Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Në shitje (Shitet, Shes) në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

�� Auti A7 ��

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
23 Maj 16:31
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Shitet Golf 5 Nafte Automatik

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes Cla220 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:23
Linku:
Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Shitet Range Rover Evoque 2016 140.000 km

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte 2012 Dynamic

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar

Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

�� Bmw X5 ��

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

�� Bmw 520d ��

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

�� Audi Q5 ��

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Acura  ·  RSX  ·  Elbasan

�� Honda Acura ��

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 63 AMG  ·  Elbasan

�� Mercedes Benz Gle53 Amg ��

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

�� Audi A8 4.2 ��

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

�� Mercedes Benc E220 ��

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:47 Dyqan Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  K/A series  ·  Elbasan

kompjuter

Shitësit të Besuar
Sot 02:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes Cla220 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Elbasan

Passat Cc 2.0 nafte 2010 - 8400€ i diskutushem

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte 2012 Dynamic

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:08 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

Audi A7 3.0 naft 2013 - 12.900€ i diskutushem

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:06 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Elbasan

Shitet 068 51 58 222

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

Audi A8 3.0 naft 12/2006 FULL OPSIONE - 7000€ I diskutueshem

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

�� Auti A7 ��

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Elbasan

�� Volkswagen Sharan ��

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:44 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Shitet +355693763667

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:33 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Industri dhe Puntori  ·  Elbasan

Shesim toke dhe kapanon ne Elbasan !

300 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 01:22 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:22 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:04 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

venus 4

900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Elbasan

SHITET POLO 1.4 NAFT

Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 00:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Elbasan

SHITET SUPER POLO 1.4 NAFT

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 00:16 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:15 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:15 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:48 Dyqan Të tjera  ·  Elbasan

AUDI Q3 / 2.0 TFSI/ 2015

12 500 EUR

Online Shitësit të Besuar
Dje 23:48 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Elbasan

VW Passat B7 - Automat

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Elbasan

Shitet apartament i ri, 1+1, i mobiluar.

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:41 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

3 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:41 Të tjera  ·  Elbasan

Group pompe sperkatese

200 LEK

Online
Dje 23:39 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Elbasan

Plug 3 vesh

950 LEK Çmimi me zbritje

Online
Dje 23:31 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:28 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

Benz 204 2012 pjes kembimi

1 EUR

Dje 23:25 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Toyota Automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:15 Të tjera  ·  Elbasan

Bicikleta

Online
Dje 23:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Benz 204

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:15 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

Ford Kuga

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

C180 Benzin

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione