Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Q3 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Audi Q3 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q3 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2015

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet Q3 S line

18 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet Q3

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet Q3

16 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q3 PREMIUM PLUS - 2012

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 20:28 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet Audi Q3 2.0 Tdi 2013 14.000

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:14 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q3 PREMIUM PLUS - 2015

16 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet Q3

16 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q3 PREMIUM PLUS - 2012

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet Q3

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:10 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q3 (3xS Line) - 2015

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet Q3 S line

18 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q3 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2015

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:47 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet audi q3 2013

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Audi Q3 S-Line

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:11 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUDI Q3 S-LINE

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:08 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUDI Q3

14 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:38 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Durrës

Audi Q3 2.0 Naft 2013

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:31 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Durrës

AUDI Q3 2.0 tfsi 2016 Automat ���� full panoram Quatro

15 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:27 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Audi Q3 quattro 2.0 tfsi

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:23 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Audi Q3 40 TFSI quattro S tronic S LINE 2021

38 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Online
Sot 18:00 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUDI Q3 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:39 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Durrës

Audi Q3 2.0 Tdi

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:39 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Durrës

Audi Q3 automatik 2.0 Tdi

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:32 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUDI Q3

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:16 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Kavajë

Audi Q3 2.0 TDI Quattro 2013

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:06 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Audi Q3 S LINE

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:06 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet Ndrrohet Audi Q3 2.0 Disel 2013 Manual

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:48 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet Audi Q3, S-Line, Panorama, Okazion!!

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:32 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUDI Q3 2.0 QUATTRO 2013����

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:06 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Elbasan

Audi q3 okazion

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:25 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

❌AUDI Q3/❌❌

14 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:08 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Fier

AUDI Q3 2.0 TDI 2015 FULL

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:49 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Krujë

Audi q3 panoram 2.0 naft i sapoardhur me dogan

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:17 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Fier

Audi Q3 Quattro Full Panorama 2.0 Benzin, Automat

11 998 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:47 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUDI Q3 QUATTRO 2.0, VITI 2017

18 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 08:27 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Audi Q3 EXCLUSIVE 2016

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Maj 23:09 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUDI Q3 2.0 NAFTE MANUAL

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 22:31 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Durrës

Q3 S Line

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 20:33 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

audi q3

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Maj 13:59 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Vlorë

AUDI Q3 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
28 Maj 13:54 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Vlorë

AUDI Q3 2018 �� AUTO PENTA ��

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
28 Maj 13:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Vlorë

AUDI Q3 S-tronic 2016 �� AUTO PENTA ��

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
28 Maj 08:02 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Berat

Audi Q3 2.0 naft viti 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
27 Maj 17:16 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Audi Q3 2016 Automat

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Maj 15:49 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Korçë

Audi q3 s-line 2.0 diesel

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
27 Maj 09:13 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Durrës

SHITET AUDI Q3 2.0 TDI����

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
24 Maj 18:10 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Audi Q3 35 TDI Quattro Prestige 2015 13.200

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Maj 12:30 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet Audi Q3 Quatro/Full Option

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Maj 09:19 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Durrës

Audi Q3 2013

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 08:14 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Elbasan

Audi Q3

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Maj 09:33 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUDI Q3 ���� 2.0 NAFT 2013 QUATTRO

14 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 14:45 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Elbasan

Okazion Audi Q3 ����

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 14:10 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Q3 35 Tdi

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 11:18 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Durrës

AUDI Q3 2018

16 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Audi Q3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione