Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina benzin gaz - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 3858
VW Volkswagen , 2306
Ford , 1127
Audi , 993
BMW , 789
Opel , 710
Fiat , 554
Renault , 339
Peugeot , 303
Volvo , 294
Toyota , 255
Nissan , 216
Citroën , 200
Seat , 161
Porsche , 152
Chevrolet , 119
MINI , 118
Hyundai , 115
Jaguar , 113
Alfa Romeo , 107
Škoda , 105
Mazda , 94
Mitsubishi , 85
Honda , 66
Land Rover , 65
Lancia , 61
Chrysler , 58
Suzuki , 54
Jeep , 52
Kia , 35
Daewoo , 32
Dodge , 21
Smart , 21
Rover , 17
Daihatsu , 16
Dacia , 14
Lincoln , 13
Hummer , 12
Subaru , 12
Great Wall , 11
Saab , 11
Cadillac , 8
MG , 5
Infiniti , 4
GMC , 4
Lexus , 4
Lada , 3
BAIC , 3
Ssangyong , 3
Isuzu , 2
Buick , 2
Tata , 2
Maybach , 2
Zastava , 1
Proton , 1
Acura , 1
NSU , 1
Piaggio , 1
KTM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina benzin gaz,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina benzin gaz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 21:36
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Okazion

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:10
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8

20 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 13:15
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Shkodër

Okazion Mercedes-Benz C230 Sport Paket Avantgarde ����

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 19:49
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Fier

Audi A3 Sportback 1.6 Automat

5 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Maj 13:31
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Volkswagen Jetta GLI 2.0 Tsi (Benzin-Gaz) 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 11:31 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kukës

AUDI A6 2.4Benzin-Gaz automat

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:31 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kukës

AUDI A6 2.4benzin gaz sapo ardhur

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:31 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MB E350 Benzin panorama full options

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:30
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Okazion pak dit Audi A4 2.0 Benzin/Gaz (Prins) 100%

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

Mercedes Benz / C180 / Benzin- Gaz /2009 / Automat

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5 Xdrive B-G Shitet Nderrohet

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Lushnjë

Golf 5 plus viti 2006 motorr benzin +gaz

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Golf 5 viti 2006 motorr benzin +gaz

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Fier

Sprinter 1.8 Benzin Gaz

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19 Makina  ·  Renault  ·  Grand Scenic  ·  Elbasan

Grand scenik 2.0 benzin gaz full option automat

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf V Benxin-Gaz

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 5 INDIVIDUAL Benzin - Gaz 08

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 11:09 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

shitet opel astra automatik

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

OKAZION shitet automat

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:04
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Shitet VW Tiguan 2012

7 910 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:02 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

VOLVO V50--BENZIN/GAZ

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Korçë

Mercedes Benz B200 Benzin

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Mercedes Benz Clk 200 Kompressor Benzin Gaz

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:52
Linku:
Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

Peugeot208/diesel/makina me qera/

35 EUR / muaj

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Korçë

Mercedes Benz A class okazion

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Durrës

E Klas Benzin+Gaz

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:46 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

OKAZION����Lancia delta Automat Benzin 15000km

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Shitet VW Jetta 2015

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Fier

Mercedes E200 Benzin Gaz kompresor.

5 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 10:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION����Golf 5 viti2008 Benzin Manual

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Fier

SHITET VOLSWAGEN SHARAN VITI 2007 BENZIN GAZ

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 10:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

OKAZJON. c180 Benzin super gjendje 3600 euro

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 10:41 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

����OKAZION Audi A3 Automat Benzin

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 250  ·  Fier

Mercedes Benz B250 //AMG line 2.0 behet 100% gaz

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:38 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

OKAZION AUDI A4 GAZ BENZIN KAMJO 8G

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:32
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC AMG LINE ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:32 Makina  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Tiranë

Subaru impreza 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:31 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

Audi A6 3.0tfsi 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:30 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Bmw 525 Automatike

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:25 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

OKAZION audi Q3, gaz/benzin viti 2015

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:20 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

SHITET TOYOTA RAV 4 D4D 2009 4x4

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

SHITET ���� AUDI A3 VITI 2012 FULL OPTIONS S-LINE/PANORAME

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET ����FORD KUGA 2013���� AUTOMAT 4x4 AWD

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET GOLF 6 HIGHLINE 2.0 TDI AUTOMAT (EUROPE!!!)

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

SHITET AUDI A7 FULL OPTIONS

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

SHITET ����B CLASS 200 VITI 2012 FULL OPTIONS (GJERMANIE)

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

SHITET TIGUAN 2013 AUTOMAT BENZINE GAZ FULL OPTIONS

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

✅ SHITET GOLF VI ✅ Super Gjendje ��

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

C 300 BENZIN(MOTORR 2.0) VITI:2016 159.000 KM

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Okazion Mercedes Benz C300 4Matic

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:04 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 3.0 supercharger 2010 okazion

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:03 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina benzin gaz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione