Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes - Makina Të gjitha në Elbasan

Mercedes-Benz , 5443
Audi , 77
BMW , 27
Opel , 6
Toyota , 4
Fiat , 4
Ford , 4
Jeep , 4
Acura , 3
Ssangyong , 3
Chrysler , 2
Citroën , 2
Seat , 1
Suzuki , 1
Škoda , 1
Jaguar , 1
Peugeot , 1
Saab , 1
MG , 1
Renault , 1
Aixam , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Audi A3

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

�� Mercedes Benc E220 ��

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
21 Korr 17:53
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

E220 Look AMG origjinal

26 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:05
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes Cla220 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 08:05
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes Cla220 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Elbasan

�� Audi Q7 S-Line ��

27 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

✅️ Mercedes ML350 ✅️

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

�� Auti A7 ��

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Elbasan

�� Volkswagen Sharan ��

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

�� Bmw 520d ��

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Acura  ·  RSX  ·  Elbasan

�� Honda Acura ��

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

33 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

✅️ Bmw 530 F10 ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

�� Audi A8 4.2 ��

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

�� Mercedes Benc E220 ��

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

�� Volkswagen Golf 7��

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Audi A3

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

✅️ Audi Q5 S-line ✅️

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Elbasan

Mercedes 6milion

600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 350  ·  Elbasan

Mercedes c350cdi

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Elbasan

VITI 2011 Mercedes Benz 1.5 AUTOMAT GAZ BENZINE����

5 299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:15 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Elbasan

SHITET BENZ S-CLASS

52 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:15 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Elbasan

SHITET BENZ A-CLASS

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ E220

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Elbasan

SHITET BENZ E-CLASS

14 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:08 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

SHITET BENZ ML - CLASS

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:05 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Elbasan

SHITET BENZ GLK - CLASS

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:05 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

SHITET BENZ E-CLASS

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:04 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ E220

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:04 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ E350

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

SHITET BENZ C-CLASS

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 350  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ GLK350

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ A-CLASS

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 55 AMG  ·  Elbasan

SHITET BENZ SL - CLASS

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C220

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:47 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

SHITET BENZ E-CLASS

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

SHITET BENZ E-CLASS

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

GOLF 7 GTD FULL OPTION ����

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Benz C204

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Benz 204

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 200 AUTOMAT

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Elbasan

SHITET B KLAS 2010 AUTOMAT FULL OPTION

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ ML 320 DIESEL 4 MATIC

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

C-Class 2008 Automat 2.2 Nafte Avantgarde

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

SHITET VALIXHE PLASTIKE ME TE GJITHA AKSESORET

220 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

Mercedes Benz E 220 blueficence Shitet per Pjese Kembimi

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

Mercedez Benz E 220 CDI AUTOMAT 2011

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Volksuagen Golf 2.0 GTD Nafte Automat 2010

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Shitet Vufer + Amplifikator Bashke me Fishat Gati Per Montim

130 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

Mercedes ML350 BlueTec

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Elbasan

MERCEDES BENZ GLK 220 NAFT

10 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione