Bmw X5 në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

BMW , 3326
Audi , 186
Ford , 108
Opel , 60
Toyota , 59
Fiat , 48
Citroën , 34
Renault , 26
Land Rover , 25
Nissan , 22
Peugeot , 21
Smart , 19
Porsche , 19
Volvo , 14
Hyundai , 12
Seat , 11
Mazda , 10
Škoda , 10
Jaguar , 10
MINI , 8
Honda , 8
Jeep , 8
Lancia , 7
Chevrolet , 7
Ssangyong , 6
Saab , 4
Chrysler , 3
Dacia , 3
Dodge , 3
Isuzu , 2
Kia , 2
Cadillac , 2
Lincoln , 2
Suzuki , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Acura , 1
Rover , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Gjej Bmw X5 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Bmw X5 ne shitje të ndryshëm si, BMW X3, BMW X6, BMW Serie 3, BMW M3, BMW M4, BMW Serie 4, BMW serie 5, M 240i, M 340i, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Bmw X5 ne shitje në GJithë Shqipërinë. Gjej Bmw X5 ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.Sot 12:34
Linku:
,

BMW Seria 5 Look m50

Historiku i makinës

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:10
Linku:
Dyqani ,

Mercedes GLE 350 naft super full

Historiku i makinës

47 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 21:20
Linku:
,

BMW X5 Super Full , Super Gjendje

Historiku i makinës

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:08
Linku:
,

Shitet Golf 7 GTD Fabrike (184 HP)

Historiku i makinës

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:47
Linku:
,

SHITET BMW X 5M FULL EXTRA

Historiku i makinës

34 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 13:18 ,

SHITET POLO BENZINE GAZ FULL OPTIONS,PANORAMA

Historiku i makinës

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:18 ,

SHITET CHEVROLET CAPTIVA 2010 NAFTE 2.0 ME 7 VENDE

Historiku i makinës

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:18 ,

Toyota Rav 4 2.0 Benzine Gaz Manuale 2005

Historiku i makinës

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 ,

S 550 L 4 matic stage 2(600hp) look 6.3 AMG

Historiku i makinës

48 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:17 ,

Mercedes Benz

Historiku i makinës

400 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:17 ,

Mercedes Benz C Klas

Historiku i makinës

400 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:17 ,

�� Citroen Nemo Imjant BRC��

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 ,

Shitet Bmw 730LD

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:16 ,

Disqe AMG 225/45/R 17

Historiku i makinës

650 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:16 ,

�� Mercedes C220 2011 ��

Historiku i makinës

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:15
Linku:
,

Bmw x5 2009 pa dogane

Historiku i makinës

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:15 ,

Mercedes benz B class

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:15 ,

Bmw X5 3.5xD 2012 ose Ndrrohet

Historiku i makinës

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:14 ,

Bmw X5 35d..gjendje perfekte..nderrohet !!!!

Historiku i makinës

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:13 ,

TIGUAN 4X4

Historiku i makinës

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:11 ,

Mercedes benz B200 benzin-gaz

Historiku i makinës

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:11 ,

Mercedes Benz W204 C300

Historiku i makinës

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:10 ,

�� BMW X1 180d ��

Historiku i makinës

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:08 ,

Bmw 740xd Presidenciale

Historiku i makinës

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:08 ,

VW TIGUAN AUTOMAT

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 ,

BMW X5 Facelift

Historiku i makinës

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:07 ,

Smart ForTwo 2008

Historiku i makinës

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:06 ,

Mercedes c class benzin gaz ����

Historiku i makinës

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:06 ,

�� OKAZION NISSAN QASHQAI ��

Historiku i makinës

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:03 ,

VW Touran 2.0 nafte 2011 Okazion 6+1 vende

Historiku i makinës

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59
Linku:
,

Okazion! Toyota Celica 1.8 vvti

Historiku i makinës

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:59
Linku:
,

Mercedes-Benz S320 2008/LOOK 63 AMG 2012

Historiku i makinës

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:56 ,

OKAZION 2013 AUDI A6 3.0 Tdi Quattro

Historiku i makinës

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:56 ,

2011 Vw Passat 2.0 Tdi MEGA FULL

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:55 ,

SHITET BMW X5 3.5 NAFTE VITI 2010 FULL

Historiku i makinës

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 ,

VIP RENT CAR / Makina me qera Rinas

Historiku i makinës

60 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:55 ,

VIP RENT CAR / Makina me qera Rinas

Historiku i makinës

60 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 ,

Vip Rent Car / Makina me qera Rinas

Historiku i makinës

50 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:49 ,

MERCEDES BENZ VITO 4x4 AUTOMAT ZVICRE

Historiku i makinës

8 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

SKODA ROOMSTER 1.9 NAFTE 2009

Historiku i makinës

4 190 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 ,

Mercedes Benc C 200 2006 Automat Letrrat per 1 Vit

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 ,

MERCEDES BENZ C230 ZVICRE

Historiku i makinës

7 390 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 ,

FIAT PANDA AUTOMAT

Historiku i makinës

2 990 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:41 ,

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFT 2012

Historiku i makinës

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 ,

GOLF 7 GTI 2017

Historiku i makinës

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 12:40 ,

BMW 530d 2008

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Jeni duke kërkuar për Bmw X5 ne shitje? Shiko njoftimet për Bmw X5ne shitje dhe gjej Bmw X5 me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Bmw X5 në Shitje


Eksploro njoftimet për Bmw X5 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Bmw X5 ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Bmw X5, BMW X3, BMW X6, BMW Serie 3, BMW M3, BMW M4, BMW Serie 4, BMW serie 5, M 240i, M 340i, dhe shumë Bmw X5 ne shitje të tjerë Kërko Bmw X5 ne shitje dhe gjej atë që të duhet.


Krijo Njoftime për Bmw X5


Keni Bmw X5 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Bmw X5 ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për Bmw X5 të ndryshme. Shpërndaj njoftime Bmw X5 ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

  • Bmw x5 në kategorinë Makina
  • BMW X5 në kategorinë All Category
  • bmw x5 në kategorinë Makina | BMW | Seri 6
  • Bmw x5 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 300 | C-Class
  • Bmw x5 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | GLE-Class
  • Bmw x5 në kategorinë Makina | Volvo | XC 90
  • Bmw x5 në kategorinë Makina | MINI | Cooper
  • BMW X5 në kategorinë Makina | BMW | X5 M | M-modele
  • Bmw x5 në kategorinë Automjete
  • bmw x5 në kategorinë Makina | Land Rover | Freelander

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione