Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ssangyong Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Actyon , 30
Family , 12
Korando , 49
Kyron , 104
MUSSO , 17
REXTON , 229
Rodius , 17
Tivoli , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Ssangyong | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:40 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT SsangYong Rexton 2.7 xdi

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:00 Makina , Tiranë

SHITET KARROTREC SANGYOUNG 2011 AUTOMAT 2.2 NAFTE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:26 Makina , Tiranë

Ssangyong Korando 4x4 2.3 benzin gaz, kabrio

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 11:07 Makina , Fier

Foristrad xhip 4x4

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 17:45 Makina , Fier

Shitet 4x4 foristrada

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 13:43 Makina , Tiranë

Okazion

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 08:52 Makina , Tiranë

Okazion !! Ssang-Young REXTON 2.7XDI Nafte

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Sht 13:40 Makina , Lushnjë

Shitet osé nderrohet fuoristrada ssangyong actyon 2009

4 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Sht 08:13 Makina , Tiranë

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 13:03 Makina , Lushnjë

Ssangyong Kyron Okazion

2 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 22:39 Makina , Shkodër

Foristrada 4x4 song jong Mercedes 1.9 naft 08.

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 18:04 Makina , Tiranë

Shes

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 10:47 Makina , Elbasan

Shitet ose ndrrohet

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 18:54 Makina , Korçë

Shitet me porosi pa dogane tivoli 2016 1.6 nafte automat

6 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 11:54 Makina , Tiranë

Sangyong pick up 2.0 nafte 4x4 2009 okazion!!

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Gush 09:17 Makina , Korçë

Shes makine

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 11:49 Makina , Lushnjë

Shitet osé nderrohet me benc osé touran 4.5lek 2009

4 500 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Gush 08:20 Makina , Tiranë

Sangyong Rexton

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Gush 00:03 Makina , Durrës

Ssangyong rodius

2 600 EUR

17 Gush 10:49 Makina , Vlorë

Shitje makine Fuoristrade - 480 000 leke

480 000 LEK

16 Gush 23:31 Makina , Tiranë

OKAZION

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Gush 13:43 Makina , Lushnjë

Shitet osé nderrohet ssangyong me motorr benci 200 nafte ..

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Korr 15:14 Makina , Tiranë

Fuoristrada

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Korr 12:16 Makina , Tiranë

Shitet makine 4800 € i diskutushem

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Korr 02:45 Makina , Shkodër

Foristrad ssangyong actyon

5 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Korr 09:26 Makina , Elbasan

Ssangyong Kyron 2.0 nafte 2009

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 10:04 Makina , Durrës

SsangYong AWD Power SV270 xdi

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 18:35 Makina , Tiranë

Fuoristrad

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 05:36 Makina , Tiranë

SANGYONG 2.7 NAFTE AUTOMAT VITI 2005

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 14:23 Makina , Kavajë

Shitet Rexton 270 naft viti 2004 Manual

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 11:52 Makina , Tiranë

Makin

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 21:56 Makina , Tiranë

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 15:44 Makina , Korçë

Shitet korando sport cx5 2wd me porosi pa dogane

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 09:24 Makina , Lushnjë

Shitet ssangyong foristrad 2007

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 01:45 Makina , Tiranë

Okazion! 3800€

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 23:34 Makina , Lushnjë

Shitet ssangyong foristrad 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 17:49 Makina , Tiranë

Sangyong pick up 2.0 nafte 4x4 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 08:10 Makina , Tiranë

shitet rexton 4x4 2.9 nafte letra te sapo paguara

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 12:48 Makina , Lezhë

Shitet per arsye mos perdorimi

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 23:43 Makina , Vlorë

Shitet! REXTON 2006

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Jan 18:44 Makina , Tiranë

Rexton 2.7 Nafte 4x4

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 11:36 Makina , Tiranë

Sangyong pick up 2.0 nafte 4x4 2009

19 Jan 19:26 Makina , Tiranë

Shitet ssangyong Rexton

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Jan 13:04 Makina , Tiranë

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Jan 09:56 Makina , Vlorë

ssangyong

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 16:49 Makina , Tiranë

SSANYONG KYRON SHITET NDERROHET

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 11:15 Makina , Durrës

OKAZION SHITET REXTON 2.7 NAFTE AUTOMATIKE

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:15 Makina , Durrës

OKAZION SHITET REXTON 2.7 NAFTE AUTOMATIKE

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 21:27 Makina , Tiranë

SsangYong AWD Power SV270 xdi

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 01:08 Makina , Tiranë

Foristrad

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Ssangyong | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione