Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

NIssan X-Trail ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej Nissan X-Trail në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Nissan X-Trail ne shitje apo modele tjera si, Leaf, Kicks, Rogue, Murano, Frontier, Sentra dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. nisan ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Nissan X-Trail ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.Sot 09:33 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (ROGUE) 2017. Full !!!!!!!!!!!

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:18 Makina , Durrës

Nissan x trail

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:19 Dyqani Makina , Tiranë

NISAN X-TRAIL 2.0 NAFTE AUTOMAT '2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:55 Makina , Tepelenë

Nisan X-Trail 2.2 4X4 Nafte Kamio Manuale Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:50 Makina , Tiranë

NISAN X-TRAIL BENZIN-GAZ 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:00 Dyqani Makina , Tiranë

Nissan 2.0 nafte

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 11:27 Makina , Tiranë

Nissan x trail 2012

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 23:38 Makina , Tiranë

OKAZION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Qer 12:40 Makina , Tiranë

2017 NISSAN XTRAIL BENZINE GAZ

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 10:20 Makina , Tiranë

Nissan Rogue SL ( X-trailer) 2.5 Benzin-Gaz, fulllll

15 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 06:54 Makina , Tiranë

��SHITET NISSAN X TRAIL 4X4

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 12:10 Makina , Durrës

Shitet Nissan X-Trail

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Maj 16:07 Makina , Shkodër

SHITET NISSAN X-TRAIL, viti 2016, Nafte, Automat

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 21:33 Makina , Shkodër

Nissan x-trail 1.6 naft 4x4 me 29 mij km

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 19:27 Makina , Tiranë

NISAN X-TRAIL 2017 AUTOMAT

23 Maj 12:31 Makina , Durrës

Shitet Nissan X-Trail viti 2017 1.6 nafte automat

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Maj 08:08 Makina , Tiranë

Nissan

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 22:39 Makina , Tiranë

NISAN - X TRAIL

1 EUR

29 Pri 09:34 Makina , Durrës

Nissan X-Trail 2.0 Diesel Automat

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 22:43 Makina , Durrës

kerkoj motor

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Pri 00:46 Makina , Elbasan

fuoristrade 4x4 nisan x trail 0693660219

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 22:18 Makina , Tiranë

Nissan X Trail 2003 2.2 Nafte Manual 2400€

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 15:26 Makina , Tiranë

OKAZION

1 EUR

16 Pri 16:30 Makina , Lezhë

�� X-Trail ��

5 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 13:26 Makina , Tiranë

NISAN - X TRAIL

1 EUR Çmimi me zbritje

06 Pri 09:40 Makina , Tiranë

Okazion

19 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Mar 14:24 Makina , Durrës

NISSAN. 2016 12 000 euro

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 22:53 Makina , Durrës

Nissan xtrail 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 10:42 Makina , Tiranë

Shitet Nisssan X-Trail

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 10:03 Makina , Përmet

Oferte

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 23:11 Makina , Berat

Shitet nisan

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 17:12 Makina , Fier

Makin 4x4

4 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 19:36 Makina , Tiranë

Nissan X Trail

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 09:06 Makina , Shkodër

Makine nissan x-trail

6 000 EUR

21 Jan 12:01 Makina , Tiranë

Shitet Nissan x-trail 4x4

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Jan 13:22 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail 4x4

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 13:36 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail 4x4

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 08:41 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail 4x4

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 11:07 Makina , Tiranë

Nissan x trail 4x4 3700€

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 11:13 Makina , Tiranë

Nissan xtrail 4x4 3700€

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 15:21 Makina , Tiranë

Nissan x trail 4x4

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 13:10 Makina , Tiranë

Shitet Nissan x-trail 4x4 Mundesi nderrimi

3 800 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 13:23 Makina , Tiranë

Shitet Nissani

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 20:50 Makina , Korçë

Nissan x-trail 2.2

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 12:48 Makina , Durrës

Nissan x-trail

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 20:09 Makina , Durrës

Nisan x trail

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Nën 01:28 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌ ESHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 07:06 Makina , Bulqizë

Shitet Nissan X-Trail

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 17:52 Makina , Tiranë

Okazion

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Tet 20:30 Makina , Elbasan

SHITET NISSAN X-TRAIL kamio automat

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

Jeni duke kërkuar për nisan ne shitje? Shiko njoftimet për nisan ne shitje dhe gjej Nissan X-Trail me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blejne Nissan X-Trail Shitje


Eksploro njoftimet për Nissan X-Trail ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Nissan X-Trail ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Nissan Leaf, Kicks, Rogue, Murano, Frontier, Sentra, dhe shumë Nissan ne shitje të tjerë Kërko Nissan X-Trail ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Nissan X-Trail


Keni Nissan X-Trail që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për nisan ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për nisan të ndryshme. Shpërndaj njoftime Nissan ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione