Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes) në Elbasan

Acura , 41
Aixam , 4
Alfa Romeo , 268
Alpina , 6
Artega , 7
Audi , 2848
BAIC , 2
Bentley , 4
BMW , 1674
Bugatti , 1
Buick , 2
Cadillac , 8
Chevrolet , 74
Chrysler , 60
Citroën , 435
Dacia , 11
Daewoo , 35
Daihatsu , 17
Dodge , 14
Ferrari , 2
Fiat , 1120
Ford , 3085
GMC , 2
Honda , 60
Hummer , 4
Hyundai , 261
Infiniti , 6
Isuzu , 12
Jaguar , 55
Jeep , 95
Kia , 82
KTM , 2
Lada , 2
Lancia , 133
Land Rover , 407
Landwind , 1
Lexus , 6
Lifan , 2
Ligier , 1
Lincoln , 2
Maserati , 9
Maybach , 2
Mazda , 82
Mercedes-Benz , 10408
MG , 8
MINI , 118
Mitsubishi , 254
Nissan , 427
NSU , 3
Opel , 1565
Peugeot , 498
Piaggio , 13
Plymouth , 1
Porsche , 93
Renault , 796
Rover , 39
Saab , 21
Seat , 218
Škoda , 116
Smart , 178
Ssangyong , 27
Subaru , 15
Suzuki , 180
Talbot , 1
Tata , 2
Toyota , 728
Triumph , 1
TVR , 7
VW Volkswagen , 5166
Volvo , 139
Wartburg , 1
Yugo , 3
Zastava , 8

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  C-HR  ·  Elbasan

Toyita C-HR Hybrid

19 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes Cla220 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

Audi A6 3.0 nafte Quattro 2016 - 129.000 km - 19.300€ i disk

19 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Sot 02:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes Cla220 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Elbasan

Passat Cc 2.0 nafte 2010 - 7700€ i diskutushem

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte 2012 Dynamic

15 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:34 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

Audi A7 3.0 naft 2013 - 12.900€ i diskutushem

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:25 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

10 dit Bmw 520 !! 2012 !! 2.0nafte targa angleze

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:24 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

10 dit Bmw 520 !! 2012 !! 2.0nafte targa angleze

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

�� Auti A7 ��

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Elbasan

�� Volkswagen Sharan ��

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

�� Bmw 520d ��

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

�� Audi Q5 ��

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Acura  ·  RSX  ·  Elbasan

�� Honda Acura ��

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:12
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

33 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:12
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 63 AMG  ·  Elbasan

�� Mercedes Benz Gle53 Amg ��

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:12
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:12
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

�� Audi A8 4.2 ��

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:12
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

�� Mercedes Benc E220 ��

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:12
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

✅️ Bmw 530 F10 ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  C-HR  ·  Elbasan

Toyita C-HR Hybrid

19 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

Audi A6 3.0 nafte Quattro 2016 - 129.000 km - 19.300€ i disk

19 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Elbasan

Audi SQ5 3.0 nafte 2014 ����

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Audi A3

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Elbasan

Mercedes Benz Glk 250

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:48 Makina  ·  Audi  ·  RSQ3  ·  Elbasan

Shitet ose Ndrrohet AUDI RSQ3 FABRIKE 2.5 BENZIN VITI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Elbasan

GTI��������

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Elbasan

S CLASS FULL OPTIONS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:57 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

OKAZION Range Rover Evoque

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

⭐️Okazion ⭐️Shitet Mercedes Benz C class⭐️.

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Dje 22:48
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6 GTI 2010 Fabrike

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:41 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Elbasan

FORD FUSION SE AMERIKAN 4500

4 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:34 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Elbasan

OKAZION BMW 525 ME DOGAN

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Elbasan

Cady nafte 1.9 2010 manual 4×4 ��������

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:23 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

Jeep Grand Cherokee 4x4 Automate 3.0 Nafte 8500€

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Elbasan

Okazion benzin gaz

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 200  ·  Elbasan

Okazion

24 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf6 1.4 Benzin-Gaz 2010 RLine

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

C200 kompressor benzine/gaz

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

SHITET SUPER MERCEDES BENC C 220 FULL OPSIONE 0675613569

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 21:58 Makina  ·  Opel  ·  Combo  ·  Elbasan

Opel Combo

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:56 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Shitet +355693763667

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:55 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Toyota Yaris 1.4 Automat 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 5 1.6 Benzine/Gas 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:52 Makina  ·  Fiat  ·  500X  ·  Elbasan

Fiat 500X Benxin-Gaz 4x4 AUTOMAT VITI 2017

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 21:52 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

SHITET VW GOLF VI 2010 AUTOMAT 1.4 BENZINE

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:44 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Elbasan

SHITET VW PASSAT 2007 AUTOMAT 2.0 DIESEL

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:38 Makina  ·  Ford  ·  Grand C-Max  ·  Elbasan

SHITET+NDERROHET FORD GRAN-C MAX VITI 2012 2 NAFT

8 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:28 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Elbasan

Audi Q7 3.0 TDI 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf6 1.4 Benzin Automat

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione