Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Garazha dhe Baraka në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 2107
Durrës , 261
Vlorë , 138
Shkodër , 68
Elbasan , 67
Fier , 59
Korçë , 48
Lezhë , 39
Pogradec , 30
Shfaqni të gjitha

Baraka dhe Garazha në shitje. Shiko njoftimet për garazha, konteiner, kapanon, kioskë, magazine, barake në shitje në Gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet ose kërkoni në kutinë e kërkimit për garazhën që ju nevojitet dhe shikoni njoftimet që ju interesojnë më shumë. Blej dhe shit garazha dhe baraka në tregun më të madhë online - MerrJep.al.
Dje 21:32 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tiranë

SHITEN 8 GARAZHDE BASHK,OSE VEÇ,150 M£TRA

18 000 EUR


Blej Garazha/Baraka online në MerrJep.al


Shikoni me qindra njoftime në MerrJep.al për garazha të ndryshme në shitje. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për garazhën që ju nevojitet. Gjej garazha, baraka, kioska, kapanon, magazine, post parkim, shtepi portative, dyqan, bodrum, me ofertat më të mira dhe me çmimet më të arsyeshme.


Shit Garazha/Baraka në MerrJep.al


Posedoni garazha, baraka apo kioska të ndryshme? Bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë online -MerrJep.al. Krijo njoftime dukeplotësuar formularin me informata në lidhje me garazhën që dëshironi ta shisni dhe gjeni blerësit e interesuar.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione