Pc-Point & Smart Home

Ne ecim me hapin e kohes!!!

Dyqan elektronik me nje eksperience 19 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Pc-Point & Smart Home
41.11208078852794 20.086398124694824
Rruga: Rinia
Elbasan   Tregoni në hartë
Sot 16:25 TË TJERA , Elbasan

Sonoff smart WiFi Elektrik

1 500 LEK

Në fillim