Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel astra - Makina Të gjitha në Elbasan

Opel , 472
Audi , 16
BMW , 10
Toyota , 4
Ford , 4
Fiat , 3
Citroën , 2
Suzuki , 1
Škoda , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Saab , 1
Renault , 1
Jeep , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Opel astra Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Elbasan

�� Volkswagen Sharan ��

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

�� Audi A8 4.2 ��

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:30
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Audi A3

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

�� Mercedes Benc E220 ��

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 05:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes Cla220 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

�� Auti A7 ��

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Elbasan

�� Volkswagen Sharan ��

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

�� Bmw 520d ��

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Acura  ·  RSX  ·  Elbasan

�� Honda Acura ��

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

33 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

✅️ Bmw 530 F10 ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

�� Audi A8 4.2 ��

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

�� Mercedes Benc E220 ��

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:30
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Audi A3

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

C200 kompressor benzine/gaz

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:51 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

opel astra

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

SHITET VALIXHE PLASTIKE ME TE GJITHA AKSESORET

220 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:55 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Toyota Yaris 1.33 Benzin Manual 2010

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Volksuagen Golf 2.0 GTD Nafte Automat 2010

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

Mercedez Benz E 220 CDI AUTOMAT 2011

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Shitet Vufer + Amplifikator Bashke me Fishat Gati Per Montim

140 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

Mercedes Benz E 220 blueficence Shitet per Pjese Kembimi

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:16 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Elbasan

Audi q3 okazion

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

�������� 7 1.6 2014 /LOOK 7.5 2019 ����

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

GOLF 6 1.6 NAFT 2012 GJENDJE PERFEKTE

7 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 07:20 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Shitet Opel Astra 1.7 nafte viti 2009..

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 15:03 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

Kerkoj disk 19 BMW

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 09:06 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Elbasan

Shiten tasa origjinal zafira astra nr16

50 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 00:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

ML 350 NAFT 2011 FULL OPSION

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 13:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Shitet w203

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 19:27 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Yaris 2010 1.33

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 15:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

GOLF 7 GTD FULL OPTION ����

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Korr 17:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

�������� 7 2014 /LOOK 7.5 2019•\����

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 15:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

GOLF 7 GTD FULL OPTION

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Korr 13:19 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

AUDI A6 50 TDI ����

38 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Korr 18:09 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Elbasan

Okazion Audi Q3 ����

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 17:27 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra H 1.4 Okazion

3 600 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Korr 15:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

Shiten disqe mercedes benz

200 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Korr 14:54 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Elbasan

Ford C-Max 7 vendesh

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 12:32 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Korr 10:27 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 17:19 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 11:56 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 11:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

❌Okazion 6800 € ❌

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 10:43 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra 2013 1.7 nafte

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 02:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

ML 350 NAFT 2011 FULL OPSION

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 17:36 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

Shitet BMW X6 viti 2016 4.4 benzine

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Qer 19:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

Mercedes-Benz D200

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 19:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Elbasan

Mercedes Benz E 280 Automat

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 17:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Elbasan

CLS 250��2014 full

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 12:33 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

SHITET OPEL ASTRA

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione