Auto Hafuzi

Premium Car Dealership

‘’ Auto Hafuzi ‘’ sjell në Shqipëri makina në shitje të importuara nga vendet e Europës dhe jo vetëm, duke ofruar cmime okazion dhe cilësi superiore. Prej vitesh importojmë dhe sjellim për tregun makina nga Gjermania, Italia, Zvicra, Belgjika, etj.
Tek Auto Hafuzi do të gjeni makina në shitje të përdorura, makina me kilometra origjinale, makina me doganë të paguar, në gjendje të shkëlqyer dhe të gatshme për t’u kontrolluar nga ju
Ju zgjidhni nëse doni të blini makinë me kambio automatike, makina sportive, makina për rrugë të gjata apo për qytet, me benzinë, gaz benzinë apo naftë, të ngjyrave, madhësive dhe modeleve të ndryshme, me cmime ekonomike, me forca motorrike të ndryshme, me lista opsionesh të variueshme, etj.
Pranë nesh mund të gjeni markat më të njohura dhe më cilësore në treg, si
• Audi: Audi A8, Audi A7, Audi A6, Audi A5, Audi A4, Audi A3, Audi A1, Audi Q8, Audi Q7, Audi Q5, Audi Q2,
• Mercedes Benz: Mercedes Benz S-Class, Mercedes Benz E-Class. Mercedes Benz C-Class, Mercedes Benz B-Class, Mercedes Benz A-Class, Mercedes Benz GLS-Class, Mercedes Benz GL-Class, Mercedes Benz ML-Class, Mercedes Benz GLE-Class.
• VW: Touareg, Phaeton, Passat, Tiguan, Golf, Golf Plus, Touran, etj
• Hyundai: Santafe, Tucson, Sonata, Avante, I30 etj.
• Opel: Astra, Mariva, etj
• BMW: X5, X6, 320d, 740d, X3, 640D Gran Coupe, etj
• Fiat, Toyota, Honda, Skoda, Jaguar, Mini Cooper, Porsche, KIA, Range Rover e shumë e shumë të tjera.
Makinat janë të pajisura dhe me një listë opsionesh si: sedilje me ngrohje, komanda në timon, sallon lëkure, sensor dritash, sensor parkimi, sensor shiu, baxho xhami, ekran i madh, pasqyra me ngrohje, limitator shpejtësie etj., që mund t’i gjeni në kanalet tona promovuese. Ne ju shërbejmë me profesionalizëm dhe korrektësi. Bëni zgjedhjen e duhur, zgjidhni Auto Hafuzi!
Për më shumë informacione lidhur me makinat tona mund të na vizitoni:
• Në faqen tonë në Instagram: https://instagram.com/autohafuzi
• Në Facebook: Auto Hafuzi
• Në numrin tonë të telefonit: 355699311111 / 355695635555
• Në sallonin tonë në mbikalimin e Fushë Krujës
• Në dyqanin tonë online në Merrjep.al.

Mbikalimi, Fushe-Kruje

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 82
Sot 01:51

📂2013 - Citroen DS5 2.0 HDi

9 500 EUR

Sot 01:51

📂2011 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 000 EUR

Sot 01:51

📂2011 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 500 EUR

Sot 01:51

📂2011 - BMW X1 18d XDrive

8 500 EUR

Sot 01:50

📂2007 - JEEP WRANGLER

20 000 EUR

Sot 01:50

📂2012 - Mercedes-Benz C220 CDI

12 000 EUR

Sot 01:45

📂 2014 - Hyundai Sonata LPI

7 500 EUR

Sot 01:45

📂2012 - Mercedes-Benz C220 CDI

12 500 EUR

Sot 01:45

📂2012 - Mercedes-Benz C220 CDI

12 500 EUR

Sot 01:45

📂2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 500 EUR

Sot 01:45

📂2014 - Mercedes-Benz E220 CDI

15 000 EUR

Sot 01:45

📂2016 - Audi A6 2.0 TDI⁣⁣

19 500 EUR

Sot 01:45

📂2014 - JAGUAR XF LUXURY 2.2D

11 500 EUR

Sot 01:45

📂2015 - Audi A1 1.6 TDI

11 000 EUR

Sot 01:44

📂2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 500 EUR

Sot 01:44

📂2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

12 000 EUR

Sot 01:44

📂2014 - Mercedes-Benz E220 CDI

15 500 EUR

Sot 01:44

📂2012 - Chrysler 300C

9 000 EUR

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione