Publikuar: Qer 23 2024 10:58

SHITET AUDI 🇩🇪 A3 S-LINE 2013 MATRIX 🇩🇪 FULL OPTIONS

EUR

Publikuar: Qer 23 10:58
Shikime: 365
Audi A3 S-line Matrix (GJERMANIEEE)
- 1.6 TDI Nafte
- Viti 2013
- 177000 km (me liber sherbimesh te verifikueshme)
- Kambio Automatike S-tronic
- Komanda ne Timon funksionale
- Keyless go Start/Stop
- Keyless Entry
- Paddle shifters F1 ne timon (marshe ne timon)
- Audi Line Assist
- Blindspot Assist
- Audi Pre-safe Assist (frenon automatikisht ne rast rreziku)
- Parking Assist (vete-parkohet)
- Interior giysem lekure giysem cope S-line
- Sendilje elektrike me ngrohje
- Klima AC Automatike bi-zone
- Pasqyra elektrike + mbyllie elektrike
- Audio Bang & Olufsen
- Audi MMI Audio fm/am, bluetooth, aux, cd reader mp3 (me komanda funksionale)
- Computer Board, limitator shpejtesie, pilot automatik
- Sensor shiu, dritash automatike
- Fenere Matrix full led (me levizje automatike sipas terrenit)
dhe stopa full led
- Cornering lights (dritat ndizen ne moment kthimi majtas
ose djathta)
- Xhama te zinj Lumar
- Sensor Parkimi + Camera Assist
- Eco mode (fiket dhe ndizet ne rast ndalese )
- Larje Feneresh
- Pasqyra me erresim
- Ngjyra Blu Perla
- 2 Celsa, mbyllje dendrore me pult
- Disqe 17" me goma te reja
- Makina eshte e ardhur nga Germania, full nga pjesa e ekstrave me dogan te paguar gati per targa, ne giendje pertekte henerike motorrike, estetike.
- Cmimi 12900€
-Cel 00355674188651


MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 sline rs cls 320 350 400 500 63 amg FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat rav ml qashqai nissan touareg rav4 jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo 4x4 range rover chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina corola land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA Okazion LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Okazion ndrrohet rolex Automat Audi porsche fiat lancia benz bmw dizel benzin gaz


Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
365
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0674188651

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione