Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C class ne Shitje | Njoftime per Makina ne Shitje

Mercedes-Benz , 15249
Audi , 471
BMW , 224
Ford , 204
Volvo , 171
Toyota , 143
Land Rover , 98
Opel , 77
Fiat , 71
Porsche , 40
Nissan , 36
Peugeot , 32
Citroën , 26
Smart , 24
Seat , 23
Hyundai , 23
Renault , 23
Honda , 19
Mazda , 17
Škoda , 16
Mitsubishi , 14
Jeep , 14
Chevrolet , 12
MINI , 10
Acura , 9
Jaguar , 8
Lancia , 6
Chrysler , 5
Hummer , 5
Kia , 5
Cadillac , 5
Ssangyong , 5
Lexus , 4
BAIC , 3
Suzuki , 3
Aixam , 3
Ferrari , 3
Isuzu , 2
Dacia , 2
Alpina , 2
Infiniti , 2
Subaru , 2
Buick , 1
Maserati , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Daewoo , 1
UAZ , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1

Gjej C class në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko C class ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. C class ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej C class ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.Sot 11:13
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI BYD SEAGULL MINI DOLPHIN 301 401 km

10 999 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

Bmw 520d ��

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:58
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q4 ETRON e-tron

39 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
15 Pri 06:18
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

����Audi A5 3.0 TDI ����

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:53
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

C-CLASS 6600 Euro

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online

Sot 12:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

OKAZION MERCEDES BENZ C220

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:58
Linku:
Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

PROSIT TANI HONDA ELEKTRIKE ENS-1 ENP-1 ENS1 ENP1

24 985 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:58
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

POROSIT TANI TOYOTA BZ4 BZ3

28 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:58
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI ETRON Q8 Q 8 E TRON E-tron

51 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:58
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

POROSIT TANI NISSAN ARIYA 500 600 km SUV ELEKTRIK

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:58
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

POROSIT TANI BMW elektrike iX3 iX1 i3 x3 x1

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:58
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q4 ETRON e-tron

39 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:58
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN ID3 PURE PRO

19 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:58
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.4  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN iD4 PRO PURE PURE+

23 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:57 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

Mercedes C klas 250 benxin V6

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:53 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C class (W204) Avantgarde 220 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C180 Kompressor ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

���� Mercedes Benz CLS 350d����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Benz C Class Facelift 2012 (Kontaktin Tek Pershkri

10 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

MERCEDES-BENZ C CLASS C300

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E200 Kompressor����

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Korçë

���� Volkswagen Golf V Plus DSG ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Elbasan

❇️ Mercedes-Benz A Class❇️

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 11:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Shitet Caddy Max viti 2010 i sapo ardhur nga Gjermania

7 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42 Makina  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Durrës

Shitet Jepp Compass viti 2008 me dogane te paguar

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Shitet C Class viti2007 Automat Full Opsion ardh ng Gjermani

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ B200 CDI FULL OPTION!!!

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Shitet C Class w203 AUTOMAT viti 2007 i ardh nga Gjermania

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Durrës

Shitet EVO viti 2009 me letra Automatik

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

✅️ Jeep Grand Cherokee Summit ✅️

18 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

C class 4500km

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Shkodër

Mercedes C class w204 200CGI 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C-CLASS 220 CDI / 2019 / / AMG LINE

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

MERCEDES-BENZ E220 CDI 2003

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

VW TOURAN 2.0 TDI 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

VW PASSAT 2.0 FSI 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:29 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Fier

Audi a7 S line

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ B200 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:28 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Pogradec

AUDI A6 3.0 TDI 2012

12 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

✅️ Bmw X6 ✅️

35 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Tiguan 2013 4motion 2.0 tdi

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

E class 2014 220 nafte

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C Class 220 CDI - 2009 - Elegance

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:27 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Pogradec

TOYOTA RAV 4 2.2 NAFTE 2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes CLA 220 ✅️

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

✅️ Porsche Cayenne ✅️

67 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 250  ·  Elbasan

✅️ Mercedes B250 ✅️

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

Bmw 520d ��

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Elbasan

�� Jaguar F-Pace ��

29 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

Audi A7 ��

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

Audi A6 BiTdi ��

17 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për mercedes benz ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - C class.


Blej C class ne Shitje


Eksploro njoftimet për C class ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko C class ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë C class ne shitje të tjerë Kërko mercedes benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për C class


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për mercedes benz ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime C class ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione