Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:12
Linku:
Makina , Tiranë

Citroen DS5 2.0 NAFT AUTOMAT FULL OKAZION!

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Sht 15:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi Nisan qashqai

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:28
Linku:
Makina , Durrës

ML 350 ��������

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:34
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Audi A4 1.9TDI B7 Manual Super ekonomik

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 11:22 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:22 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:22 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 BENZIN 2.0

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:22 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:21 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ASTRA VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:21 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT 2.5 BENZINE/GAZ

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

Shitet

1 200 EUR

Sot 11:21 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI 2-KATESHE TEK SPITALI, DURRES!

350 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 11:21 Makina , Tiranë

Mercedes benz s550 4matic

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:21 Makina , Tiranë

Audi a6 3.0 tfsi supercharged sline

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Makina , Tiranë

Mb s550 4matic panorama

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Makina , Shkodër

Cady 1.9 2007

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Makina , Shkodër

Touran 2.0 TDI automat 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:21 Makina , Tiranë

Shitet Ford Kuga 2.0 Nafte

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Makina , Tiranë

Shitet Volvo XC 60 nafte 2.0

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:21 Makina , Korçë

Opel Vectra 2001

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:21 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Gjiri Lalezit

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:21 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, Tirane.

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:21 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2, Xhamllik

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:21 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET CADY LIFE 1.9 TDI LIFE - VITI 2006 MANUAL SUPER

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:21 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2, Xhamllik

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:21 Makina , Tiranë

Volkswagen tiguan shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:21 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET ML 350 CDI - DESINGO FULL OPSION - VITI 2012

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:21 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko, Tirane.

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:21 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tirane.

167 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:21 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Myslym Shyri

112 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:21 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Kushtrimi i Lirise , Ali Demi.

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:21 Makina , Tiranë

Shitet tiguan

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:21 Makina , Tiranë

Shitet Volvo XC60 2012 Benzinë/Gaz

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Telefona celular , Shkodër

Iphone 11 gjendja 10/10

350 EUR

Sot 11:21 Makina , Shkodër

Volvo XC60 2.4D Automatike - 2010

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET E KLASE EVO 280 BENZIN + GAZ PRINS - AUTOMAT - 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:21 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:21 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Plazh Iliria, Durres

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 11:21 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Oasis ,Unaza E Re, Tiranë.

Numri i dhomave: 2
Sot 11:21 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1, prane Kopshtit "Sotir Noka", Durres

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:21 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione