Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje Audio në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë


Gjej pajisje të ndryshme audio të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko me mijëra njoftimet për kufje me wireless, kufje me bluetooth, kasetofon, bokse, kasetofon me bluetooth, kasetofon usb, kasetofon me ekran, kasetofon për makina, dhe shumë pajisje tjera audio. Shih njoftimet dhe gjej Pajisje Audio me ofertat më të mira.Dje 20:49 Të tjera  ·  Tiranë

shiten okazion

Dje 19:15 Dyqan Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  JBL  ·  Tiranë

OKAZION JBL CHARGER 5 TE RINJ NE KUTI

13 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 10:55 Të tjera  ·  Shkodër

Kasetofon w204

130 LEK

Dje 10:52 Të tjera  ·  Shkodër

Ekran per Ml w166

160 LEK

Dje 10:25 Të tjera  ·  Tiranë

Zile dere me vale WIRELESS, PA BATERI

2 799 LEK

Dje 08:34 Të tjera  ·  Tiranë

Woofer per makine

180 EUR

Dje 06:35 Të tjera  ·  Tiranë

Bokse makine

70 EUR

Dje 01:07 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

sistem SONY

150 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 16:12 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Saramonic Blink

Shitësit të Besuar
24 Maj 16:12 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

JBL CLIP

Shitësit të Besuar
24 Maj 12:32 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Subwoofer JBL BASSPRO SL2

15 000 LEK Çmimi me zbritje

24 Maj 10:17 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

bokse jvc

50 LEK Çmimi me zbritje

24 Maj 10:15 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

set kenwood

150 EUR

24 Maj 10:13 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

kufje

50 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 10:13 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

bokse canton

80 LEK Çmimi me zbritje

24 Maj 10:05 Të tjera  ·  Korçë

Amazon Echo Dot ALEXA

4 990 LEK

24 Maj 09:53 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

bokse panasonic

50 LEK Çmimi me zbritje

24 Maj 09:51 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Audison  ·  Tiranë

boks subwoofer

150 LEK Çmimi me zbritje

24 Maj 09:51 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

bokse bowers&wilkins

100 LEK Çmimi me zbritje

24 Maj 09:50 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Audison  ·  Tiranë

bokse per kompjuter

20 LEK

24 Maj 08:05 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten Kufje per Call Center super OKAZION 20€

23 Maj 21:18 Të tjera  ·  Kavajë

Android radio universale 7 inxh me paket per oplel corsa

100 EUR

23 Maj 16:56 MP3/4/5-player/CD  ·  Durrës

Navi per golf 5, 6 dhe skoda

79 EUR

23 Maj 14:50 Të tjera  ·  Tiranë

GPS Tracker GSM GPRS ne kohe reale me bateri

1 000 EUR

23 Maj 11:35 MP3/4/5-player/CD  ·  Shkodër

Kasetofon Makine

7 600 LEK

23 Maj 11:34 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

MUSIC SPEAKERS

9 500 LEK

23 Maj 09:19 Të tjera  ·  Vlorë

ampifikator i vjter makine 92watt origjinal

20 LEK

22 Maj 20:06 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  JBL  ·  Pogradec

Audio Sterio JBL

380 EUR

22 Maj 18:51 MP3/4/5-player/CD  ·  Pogradec

Touch Screen per kasetofon makine

15 EUR

21 Maj 16:18 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

RADIO GOLF 7 & 7 PLUS DVD

300 EUR

20 Maj 13:13 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Bokse makine

50 LEK Çmimi me zbritje

20 Maj 00:15 Të tjera  ·  Tiranë

Djembe daulle SENEGALI

450 EUR


Po Kërkoni për pajisje audio në shitje? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, gjej pajisjen që ju nevojitet në mesin e mbi 3,000 njoftimeve për pajisje audio të reja dhe të përdorura në shitje.


Mijëra njoftime për pajisje audio në shitje


Eksploroni gamën tonë të gjërë të njoftimeve për pajije të ndryshme audio në shitje. Shihni me mijëra njoftime për pajisje audio si kufje, kufje me bluetooth, kufje me wireless, kasetofon, kasetofon me usb, kasetofon me ekran, kasetofon me bluetooth, kasetofon për makina, kufje akg, bokse muzike me bluetooth, bokse makinash, boks jbl me bluetooth, dhe shumë pajisje tjera audio në shitje. Filtro njoftimet për pajisje audio apo kërko në kutinë e kërkimit për pajisje audio që të nevojitet dhe gjej ofertat më të mira.


Shit Pajisje Audio në MerrJep.al


Nëse posedoni pajisje të ndryshme audio, si kasetofon, bokse, kufje apo të tjera që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione