Kamion ne Shitje | Njoftimet per Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi


Blej Kamion te ri apo te perdorur në shitje. Gjeni rimorkio, karrotrec, Kontejner, Vinç, Pompa Hidraulike, si dhe pjese këmbimi per kamion të markave të ndryshme si Iveco Cursor, Iveco Turbostar, Iveco Eurostar, Mercedes Atego, Daf dhe shumë të tjera.


Bleni dhe shisni Kamion apo makina të ndryshme ngarkuese, tërheqëse apo ndërtimi. Krijoni njoftime dhe shisni Kamion apo makina ngarkuese dhe pjesë të ndryshme. Shpërnadni tani njoftimin dhe gjeni blerësin e produktit tuaj. Njoftimet per Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi.
Dje 19:33 ,

DAF Model 2833

14 000 EUR

17 Pri 18:20 ,

defer

150 EUR


Gjeni të gjitha llojet e Kamion apo makinave ngarkuese dhe tërheqëse në shitje në MerrJep.al. Filtroni njoftimet per Kamion apo kërkoni për makinën e caktuar në kutinë e kërkimit dhe gjeni ofertat për makina të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse. Njoftimet per Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi.


Mijëra njoftime për Kamion në shitje


Në MerrJep.al mund të gjeni mbi 17,000 njoftime për makina të ndryshme ngarkuese si Kamion dhe shume makina tjera ngarkuese, terheqese per transport, dhe shumë marka dhe modele të tjera. Shikoni njoftimet dhe gjeni makina ngarkuese apo tërheqëse me çmimet më të arsyeshme. Bleni dhe shisni Kamion apo makina të ndryshme ngarkuese, tërheqëse apo ndërtimi.


Blej dhe shit Kamion në Gjithë Shipërinë


Nëse posedoni Kamion apo mjete të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse ju mund ti shisni ato në MerrJep.al. Krijoni njoftime per Kamion tani shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat për makinën ngarkuee apo tërheqëse dhe shisni produktin tuaj.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione