembimi_Shehu �� BMW & Range Rover

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:23 Dyqani Makina , Tiranë

✅DISQE_GOMA_SHEHU Instagram �� Tirane / Kamez

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:23 Makina , Tiranë

Shitet Audi Q5

45 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:23 Makina , Durrës

Range Rover Sport 3.0 2012

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:23 Makina , Tiranë

PASAT CC

11 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:22 Dyqani Makina , Tiranë

�� DISQE GOMA SHEHU �� ( Instagram ) ��TIRANE

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:22 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� Furra per Lyrje me te gjitha paisjet

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:22
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

�� PJESE.KEMBIMI.SHEHU �� Range Rover & BMW ��

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:22 Dyqani Makina , Tiranë

�� Pjese Kembimi SHEHU �� C 220 Diesel Blueefficiency

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:22 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� Ford Fiesta 1.6 Tdci Diesel EcoNetix / Manuale

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:22 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� Ford Focus 1.6 Tdci Diesel Eco / Manuale

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:21 Makina , Elbasan

Caddy max 20 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:21 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� Suzuki Grand Vitara 2.0 Diesel OFF ROAD

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:21 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET/NDRROHET�� ML 320 Cdi Diesel 4 Matic / Automat

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:21 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel / Manuale 6+R

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:21 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel / Automat / Avangarde

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:21 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 220 Cdi Diesel / Automat / Avangarde

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:20 Makina , Elbasan

Golf.1.9 tdi.Viti 2000.

1 990 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 Makina , Tiranë

ML 350 blutec GRAND EDITON

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 Makina , Tiranë

Bmw X5 2014 Benzin Gaz ( Mundesi Ndrimi)

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 22:20 Makina , Durrës

Opel Antara 2.0CDTI

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:20 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel / Automat / Avangarde

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:20
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� E Class 200 Cdi Diesel Blueefficiency / Automat

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:20 Dyqani Makina , Tiranë

��SHITET�� Audi A7 SportBack 3.0 Diesel / Automat/ Quattro

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:20 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� Audi A7 SportBack / Automat / Full Option

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:19 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� E Class 200 Diesel AmG Line / Automat 9G

27 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:19 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C Class 220 nafte Automat 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:18 Makina , Tiranë

Mitsubishi Outlander 2013 Automat 2.2 Nafte, Zvicra, 7 vende

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:18 Makina , Tiranë

Passat 2.0 tdi 2011 147000 km

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:18 Makina , Durrës

Shitet Ford Focus 2009

4 200 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:18 Makina , Tiranë

audi a6

15 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:17 Makina , Tiranë

Jeep patriot 4x4 super Okazion

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 22:17 Makina , Durrës

Shitet Micubishi Colt viti 2006 motorr 1.4 naft Kambio autom

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:17 Makina , Krujë

Toyota Yaris 1.4 Nafte okazion

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:17 Makina , Tiranë

GOLF 6, manual, 1.6 benzin gaz (100%) - Shitet/nderrohet

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 22:16 Makina , Kukës

Touran 2.0 letra deri edhe 7 ose 8 maj 5700€

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:15 Makina , Elbasan

Mercedes Benz / C180 Benzin Gaz/ 2004/ Automat

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 22:15 Makina , Pogradec

Mercedez Benz B200 Cdi

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:15 Makina , Tiranë

Golf 5 plus 1.9 naft viti 2007 manual

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:15 Makina , Vlorë

SHITET E CLASS 3.5 2010 ����

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:15 Makina , Tiranë

‼️Hyundai Tucson‼️ LMX20 eVGT

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:14 Makina , Tiranë

��Shitet BMW X6 5.0 benzin viti 2010�� she nrrohet me hyrje

24 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:13 Makina , Durrës

Shitet Golf 5 TDI viti 2007 i sapo ardhur nga Gjermania ����

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 Makina , Durrës

Shitet Golf 5 Benzin Gaz viti 2005 sapo ardh nga Gjermania

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:13 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E350 Gas- benzin Fundi 2010

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 Makina , Tiranë

E270 naft automat 2003 AVANGARDE Full Panorama

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:12 Makina , Durrës

Shitet Fiat Panda viti 2006 i sapo ardhur nga Gjermania

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:12 Makina , Durrës

Okazion Audi A4 2015 2.0TDI

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:12 Makina , Tiranë

��Okazion 4100€ �� I PADISKUTUESHËM

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:12 Makina , Tiranë

C220 naft motorr evo 2005 automat AVANGARDE

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione