Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lancia ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Beta , 11
Dedra , 22
Delta , 235
Flavia , 8
Fulvia , 2
Kappa , 56
Lybra , 308
MUSA , 320
Phedra , 72
Prisma , 1
Stratos , 1
Thema , 19
Thesis , 154
Voyager , 3
Ypsilon , 928
Zeta , 16

Gjej mijera njoftime per Lancia ne Shitje te perdorur apo te ri. BLej Lancia me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Lancia nga modelet e ndryshme si Lancia Beta, Dedra, Delta, Flaminia, Flavia, Gamma, Kappa, Phedra, Prisma, Stratos dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 08:22 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:02 Makina , Durrës

✅Okazion 1000€✅

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:22 Makina , Gramsh

Lancia Musa,gjendje perfekte✅️

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:09 Makina , Fier

Shitet Lancia Musa 1.4 Gaz-Benzin full panorm

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:07 Makina , Shkodër

• LANCIA THEMA 3.0 DIESEL SUPER LUXX•

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:57 Makina , Tiranë

SHITET LANCIA MUSA 3000 EURO PAK I DISKUTUESHEM

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:31 Makina , Durrës

Shitje makine

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:25 Dyqani Makina , Vlorë

LANCIA YPSILON 2007 1.3 AUTO PENTA

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:11 Makina , Tiranë

Shitet Lancia 1.3 Nafte

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:47 Makina , Elbasan

Shitet Lancia delta 1.6 diesel 2010

4 700 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:22 Dyqani Makina , Tiranë

Lancia Musa 1,3 nafte 2008

3 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:52 Dyqani Makina , Fier

Lancia Phedra viti 2009 2.0 mjt 136cv

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:58 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Lancia Ypsilon 1.2 16V Platino

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:58 Dyqani Makina , Fier

U shit Lancia MUSA 1.9 Multijet Platino euro 4

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:58 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Lancia Ypsilon 1.2 8V Platino viti 2003

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:56 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Lancia Ypsilon 1.2 8V Platino

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:42 Makina , Tiranë

LANCIA Delta III - 2010 ��€5000

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:37 Makina , Tiranë

Lancia Musa 1.2 Gaz Benzine Automat 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:28 Dyqani Makina , Durrës

Lancia Delta

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:24 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA MUSA 1.3 NAFTE MANUAL

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
02 Tet 23:09 Dyqani Makina , Durrës

LANCIA DELTA AUTOMAT NAFTE 1.6 VITI 2012 ME DOGANE NE GJENDJ

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Tet 22:48 Makina , Fier

Lancia 1.4 gaz benzn.viti 2011

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 20:22 Makina , Vlorë

Lancia Musa

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Tet 20:21 Makina , Vlorë

Lancia MUSA

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Tet 18:38 Makina , Vlorë

LANCIA MUSA

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Tet 12:58 Makina , Durrës

Lancia Kappa nafte viti 2000 Letrat e sapo prera

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 11:23 Dyqani Makina , Fier

Lancia Ypsilon 1.4 benzin-gas 2010

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
02 Tet 11:19 Makina , Tiranë

Lancia automat 2800 ero benxin 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Tet 11:16 Makina , Durrës

Lancia ypsilon automat

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Sht 17:16 Makina , Elbasan

Lancia delta 1.6 nafte 2010

4 800 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 15:43 Makina , Lushnjë

Okazion

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 13:26 Makina , Durrës

Lancia Thama 3.0 blind a2005 ��������

1 111 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Sht 11:28 Makina , Elbasan

Lanca Musa

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Sht 21:18 Makina , Elbasan

Shitet Lancia Delta 1.6 nafte

4 800 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 14:46 Dyqani Makina , Durrës

Lancia

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Sht 13:18 Makina , Tiranë

lancia delta 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 15:04 Makina , Elbasan

Shitet Lancia Delta 1.6 multijet viti 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 10:48 Dyqani Makina , Tiranë

U shit✅Lancia Delta ����

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 09:38 Makina , Elbasan

SHITET NDERROHET

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 20:20 Makina , Elbasan

Shitet Lancia Delta 1.6 multijet viti 2010

4 800 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 18:52 Makina , Vlorë

Lania Ypsilon Gaz Benzin

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 01:37 Makina , Tiranë

lancia delta 2010

3 900 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 01:36 Makina , Durrës

LANCIA DELTA 1.6

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 16:37 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon 1.2 gaz/benzine

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 10:52 Dyqani Makina , Tiranë

Lancia 1,3 Nafte 2008

3 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
25 Sht 16:51 Makina , Tiranë

Lancia Thama 3.0 blind 2008 ������

1 111 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Sht 13:39 Makina , Tiranë

Shitet Lancia Lybra

250 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 13:31 Makina , Tiranë

Shitet Lancia Lybra

250 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 11:31 Makina , Fier

Lancia Delta

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 22:20 Makina , Gjirokastër

Lancia 1.4 Benzine - Gaze

3 200 EUR Çmimi me zbritje


Nese jeni duke kerkuar per Lancia ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Blej Lancia ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Lancia me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Lancia nga modelet e ndryshme si: Lancia Beta, Dedra, Delta, Flaminia, Flavia, Gamma, Kappa, Phedra, Prisma, Stratos dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Lancia ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Lancia ne MerrJep.al


Nese keni Lancia qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione