Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente ne shitje Tiranë, Durrës dhe gjithë Shqipërinë

Tiranë , 48097
Durrës , 15129
Vlorë , 4803
Shkodër , 2367
Elbasan , 1276
Sarandë , 1147
Lezhë , 821
Fier , 817
Kavajë , 641
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim për apartamente ne shitje? Ju mund të gjeni apartamente ne shitje tirane, hyrje në shitje poshtu dhe papafingo ne shitje tirane. Në kategorinë e apartamenteve ju mund të shfletoni numër të madh njoftime në ditë për apartamente në Tiranë,Durrës,Elbasan,Vlorë etj.
Nëse jeni duke kërkuar për apartamente në Tiranë do të ju mjaftojë të bëni kërkimin apartamente ne shitje tirana ose apartamente ne shitje tirane okazion, gjithashtu ju mund të gjeni dhe okazion apartament 1+1 me çmime të arsyeshme.

Dje 14:11
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shesim Apartament 1+1 prane Pazarit te Ri

150 000 EUR

Numri i dhomave: 1
02 Tet 00:05
Linku:
Apartamente , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT BANIMI GJIROKASTER

6 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
29 Sht 14:51
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1, Garden Residence Turdiu, Ish Fusha Av

102 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Tet 20:24
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 me borr - Gjiri i Lalzit -

187 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
01 Tet 16:03
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartamente ne shitje Univers City

720 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 05:21 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK XHEKO IMPERIAL

238 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 05:03 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

Numri i dhomave: 2,5
Sot 04:10 Apartamente , Elbasan

�� PRONOTO TANI

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 04:10 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 3+1

103 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 04:10 Apartamente , Elbasan

�� SHITET ��

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 04:10 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 141 M2

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 04:10 Apartamente , Elbasan

�� SHITET HYRJE

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 04:10 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 04:10 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 04:10 Apartamente , Elbasan

�� SHITEN APARTAMENTE ��

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 04:10 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 04:09 Apartamente , Elbasan

�� SHITEN ��

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 04:09 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 105 M2

87 150 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 04:09 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 04:09 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 04:09 Apartamente , Elbasan

�� SHITET KATI 1

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 04:09 Apartamente , Elbasan

�� KATI 2 , SHITET

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 04:09 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 2+1

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 04:09 Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 04:09 Apartamente , Elbasan

�� SHITET ��

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 04:08 Apartamente , Elbasan

�� SHITEN ��

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 04:08 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 04:08 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 2+1

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 04:08 Apartamente , Elbasan

❌ SHITET HYRJE

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 04:08 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT Nr - 10

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 04:08 Apartamente , Elbasan

SHITET HYRJE

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 04:08 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 04:07 Apartamente , Elbasan

�� SHITEN APARTAMENTE ��

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 04:07 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 04:07 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 04:07 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT Nr - 09

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 04:07 Apartamente , Elbasan

�� SHITET ��

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 04:07 Apartamente , Elbasan

�� KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 04:07 Apartamente , Elbasan

�� KULLA E BEUT

103 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 04:07 Apartamente , Elbasan

�� SHITET ��

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 04:06 Apartamente , Elbasan

�� SHITET KATI 2

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 04:06 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 107 m2

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 04:06 Apartamente , Elbasan

�� SHITET KATI 1 ��

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 04:06 Apartamente , Elbasan

❌ SHITET 3+1

103 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 03:23 Apartamente , Durrës

1+1+Garazh per qira te White Hill

1 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 03:15 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA ME PAMJE NGA DETI!

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 03:12 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 1+1+GARAZH, VILA E ZOGUT!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 03:07 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Sot 03:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet: 1+1 ( Liq. i Thate - Palladium Residence )

154 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 03:00 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT!

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 02:51 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NË SHKEMB KAVAJE!

79 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 02:37 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Vollga

67 000 EUR

Numri i dhomave: 1

Apartamente ne shitje Tirane


Nëse po kërkoni një apartament të ri, ose një investim të mençur në pasuri të patundshme mund të gjeni duke klikuar në shes apartament, apartamente ne shitje tirane janë shumëllojshmëri e të pasura në karakter dhe ofrojnë një gamë të gjerë të mundësive për blerësit potencialë.


Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje tirane, apartamente ne shitje ali demi, don bosko ose zona të ndryshme të qytetit ju mund të gjeni vetëm me një klikim duke kërkuar apartamente ne shitje okazion. Zona e Ali Demi është një nga zonat e preferuara për blerjen e pasurive të patunshme poashtu dhe Don Bosko është një ndër zonat e kërkuara.


Zonat me te deshiruara per te gjetur apartamente ne Shqiperi


Duke kërkuar për merrjep apartamente do të ju shfaqen apartamente në qytet të ndryshme nëse jeni në kërkim për apartamente ne shitje berat atëher në Merrjep jeni në vëndin e duhur, përdorni filtrat e ofruara prej nesh në mënyrë që të gjeni rezultatin që i përshatet më së miri kërkesës tuaj.


Ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vëndit tonë si apartamente ne shitje ne durres me një game të gjerë të apartamenteve në shitje jemi të sigurt që do e gjeni atë që kërkoni. Ju mund të kërkoni poashtu dhe për apartamente ne shitje vlore ku plazhët e jugut janë gjithashtu të preferuara dhe ka një mundësi të shkëlqyer investimi.


Postoni njoftime për apartamente ne shitje


Nëse keni një apartament ne shitje krijoni njoftime falas në MerrJep.al shpejt dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit shtoni disa foto të bukura gjithashtu pse jo dhe një përshkrim të bukur dhe apartamenti do të shitet pa humbur kohë.


Gjithashtu për një shitje të shpejtë të apartamentit mjafton të strukturoni apartamente ne shitje okazion ose merrjep apartamente dhe do të ju shfaqen njoftimet që jeni duke kërkuar.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione