Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Benz ne shitje - Gjeni modelin tuaj te preferuar ne MerrJep

A-Class , 10935
B-Class , 5106
C-Class , 40929
CE-Class , 53
CL-Class , 299
CLA-Class , 342
CLC-Class , 98
CLK-Class , 1567
CLS-Class , 2417
E-Class , 31525
G-Class , 316
GL-Class , 586
GLA-Class , 112
GLC-Class , 147
GLE-Class , 580
GLK-Class , 1154
GLS-Class , 31
ML-Class , 7952
R-Class , 526
S-Class , 4918
SL-Class , 175
SLK-Class , 203
V-Class , 583
190 , 1554
200 , 8550
220 , 20355
230 , 637
240 , 1066
250 , 4656
260 , 57
270 , 5252
280 , 1636
290 , 371
300 , 1472
320 , 3297
350 , 1478
380 , 53
400 , 179
416 , 287
420 , 56
450 , 35
500 , 107
560 , 36
600 , 61
AMG GT , 19
AMG GT S , 7
MB 100 , 10
SLR , 6
SLS AMG , 2
Vaneo , 286
Vario , 271
Viano , 458
Model tjetër , 3564

Jeni në kërkim të një Mercedes-Benz të cilin e keni ëndërruar gjithmonë? Ne kemi zgjidhjen për ju! Me një gamë të gjerë të modeleve të Mercedes-Benz në shitje në Tiranë, ju mund të gjeni atë që i përshtatet stilin tuaj dhe preferencave të vozitjes. Në koleksionin tonë, ofrojmë modele të ndryshme si CLK, Vito 4x4, S-Class, G-Class dhe shumë të tjera.


Sot 07:04
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

OKAZION A-class 13.900€

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
25 Shk 11:20
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Meecedes -benz

29 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Mercedes c220 nafte 2011

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:15
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

���� C180 KOMPRESSOR BENZINE+GAZ ����

4 599 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:06
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E220

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 08:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Korçë

Shitet

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

shitet ose nderrohet makina osht me letra deri ne dhjetor

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:04 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

MERCEDES E CLASS MUNDESI NDRRIMI

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:04 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

MERCEDES C 250 NAFT KAMJE AUTOMAT VITI 1995

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

E 200 Benzin-Gaz

6 200 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Benz

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 08:03 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

MERCEDES B CLASS 2.0 BENZIN AUTOMAT 2006

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Mercedes Benz C klas, Automat, 2.2 CDI, viti 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Fier

Sprinter 1.8 Benzin Gaz

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Shkodër

Shitet w 202 kamjo automat

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

C class 1.8 benzin gaz

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 08:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

Ml 350 2014 Europe

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Lushnjë

C KLAS 200 CDI,,VITI 2006,, ������ SUPER��������

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

MERCEDES VIANO LUNGO VIP AUTOMAT 2.2 NAFTE 2007 ZVICRA

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

SHITET MERCEDES BENZ EVO ELEGANZE MOTORR 220 NAFTE AUTOMAT

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

SHITET MERCEDES BENZ EVO ELEGANZE MOTORR 220 NAFTE AUTOMAT

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

C200 Kompresor Benzin Gaz Automat

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Shitet:VIANO 2009,4×4,AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA����

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Lushnjë

C klas 180 benzin,,viti 2006������������

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes E-Class W213 E220d Avantgarde 19.000 € Pa Dogane

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

C200 CDI Automat

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

E220 Automat

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Tiranë

Ml 320

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 07:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Fier

C 300 Panorama Gas benzin

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C-Class W205 C200d 13.000 € Pa Dogane

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C-Class W205 2016 13.700 € Pa Dogane

13 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 220  ·  Tiranë

Mercedes-Benz CLS 2016 2.2 Naft Cmimi 14.000 € Pa Dogane

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Shitet E Class w211 viti 2006 i sapo ardhur nga Gjermania

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 140  ·  Durrës

Okazion…Shitet A class Automat me letra per 1 vit

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

Shitet E 350 V6 Gaz-Benzin Full Opsione i ardh nga Gjermania

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

Shitet E Class w212 350 V6

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet C Class w203 viti 2006 i sapo ardhur nga Gjermania

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

E class 350 BlackEdition -12

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Durrës

E Klas Benzin+Gaz

11 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Lushnjë

C klas 180 benzin,,viti 2006����

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

C220 EVO Mercedes Benz

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

benz c class automat

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:57
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MERCEDES -BENZ E 350 4MATIC AMG LINE

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:57 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Lushnjë

E KLAS 220 CDI,,VITI 2011,,AUTOMATIK������������

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:57 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Lushnjë

EVO 200 BENZIN,,VITI 2007,,AUTOMATIK������������

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDEZ BENZ E220 CDI AUTOMAT VITI 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Fier

Shitet Okazion GL Class 350 bluetec (Designo)

21 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 07:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

MERCEDEZ BENZ C200 KOMPRESOR AUTOMAT BENZIN + GAS

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

MERCEDEZ BENZ E280 AUTOMAT VITI 2005

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDEZ BENZ E220 EVO AUTOMAT VITI 2007

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

E 250 CDI - 4 MATIC ***

12 790 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

S class 320 2007

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet nderrohet

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Zgjidhni Luksin dhe Performancën - Shitet benz në Tiranë


Ju jeni në kërkim të një automjeti të cilin e kombinon elegancën me performancën e jashtëzakonshme? Mercedes Benz është zgjedhja e duhur për ju! Ne ofrojmë një gamë të gjerë të modeleve Mercedes Benz në shitje Tiranë dhe qytete të tjera në Shqipëri. Në koleksionin tonë gjeni modele të ndryshme si mercedes benz ml 2010, mercedes c class 2006, benz e class dhe shumë të tjerë.


Një opsion i veçantë është Mercedes benz s 350 merrjep një kombinim perfekt midis elegancës dhe teknologjisë së fundit. Nëse kërkoni një makinë më kompakte, Mercedes Benz c class 2012 ne shitje është zgjedhja e duhur. Nëse jeni më shumë tërhequr nga SUV-të, ofrojmë modele si Mercedes Benz ML 2010 dhe g class ne shitje, të gatshme për aventurën dhe kushtet më të vështira në rrugë.


Shitt C Class - Gjeni ne merr jep mercedes Vlore dhe ne qytete te tjera


Në faqen tonë gjithashtu gjeni modele të tjera si Mercedes Benz 240 ne shitje, CLK benzinë gaz ne shitje, benz vito 4x4 ne shitje, dhe shumë të tjera. Nëse jeni të interesuar per shes blej makina mercedes benz,ne ju ofrojme MerrJep.al si zgjidhje.


Të gjitha automjetet tona janë të kontrolluara me kujdes dhe ofrohen në kushtet më të mira të mundshme. Nëse jeni të prirur ndaj elegancës klasike, mund të shikoni opsionet si mercedes 190 ne shitje ose mercedes c class 2006. Nëse keni nevojë për fuqi shtesë dhe komoditet, modeli Benc 220 ne shitje është një zgjedhje e shkëlqyeshme.


Mercedes Benz është sinonim i luksit dhe inovacionit në botën e makinave, dhe ne ju ofrojmë mundësinë të keni një përvojë të tillë. Për të mësuar më shumë rreth modeleve dhe opsioneve në shitje, vizitoni faqen tone, gjeni makina ne shitje mercedes benz c class dhe bëhuni pjesë e familjes së pronarëve të Mercedes Benz. Së bashku do të gjejmë makinen e ëndrrave tuaja!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione