Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

KIA ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Besta , 9
Borrego , 2
Capital , 2
Carens , 116
Carnival , 161
Cerato , 18
Clarus , 3
Elan , 1
Joice , 4
K2500 , 25
K2700 , 12
Magentis , 8
Mentor , 2
Mini , 4
Opirus , 4
Optima , 28
Picanto , 157
Pregio , 1
Pride , 5
Rio , 102
Rocsta , 3
Sephia , 10
Shuma , 29
Sorento , 405
Soul , 41
Sportage , 403
Venga , 27
cee´d , 70

Gjej KIA në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko KIA ne shitje të ndryshëm si Kia Sportage, Seltos, Rio, Sorento, Stinger, Optima, Soul dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. KIA ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej KIA ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. Blej dhe shit makina ne MerrJep.al.Sot 18:20
Linku:
Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI KIA EV5 AIR LAND 530km

28 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

��2009 - KIA SPORTAGE 2.0 CRDI

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar

Sot 19:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

��2009 - KIA SPORTAGE 2.0 CRDI

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:57 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Soul  ·  Tiranë

Kia soul 1.6 nafte vit 2011 kamje automat 189765 kilometra

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:57 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

KIA SPORTAGE AUTOMATIK KLIMA 2.0 NAFTE 2015

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:52 Makina  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Fier

KIA SORENTO

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:50 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

KIA SPORTAGE AUTOMATIK KLIMA 2.0 NAFTE 2016

12 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:46 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Soul  ·  Tiranë

Kia soul 1.6 naft vit 2011 kamje automat 168765 kilometra

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:45 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Soul  ·  Tiranë

KIA Soul 1.6 nafte kamje automat 172345 kilometra

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:45 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Soul  ·  Tiranë

Kia soul 1.6 naft vit 2011 kamje automatic 189765 kilometra

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:20
Linku:
Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI KIA EV5 AIR LAND 530km

28 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:01 Makina  ·  Kia  ·  Soul  ·  Durrës

KIA SOUL

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:59 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

KIA K3

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:14 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

"KIA SPORTAGE VITI 2013 AUTOMATIKE CC1995 NAFTE"

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:04 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Durrës

2020 Kia Mohave 53.000 km

43 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 14:59 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Soul  ·  Fier

✅2.0 BENZIN-GAZ 2011✅

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:38 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

❌OKAZION VETEM SOT 7500 €❌

1 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:31 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

FORISTRAD 4x4 AUTOMAT OKAZION 4500€ GJENDJE PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:46 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Fier

Kia Sportage ▫️viti 2013 1.7 crdi 116cv

10 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:32 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Durrës

KIA SPORTAGE 2.2 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

3 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:34 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Carens  ·  Tiranë

KIA Carens, 2.0, nafte, viti 2004, kambio manuale

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:22 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Durrës

Kia Sportage 2.0 Diesel 2006

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:06 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Fier

KIA K7 2015 3.0 vetem gaz pa taks lluksi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 18:48 Makina  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Shkodër

KIA SORENTO

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:19 Makina  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Tiranë

Kia ceed 1.4 Benzin&Gaz

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:08 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Korçë

Kia Sportage ECO

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 09:32 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet KIA K 7 2016 vetem GAZ

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 19:45 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

OKAZION, KIA NIRO HIBRIDE!!!!! 0696220041

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Maj 19:45 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

KIA K-5 2016 LPG FABRIKE

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 16:47 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

SUPER OKAZION - SHITET KIA−SPORTAGE 2023

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 16:17 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Durrës

KIA MOHAVE V6 3.0 D , PANORAMIK 4 WD

39 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Shitësit të Besuar
25 Maj 09:26 Makina  ·  Kia  ·  Soul  ·  Durrës

Kia soul..Automatike.

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 23:38 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

KIA MORNING OKAZION

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
24 Maj 23:38 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Fier

SHITET KIA MORNING

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
24 Maj 23:38 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

OKAZION KIA MORNING

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
24 Maj 23:32 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

OKAZION KIA MORNING

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
24 Maj 23:30 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

KIA MORNING OKAZION

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
24 Maj 23:30 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Fier

SHITET KIA MORNING

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
24 Maj 12:54 Makina  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Tiranë

SHITET KIA SORENTO4x4

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
24 Maj 10:44 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  K2500  ·  Tiranë

KIA K5 Vetem gaz

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
24 Maj 00:40 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Soul  ·  Tiranë

KIA SOUL TUNING AUTOMAT 1.6 NAFTE 2011 EKONOMIKE

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 20:51 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Makina me qera Prorent

35 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 13:43 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Fier

KIA SPORTAGE 2.0 Diesel Cambio Automatike

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 11:23 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Soul  ·  Tiranë

OKAZION KIA SOUL 3200 EURO

3 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 11:21 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Kia sportage shitet ose ndrohet

15 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Maj 11:09 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Durrës

Kia sportage 2013 1.7 naft

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 09:15 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Picanto  ·  Fier

Kia Picanto 2013 1.0 benzin gaz 4300€

4 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
20 Maj 18:23 Makina  ·  Kia  ·  K2500  ·  Vlorë

Kia

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 16:22 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

KIA SPORTAGE Viti Prodhimit Fund 2021 2.0 Diesel

32 700 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
20 Maj 15:50 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Kia Sportage full 2014

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
19 Maj 09:57 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Durrës

KIA MORNING OKAZION

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
19 Maj 09:57 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

SHITET KIA MORNING

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për KIA ne shitje? Shiko njoftimet për KIA ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Njoftime per KIA ne Shitje


Eksploro njoftimet për KIA ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko KIA ne shitje nga modele te ndryshme si, Kia Sportage, Seltos, Rio, Sorento, Stinger, Optima, Souldhe shumë KIA ne shitje të tjerë Kërko KIA ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për KIA


Keni KIA që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për KIA ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit. Shpërndaj njoftime bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione