Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

e class ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

Mercedes-Benz , 26771
VW Volkswagen , 1207
Audi , 417
BMW , 240
Ford , 194
Volvo , 175
Toyota , 132
Land Rover , 93
Opel , 73
Fiat , 67
Porsche , 38
Nissan , 36
Peugeot , 27
Hyundai , 24
Renault , 24
Seat , 21
Citroën , 21
Mitsubishi , 19
Honda , 17
Smart , 16
BAIC , 15
Mazda , 14
Škoda , 11
Chrysler , 10
MINI , 10
Acura , 10
Chevrolet , 9
Jeep , 8
Kia , 7
Hummer , 5
Ssangyong , 5
Cadillac , 4
Jaguar , 4
MG , 4
Lancia , 4
Lexus , 4
Suzuki , 3
Daihatsu , 3
Isuzu , 2
Dacia , 2
Rover , 2
Infiniti , 2
Aixam , 2
Ferrari , 2
Buick , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Saab , 1
UAZ , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
KTM , 1

Gjej e class në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko e class ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, e class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. e class ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej e class ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.Dje 14:00
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ E350

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Maj 15:43
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

OKAZION - S CLASS 550 BENZINE

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:19
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC AMG LINE ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:44
Linku:
Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI KIA EV5 AIR LAND 530km

28 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
18 Maj 20:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

E class evo

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 09:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

�� Auti A7 ��

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C 300 2012

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Elbasan

�� Volkswagen Sharan ��

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

�� Bmw X5 ��

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

�� Bmw 520d ��

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

�� Audi Q5 ��

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:50 Makina  ·  Renault  ·  Modus  ·  Tiranë

OKAZION Renault MODUS

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Acura  ·  RSX  ·  Elbasan

�� Honda Acura ��

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 63 AMG  ·  Elbasan

�� Mercedes Benz Gle53 Amg ��

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

�� Audi A8 4.2 ��

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:49 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

�� Mercedes Benc E220 ��

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:45 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

OKAZION E CLASS 250

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:43
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI BYD SEAGULL MINI DOLPHIN 301 401 km

12 499 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Kavajë

Shitet Mercedes B Class 2013

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:43 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Lushnjë

Shiter Audi A6 AUTOMAT 2.0 Nafte

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Shitet Golf 5 Benzin Gaz 1.6

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Lushnjë

Shitet Audi A7 3.0 BENZINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.3 Benzin AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 63 AMG  ·  Sarandë

Mercedes Benz S63 Amg Fabrike First Class Edition 585hp

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Mercedes E class

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz B Class 200 Nafte AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 5 Benzin Gaz 1.6

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet Volvo XC 60 nafte 2.0

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:41 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Shitet Audi A7 3.0 BENZINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Lushnjë

SHITET Mercedes Benz B class AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:41 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.3 Benzin AUTOMAT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

��Mercedes Benz E Class��

70 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 09:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes C- Class 220

10 900 EUR

Online
Sot 09:41 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes - Benz E Class 220

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Benz C Class Facelift 2012 (Kontaktin Tek Pershkri

10 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

Mercedes Benz E320 EVO

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Benz C300

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:37 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C-CLASS 220 AVANGARDE

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:36 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes-Benz e-class bluefficence avangarde

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

OKAZION GJENDJE PERFEKTE GOL PLUS 1.0 BENZINE!!

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:33 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

OKAZION AUDI A7 (LOOK RS7) MUNDESI NDERRIMI!!

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 09:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

���� Mercedes Benz CLS 350d����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

TIGUAN 4Motion 2.0 TDI FULL OPTION

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 09:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E 220 2013 FULL OPTION !!

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Vlorë

Mercedes E-class 350 CDI

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C300 4matic

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

MERCEDES E 250 CDI 2012 LOOK AMG GERMANY ����

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:32 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

���� RANGE ROVER SPORT 3.0 NAFTE FULL!! ����

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online

Jeni duke kërkuar për mercedes benz ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - e class.


Blej e class ne Shitje


Eksploro njoftimet për e class ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko e class ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë e class ne shitje të tjerë Kërko mercedes benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për e class


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për mercedes benz ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime e class ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione