Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A4 ne Shitje | Shiko Njoftimet per Makina ne Shitje

Audi , 11103
Mercedes-Benz , 1014
BMW , 214
Ford , 175
Volvo , 139
Toyota , 94
Opel , 79
Land Rover , 64
Fiat , 60
Renault , 30
Peugeot , 28
Nissan , 26
Smart , 26
Citroën , 25
Seat , 20
Porsche , 20
Mitsubishi , 15
Mazda , 13
Škoda , 12
Honda , 11
Hyundai , 9
Jaguar , 8
Jeep , 8
Lancia , 7
Chevrolet , 7
Chrysler , 6
MINI , 6
Kia , 5
Ssangyong , 5
Acura , 4
Dodge , 4
Saab , 4
Subaru , 4
Cadillac , 3
Daihatsu , 3
BAIC , 2
Hummer , 2
Bentley , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Zastava , 1
Suzuki , 1
Maserati , 1
Lincoln , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Gjej Audi A4 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Audi A4 ne shitje të ndryshëm si, Audi A3, Audi A5, Audi Q7, Audi Q5, Audi A8, Audi RS 5, Audi Q8, Audi RS 4, Audi A1, Audi Rs 3 dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Audi A4 ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Audi ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. - Audi A4.Dje 13:54
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 11:59
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 FULL SLINE ‼️ Okazion

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:17
Linku:
Makina , Fier

OKAZION Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 16:51
Linku:
Makina , Gramsh

Audi A4. 2.0 Disel familjare ekonomike

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 16:35
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A4 2.0 TFSI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 09:33 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.2 Benzin OKAZION !!!

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:33 Makina , Durrës

Mercedes Benz E250 4Matic

23 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:33 Makina , Durrës

Golf 6 2.5 Benzi Gaz

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:33 Makina , Durrës

Mercedes Benz E350 Bluetec

22 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

Audi A7

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Durrës

Mercedes Benz E Class 2018 Sapoardhur me dogane

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Makina , Tiranë

C class (W204) Avantgarde 220 Nafte Automat

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga 2017 ��

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Mercedes S450 ��

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Bmw 530xd ��

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:31 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 Dyqani Makina , Fier

AUDI A4

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:29 Makina , Durrës

BMW X5 3.5xD TwinTurbo

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 Dyqani Makina , Fier

OFERT OKAZION 2 MAKINA AUDI A4

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:29 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A4 2.7 TDI VITI 2009 “AUTOMAT F1 TIMON”

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

AUDI A4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Audi A4 35 TDI Business Sport viti 2019 170cv S-troni

26 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Audi A4 S-LINE ▫️viti 2009 ▫️2.0 tdi 170 cv

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A4 AVANT 2.7 TDI EXCLUSIVE FABRIKE. 9500 EU

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 Makina , Vlorë

����Volvo Xc90����

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

FIAT DOBLO MAXI 1.3 MULTIJET

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A4 2.0 TDI AVANT VITI 2005 MANUAL 6+1 MARSHE

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A4 2.0 TDI S-LINE FABRIKE VITI 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Makina , Tiranë

Audi A4 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:16 Makina , Fier

Audi A4 S- Line

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:16 Makina , Tiranë

Audi A4 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

Range Rover EVOQUE PRESTIGE VERSION

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

Glk PANORAMA FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

BMW X3 X-DRiVE 2.O NAFTE VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

Golf 7 2.0(Nafte) 2015 INDIVIDUAL

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML 350d (NAFTE) Sapo ardhur

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:10 Makina , Fier

!!Okazion!!Audi A4 S-line 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:07 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet Audi a4-sline 2009 Okazionn !!!

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:07 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

6 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:03 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Avandgarde Automat 2007 Look Amg

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 220 Cdi Elegance Automat 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 3.0

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 250 Cdi Automat 2009

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

A4 1.9 naft viti 2004 0682007055

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Audi A4 2.0TDi

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:59 Makina , Shkodër

Bmw 730

6 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

Shitet,Porsche Cayenne 4.8 GTS,Benxin Gaz nderrohet

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Jeni duke kërkuar për Audi ne shitje? Shiko njoftimet për Audi A4 ne shitje dhe gjej Audi A4 me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Audi A4 ne Shitje


Eksploro njoftimet për Audi A4 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Audi A4 ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Audi a3, Audi A6, Audi A5, Audi Q7, Audi Q5, Audi A8, Audi RS 5, Audi Q8, Audi RS 4, Audi A1, Audi Rs 3, dhe shumë Audi A4 ne shitje të tjerë Kërko Audi A4 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Audi A4


Keni Audi A4 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Audi A4 ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për Audi të ndryshme. Shpërndaj njoftime Audi ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

  • Audi A4 në kategorinë Makina
  • Audi a4 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 350 | E-Class
  • audi a4 në kategorinë Makina | Audi | A2
  • Audi a4 në kategorinë Makina | Hyundai | Santa Fe
  • audi a4 në kategorinë Makina | Hyundai | Tucson
  • audi a4 në kategorinë Automjete
  • Audi a4 në kategorinë All Category
  • audi a4 në kategorinë Makina | Chrysler | PT Cruiser
  • audi a4 në kategorinë Makina | Toyota | Verso
  • Audi a4 në kategorinë Pjesë këmbimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione