Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 6 ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

VW Volkswagen , 9767
Mercedes-Benz , 1463
Audi , 599
BMW , 296
Ford , 246
Volvo , 171
Toyota , 158
Land Rover , 106
Opel , 100
Fiat , 87
Nissan , 44
Porsche , 43
Peugeot , 40
Citroën , 38
Seat , 37
Renault , 31
Smart , 29
Mazda , 21
Hyundai , 20
Jeep , 20
Honda , 15
Škoda , 14
Jaguar , 14
Mitsubishi , 14
MINI , 10
Alfa Romeo , 10
Dodge , 9
Chevrolet , 8
Chrysler , 6
Lancia , 6
Hummer , 5
Kia , 5
Acura , 5
Ssangyong , 5
Suzuki , 4
Saab , 4
Dacia , 3
Cadillac , 3
Subaru , 3
Isuzu , 2
BAIC , 2
Infiniti , 2
Aixam , 2
Ferrari , 2
Buick , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Maserati , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Yugo , 1
MG , 1
UAZ , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Lexus , 1

Gjej njoftime për Golf 6 në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Volkswagen Golf 6 në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 4, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Golf 6 ne shitje me ofertat me te mira.Sot 11:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

✅️ Honda Ridgeline ✅️

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
14 Pri 22:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

����GOLF 5 2.0 TDI AUTOMAT 06 nga ZVICRA����

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

�� 2017 - Jaguar F-Pace 20d R-Sport

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Okazion Fiat 500 1.2 Benzin 2010

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET MERCEDES BENZ 212 E CLASS E350 W212 AMG PERFEKTE

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 11:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW Golf V 2.0 TDI (Kontaktin Tek Pershkrimi

3 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan 2.0 FSI Automat Full Panorama -10

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

✅VW Golf R-Line 2.0 TDi ✅

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C180 Kompressor ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

���� Mercedes Benz CLS 350d����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E200 Kompressor����

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Korçë

���� Volkswagen Golf V Plus DSG ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf 6 Gaz-Benzin i sapo ardhur nga Gjermania ����

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:44 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 GTD

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf 5 viti 2007 i sapo ardhur nga Gjermania

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Shitet Caddy Max viti 2010 i sapo ardhur nga Gjermania

7 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42 Makina  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Durrës

Shitet Jepp Compass viti 2008 me dogane te paguar

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:42 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Rent A car in Albania Rental in Tirane.

1 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:41 Makina  ·  Audi  ·  A1  ·  Tiranë

Audi A1 Automatik Naft 1.6

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 11:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Shitet C Class viti2007 Automat Full Opsion ardh ng Gjermani

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 6 automatik look r line

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ B200 CDI FULL OPTION!!!

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Shitet C Class w203 AUTOMAT viti 2007 i ardh nga Gjermania

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Durrës

Shitet EVO viti 2009 me letra Automatik

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:37 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:36 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Furgon me qera 9 vendeshe/makina me qera rinas/ rent a van/

69 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:36 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander 7 Seater (6+1) me qera/ to rent

45 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:36 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 me qera Car for rent Car rental Rinas makine me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:36 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

rent a car albania golf 7 for rent diesel automatic

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

✅️ Jeep Grand Cherokee Summit ✅️

18 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2010 - Volkswagen Golf 6 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 VW Golf 7 MOTOR 2.0 TDI R-Line

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 VW Golf 6 MOTOR 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

MERCEDES-BENZ E220 CDI 2003

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

VW TOURAN 2.0 TDI 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

VW PASSAT 2.0 FSI 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2010 - Volkswagen Golf 6 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

��OKAZION�� VW GOLF 6 VI 2.5

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:29 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Fier

Audi a7 S line

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ B200 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:28 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Pogradec

AUDI A6 3.0 TDI 2012

12 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

✅️ Bmw X6 ✅️

35 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Tiguan 2013 4motion 2.0 tdi

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

E class 2014 220 nafte

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:27 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Pogradec

TOYOTA RAV 4 2.2 NAFTE 2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes CLA 220 ✅️

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

✅️ Porsche Cayenne ✅️

67 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 250  ·  Elbasan

✅️ Mercedes B250 ✅️

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

Bmw 520d ��

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Elbasan

�� Jaguar F-Pace ��

29 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

Audi A7 ��

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për Golf 6 në shitje? Shiko njoftimet për Golf 5 nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Golf 6 në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Golf 6 në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Gjej njoftime për Golf 6 ne shitje


Kerko njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Golf 6 në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Golf 6, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 6 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Eksploro njoftime dhe gjej Golf 6 që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf 6 ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per Golf 6


Keni Golf 6 që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Golf 6 shpejt dhe lehte.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione