Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 48296
Durrës , 14991
Vlorë , 4898
Shkodër , 2356
Elbasan , 1264
Sarandë , 1144
Lezhë , 811
Fier , 809
Kavajë , 640
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

Dje 20:13
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 me borr - Gjiri i Lalzit -

187 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 20:54
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet Apt 2+1 (pas Concord Center - Rr. 5 Maji)

93 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 10:43
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2 Yzberisht !!!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 09:02 Apartamente , Durrës

SHITET DUPLEX ME PAMJE NGA DETI NE HEKURUDHA!

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Sot 09:02 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FAFA, SHKEMBI I KAVAJES!

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:02 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:02 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RROTA E KUQE!

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:02 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 09:02 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE VILA E ZOGUT ME PAMJE NGA DETI!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 09:02 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 09:02 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Ali Demi

147 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 09:02 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Kopeshti Botanik

96 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 09:02 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ne Kamez

51 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 09:02 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Zogu i Zi

115 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 09:01 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Gj, Partizani

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 09:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE NGA DETI PRANE UKD, DURRES!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 09:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMBIN E KAVAJES!

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 09:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK VILA E ZOGUT

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:01 Apartamente , Tiranë

Shitet Ap 1+1,Pjeserisht i mobiluar,Rezidenca Future Home

110 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 09:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NË SHKEMB KAVAJE!

79 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 09:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 09:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ISH URT !

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:01 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Spitalet

133 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 09:01 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 afer Toptanit

299 900 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 09:01 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Rr, Kavajes

125 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 09:00 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Ferit Xhajko

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 09:00 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Rr, Elbasanit

138 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 09:00 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Magnet 21

206 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 09:00 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE NE SHKEMB KAVAJE!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:00 Apartamente , Durrës

SHITET VILE INDIVIDUALE TE KOMPLEKSI LURA 3, GJIRI I LALEZIT

658 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:00 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E ILIRIAS!

47 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 09:00 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 2+1+2 te ish URT

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:00 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT, NE DURRES!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 09:00 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA ME PAMJE NGA DETI!

79 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:00 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE DREJTORISE SE POLICISE, DURRES!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:00 Apartamente , Durrës

SHITET HOTEL NE HEKURUDHA,PLAZH!

2 200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:00 Apartamente , Durrës

SHITEN DY GARSONIERE TEK FLORIDA, PLAZH!

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 09:00 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 09:00 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2+VERANDE+GARAZHD PRANE KAZAZIT!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 09:00 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE VILA E ZOGUT ME PAMJE NGA DETI!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 09:00 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK HEKURUDHA PLAZH

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 09:00 Apartamente , Durrës

SHITET GARSIONERE NE ILIRIA !

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:00 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3 + 1 PRANE EFTALI KOCI !

50 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 08:59 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN KRYESOR, DURRES !

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 08:59 Apartamente , Durrës

APARTAMENT ME QERA 2+1+2 NE PLAZH !!

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 08:59 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 08:59 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

350 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 08:59 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE NGA DETI PRANE UKD, DURRES!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 08:59 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 08:59 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH!

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione